10.5.2024
Kategorie: Společnost

Liberální mohylizace

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Poté, co se v Polsku a pobaltských zemích dali slyšet různí politici, že je třeba pomoci Ukrajině s návratem jejích zdrhlých mužů, aby je mohla poslat na frontu, byla jen otázka času, kdy se toho někdo chopí i u nás. A protože jsme Češi, máme takových hned víc. Jednak Ondřeje Koláře (ano toho Ondřeje Koláře, jehož tatínek dělá prezidenta za hradní gumu) a určitě se najde i někdo u nás na vlastenecké scéně, který sice uvidí úplně jiné důvody, proč Ukrajince poslat domů, ale ve výsledku se s Ondřejem Kolářem vlastně shodne. Rozdíl je jen v tom, že Kolář by Ukrajince poslal domů i se všemi zbraněmi, co se dají vyšmátrat ve skladech a ti od vlastenců by je poslali domů beze zbraní, protože ani náboj na Ukrajinu… Ale my nesmíme ani naznačovat… Teď před volbami…

To jsou paradoxy, pane (Ferdinand) Vaněk, že?

Proč je zapotřebí poslat uprchlé ukrajinské muže na frontu? Protože Ukrajina slavně vítězí, to dá rozum. Ukrajinské ztráty jsou nepatrné, zbraní mají na rozdávání. Teď to chvíli bylo trochu horší, ale americká pomoc už je schválená, a odteď už budou ukrajinská vojska zase vyhrávat, stejně jako loni u Robotyne.

Od prvního června prý Ukrajina zneplatní všech Ukrajincům stávající pasy. Pokud budou chtít nové, musejí si je vyřídit na Ukrajině. Bez platného dokladu totožnosti neexistujete. Nedostanete účet v bance, nedostanete zdravotní pojištění, nedostanete pracovní povolení, nedostanete sociální dávky pro děcka, nedostanete nic… Tedy… pokud jste Ukrajinec. Pokud jste Afghánec, Syřan či Eritrejec, je lepší pas „ztratit.“ Oni vám dají jiný náhradní doklad. Pokud Ukrajina zneplatní pasy, odnesou to nejen uprchlíci, kteří přišli teď nedávno, ale i ti, kteří tady už zakořenili a dlouhá léta normálně pracují.

Hezky to ten Kolář řekl… pomůžeme Ukrajině tím, že se budeme inspirovat v Polsku a Litvě.

Pamatujete ty fotky z té proukrajinské demonstrace? Pamatujete na ty stovky a rozesmátých ukrajinských obličejů? Pamatujete ta hesla? Vše bude Ukrajina. Byly z toho krásné profesionální fotky, tohle markeťáci umí. Ukrajinci rozradostnělí z toho, že Česko podporuje ukrajinský odpor proti Rusku tak moc, že žádná česká oběť českého průmyslu či zemědělství není dost velká. Radost z toho přímo sálala. Ukrajinci a liberálové, Ukrajinci a TOPka, Ukrajinci a ODSka, Ukrajinci a KDU, Ukrajinci a STAN…

Samozřejmě tam nebyl nikdo z SPD nebo od Komunistů, protože to jsou ti proruští kolaboranti. Ti tam neměli co dělat, ty by bylo nejlepší naskládat do dobytčáků a vyvézt do Ruska.

No a vidíte… Teď to bude právě TOPka s Kolářem v čele, která do takových pomyslných dobytčáků naskládá ty mladé a rozesmáte Ukrajince a pošle je Zelenskému k mohylizaci. To se nám to pěkně otočilo, že? Takhle jste to, kluci ukrajinští, neplánovali, že? Mysleli jste, že jste z toho venku, že to tam odbojuje nějaká lůza z ukrajinského venkova, vašim největším nepřítelem byli čeští dezoláti, co mluvili o míru, varovali před eskalací války, tvrdili na všechny strany, že ukrajinské vítězství je jen chiméra a ve skutečnosti jsou ukrajinští odvedenci hnáni na smrt, protože jiné prostředky k boji, než živá těla vojáků, už Ukrajina nemá.

To ještě měli pro dezoláty jen opovržení. Chcimíři jsou to! Viď, Noro Fridrichová. Žádný mír, Fiala nevěří na pacifistická řešení a diplomacii. A proto musíte pěkně domů na frontu. Jinak, než obětováním vlastních životů, Putina nezastavíte a jak by k tomu přišly ty americké investiční fondy?

Vidíte to… teď vás ti největší přátelé Ukrajiny posílají na smrt, protože ve skutečnosti nejsou přátelé Ukrajiny ale Black Rocku a Vanguardu. A vy jste jim ještě děkovali, čižmy jste jim líbali, teď zjistíte, co jsou zač. Škoda, že většina lidí to vždycky pochopí, až když je pozdě… Když se pravda a láska (obzvlášť v Kolářově podání) rozjede, nestihnete říct ani „Sláva Ukrajině.“ Prchali jste před válkou, ale vsadili jste u nás na špatné koně. Liberální demokracie vás za vaši přízeň po zásluze potrestá.

Jaké to je, zjistit, že pravda a láska má místo srdce břicho a místo duše tlamu?

Mimochodem… Ruské vojenské výdaje představují asi 8% vojenských výdajů Západu. Přesto za ně dokázali pořídit Kinžály, stíhačky, tanky, granáty a další vojenské vybavení, kterým postupně zatlačují těch 92% našich vojenských výdajů… Rus za osm milionů dolarů nadělá víc rámusu, než Západ za 92 milionů dolarů… Jo, naše vítězství je už nadosah. Stačí jen půl milionu mužů… Syrskyj to říkal.

Nechci mluvit za všechny dezoláty, ale za sebe říkám, že já se k tomuto svinstvu prostě nepřipojím. Neudělám nic, co by jediný lidský život poslalo do války a udělám cokoliv i klidně protizákonného, abych jakýkoliv lidský život před takovým údělem ochránil. Můj ukrajinský dědeček za druhé světové schovával Židy. Tak holt já budu když tak schovávat Ukrajince. Zdaleka to nebude tak nebezpečné, jako to, co dělal můj předek.

Mír pro mě znamená, že nejen nebudu dodávat válce náboje, ale ani krev.

Když jsem si přečetl toho Koláře, jako by na mě zavanul duch Protektorátu a myslím, že už vím, v koho se reinkarnoval Emanuel Moravec. Mimochodem… Hitler v roce 45 věděl, že ti šestnáctiletí kloučci z Volksturmu Sověty nezastaví, ale stejně je nasadil a nechal umřít.

Ale s těmi síghajlíčkovými pařbami přestaňte, odpusťte si výchovné řeči o Češích, i heslo, že vše bude Ukrajina. Bohužel je stále pravděpodobnější, že nejenže nebude Ukrajina, ale ani nebudou Ukrajinci. Kolář už to intenzívně v pětikoalici diskutuje a Fiala už chytá jasné signály od Tuska. Dokud máte platné pasy, zdrhněte co nejdál, jinak budete rádi za každého dezoláta, co si vás nebude všímat. Vaši pravdoláskařští přátelé, kteří nahlas a veřejně demonstrovali lásku k vám, ti vás pošlou na frontu rychleji, než řeknete „Stěpan Bandera.“ Tahle sorta má udávání v krvi.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)