27.1.2015
Kategorie: Společnost

Causa Eva Michaláková a odebrané děti: Právník Pavel Hasenkopf byl dnes zbaven práva ji zastupovat

Sdílejte článek:

RED 27|01|2015

Právník Pavel Hasenkopf, který nezištně pomáhal paní Evě Michalákové ve sporu v norskou sociální službou Barnevern o děti jí odebrané a rozdělené do dnou pěstounských rodin v Norsku, který s ní byl i na posledním jednání a kladl úředníkům zřejmě až moc jednoduché, ale o to nepříjemnější otázky, na které oni nedokázali odpovědět, člověk, kterému se podařilo rozhýbat za pomoci nezávislých médií i veřejné mínění, byl svojí nadřízenou zbaven práva dále paní Michalákovou zastupovat.

Na svém facebookovém profilu k tomu napsal: “Dnes mne moje nadřízená, Mgr. Ing. Ivana Spoustová, Phd., zbavila práva dále zastupovat Evu Michalákovou. Veškeré další dotazy proto směřujte na ni, já mizím na týden do lesů.”

Pod jeho statusem se rozpoutala diskuse, pátrající po důvodech a uvažující o osobě Ivany Spoustové. Dohady právník jen komentoval slovy: “Ano, jedná se o.zásah ,,vyšší moci”. Dobrou noc.”

michalak

No, zajímavý vývoj. Po včerejší informaci ČT, že Norsku sice vadí paní Michaláková jako matka, ale už nevadí jako zaměstnankyně mateřské školy, dostává už tak zamotaný případ opět další dávku těžko pochopitelné záhadnosti. Komu a proč tak vadí?  

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x