11.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Nový ministr a staré zvyky

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Tak máme nového ministra zdravotnictví. Teprve čtvrtého za poslední rok. Možná jde o český rekord ve výměně ministrů, ale to nechme historii. Důležité je co od něj může národ čekat  Průběh jeho první tiskové konference  prozatím ukázal, že se od svého předchůdce liší jenom tím, že mu tak neodstávají uši.  Jak se jméno Arenberger  proslaví teprve uvidíme.

Jinak to co on a jeho experti od 12. 4. chystají a říkají tomu dokonce rozvolnění, je naprosto beze změn. Avizovaný teror na dětech od 12. 4, se prostě konat bude.Tečka. Žádné milosrdenství děti nečekejte! Nikdo na Vás zřetel brát nebude, protože ti, co na této hajzlovině trvají, přece kvůli Vám nepřijdou o provize z testování.  A proto neustále a opakovaně až do prázdnin! I kdyby jste byly pokaždé negativní!

Že je to v rozporu  se spoustou mezinárodních úmluv, že se tím dětem upírají zákonná práva, zejména právo na ochranu vlastního zdraví a právo na vzdělání nevadí jak vidno ani Arenbergrovi. Takže je v podstatě úplně jedno, kdo  si bude na postě ministra zase vyskakovat. Pokud připustí, aby mu neustále poroučeli samozvaní experti, dle jejich vlastních slov prý „ skuteční odborníci ze skupiny MeSES a iniciativy Sníh a nekopne je do zadku, tak se nezmění nic. Přál bych každému z těchto sadistických expertů, aby museli 2x týdně dokazovat svému zaměstnavateli, že opravdu nejsou HIV pozitivní I v případě, že budou negativní, tak v práci jen s kondomem a dvoumetrovým rozestupem. Nebo lépe- 2x týdně do zblbnutí dokazovat, že opravdu, ale opravdu nemám úplavici.

Osobně jsem od nového ministra očekával aspoň nějaké, či dílčí rozhodnutí o zrušení zločinného zákazu operativní péče v nemocnicích. Je to určitě důležitější, než jeho první starost, jestli 10 lidí   doma v rouškách  a 20 venku,nebo počet jiný. Skutečností je, že pandemický zákon nijak  neomezuje shromažďování a přitom hned první počin nového ministra spočívá v tom, jak jej obechcat, je dostatečně výmluvný. Možná to bude 20 lidí, možná prý jen 2. Právníci mu mají pomoci tento zbrusu nový zákon upravit podle jeho přání tak, aby mu příliš nesvazoval ruce. Neříká se tomu náhodou ohýbání zákonů? A právě těmi co jej vytváří? A proto klidně upírají dětem jejich práva!

Rozhovor s primářem plicní kliniky v Hradci Králové V. Sedlákem o omezení zdravotní péče byl velmi poučný. A hlavně varující. FN HK již 8 měsíců nemá plicní kliniku! Byla zrušena v rámci těchto covidových opatření a tohoto zákazu. Sdělil, že také proto stoupl výskyt těžko řešitelných plicních nádorových  onemocnění o celých 70%!!! A přinese do budoucna spoustu mrtvých, jako druhotný dopad těchto nařízení. A pokud bude nový ministr v tomto trendu pokračovat, bude mít na svědomí další mrtvé!

Redakce k tomu dodala, že je to tím, že se lidé bojí chodit k lékaři. Jinými slovy zodpovědnost byla jak obvykle hozena na nemocného. Přesně tak, jak je to po celou dobu pandemie.

Každý člověk, když zjistí něco vážnějšího a špatně fungujícího ve svém těle se bojí. A nikdo s radostí do nemocnice nepospíchá. Ale tito lidé byli nařízením o omezení lékařské péče odstrčeni na vedlejší kolej, prostě se před nimi přibouchly dveře a nezbylo jim než zkusit vydržet. A mnoho z nich na to již doplatilo.

To teď ale nikoho nezajímá. Na plné obrátky jede testování. Dne 6.4.bylo za jeden den provedeno 277 566 antigenních testů a 25 661 testů PCR. Prozatím rekord – celkem 303 237 rýpání v nose. A to se má teprve rozjet to sadistické testování ve školách. Bylo nalezeno 5566 pozitivních, z toho 50% asymptomatických t. zn. bez klinických příznaků.

Za celou dobu testování bylo již provedeno 14 milionů 010 215 testů. Tato čísla dobře ukazují o jak gigantický kšeft  vlastně jde. A vodní dělmistr Hamáček dal hned v pátek najevo, že teprve teď, kdy byl nastolen pandemický zákon, tak se rozjedou pořádné kontroly a viníkům porušující jimi nastolená pravidla může být udělena pokuta od 3 do 5 milionů! A to ten kšeft teprve začíná. Čeká nás totiž  to nejdůležitější a nejdražší! Očkování!

Kdybychom žili opravdu v právním státě, který uznává svobodu a práva jednotlivých občanů, tak by očkování proběhlo tak, že každý občan by měl právo si zvolit svoji cestu. Chci li se očkovat, půjdu a vyberu si vakcínu, která se mě jeví nejvíce bezpečná. Zvolím li neočkování je to jen a jen moje věc. V každém případě bych měl znát vše, co je potřebné k mému rozhodnutí.

 Měl bych třeba vědět, že EMA –Evropská agentura pro léčivé přípravky měla k 10.3. 2021 nahlášeno 3964 mrtvých a 162 610 poškození zdraví po očkování. Tím více bych měl vědět, že již 20. 3. tato čísla stoupla na 4576 mrtvých  a na 199 213 poškození. SÚKL i EMA unisono bagatelizují tyto skutečnosti a říkají, že pozitiva očkování daleko převyšují negativa. Tím myslí  ty mrtvé. Určitě by mleli jinak, kdyby mezi těmi negativy byl jejich milovaný člen rodiny. Tak jsou to jen lidsky odporné a cynické kecy.

Pokud se někdo rozhodne a bude věřit těmto orgánům prosím, má určitě srovnáním těch negativ a pozitiv slušnou šanci očkování přežít. Ale kdo se rozhodne opačně, by ve svobodném státě neměl být za to trestán. Nemělo  by mu být vyhrožováno omezením svobody teď, ani v budoucnu. Vždyť všichni dosud očkovaní už ví, že stále musí dodržovat tatáž pravidla jako ti co očkovaní nebyli. Také by také měli vzít v úvahu, že se dosud uzdravilo téměř 1.5 milionu t.zv nakažených, většinou úplně sami bez lékařské pomoci a doma.

A neměl by před občany nikdo skrývat názory slavných a renomovovaných lékařů a vědců z celého světa, kteří mají na celou tu pandemii naprosto odlišný názor. Stále tu funguje praxe, že každý kdo se odváží říct byť pravdivý argument, ale lišící se od názoru našich, kteří si říkají „skuteční odborníci”, tak je zadupán do země. V odkazech najdete podpisy  spousty slovutných světových odborníků, kteří napsali otevřený dopis již zmíněné instituci EMA. Opravdu může někdo tvrdit, že ta množina podepsaných lékařů a vědců z celého světa  jsou sami blbci ,kteří ani zdaleka nemají na náš MeSES či iniciativu SNÍH? Ten první odkaz je v angličtině a ve druhém  je názor našeho renomovaného vědce na očkování.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x