2.8.2023
Kategorie: Politika

Okurková ,,horká“ sezóna

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Politici se vydali na dovolené a novináři nemají moc o čem psát. Celý rok do nás hustí plno lží, najednou jsou však jejich témata pryč a vypadá to, že se nic neděje. Ono by bylo většinou přijatelnější, když by byla většina obou komor Parlamentu ČR na dovolené nonstop. Stát by ušetřil a v podstatě by to bylo lepší i pro občany.

Pětikoalice ztratila už veškerou schopnost logického vnímání a stala se jednou z ukrajinských stran. Jakoby omylem vládne z Prahy, což jí nebrání hájit zájmy svého ukrajinského prezidenta. Je s podivem, že to generálu Pavlovi nevadí. Možná je to proto, že mu více vyhovuje přitakávat známějšímu Zelenskému, než dělat vlastní státotvornou politiku. Ostatně je to voják, a ti jsou zvyklí plnit i ty sebepitomější povely, aniž by při tom zapnuli mozek. A tady je rozkaz jasný. Zplundrovat Českou republiku ve jménu financování Ukrajiny. Kdo se pod to podepsal, to jistě tušíte.

Pětikoalice hlasuje prozatím víceméně jednohlasně. Přestože Fiala už dávno ztratil důvěru většiny občanů této země, je stále ještě dost fanatických obhájců jeho destruktivního vedení státu. Sice už i oni přiznávají, že současná vláda dělá chyby (velmi kulantně řečeno), ale stále se společně vezou na protiruské vlně, prounijní demagogii, fanatickému vzhlížení k USA a společná jim je i neochota vnímat geopolitické změny jiným pohledem, než tím nadiktovaným z Washingtonu či Bruselu. Přestože český národ není oproti dalším evropským nijak malý, jeho historie nebyla nikdy bezvýznamná a časté půtky se sousedními arogantními Germány dokázali Češi i vyhrávat, řiťolezecké poslední vlády z nás udělali stát, k němuž nikdo nemůže chovat respekt. Nic z toho však nebrání Fialovi lhát, bít se do hrudi a myslet si, že právě on je spasitelem naší země. Otázkou zůstává, zda li je vše vytvářeno záměrně, přičemž si k sobě vybral minimálně zdatné kolegy s nízkou rozlišovací schopností a s odborností, nebo prošli li školením na devastátory republiky všichni najednou.

Zdá se, že Fialovo vláda přistoupila k vládnutí způsobem, který vyjadřuje výrok:,,Poslední zhasne“, případně ,,Po nás potopa“. Tady už nejde jen o ukrajinizaci společnosti a státního rozpočtu, o zvyšující se daně, ceny a státní dluhy. V podstatě neexistuje sféra, ve které by se vláda stala přínosem. Všude, kde zaúřadovala, neporoste tráva sto let. Podíváme li se na konání Pětikoalice, striktně se drží vytýčeného cíle, kterým je rozklad naší společnosti, ekonomiky a hospodářství. Z ještě nedávno ceněné České republiky zbývá už jen útvar připomínající vymačkaný citrón. To ždímání trvá dlouho, ovšem jak Babiš s covidem, tak i Fiala s Ukrajinou a EU v této činnosti excelují.

Jsou prázdniny, mimochodem nijak zvláště teplé a krásné, což je protiklad toho, co tvrdí zkorumpovaný mainstream a Český hydrometeorologický úřad (ČHMÚ), který by měl nově mít jediný právo vyjadřovat se k minulému, současnému a budoucímu počasí u nás. Upřímně řečeno, není to letos žádná hitparáda, a to jsme se z médií už dozvěděli, že to šílené oteplování planety změní trasu mořských proudů natolik, že Evropu čeká doba ledová. To prostě nevymyslíte. Takže si upřímně myslíme, že politici by měli dovolenou dostat celoročně a s nimi i mediální plašiči a klimatohysterici. Ani jedni z nich by se z dovolených vracet neměli. Nikdy. Uznejte, že by byl klid.

Jindřich Kulhavý

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x