11.5.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Jak paní Karel splakal(a) na výdělkem

Sdílejte článek:

EMA

Na jedné schůzce nadnárodní společnosti:
Německá manažerka: Můžeme mít konferenční hovor 8. května?
Češi: Nee, máme svátek
Francouzi: My taky ne, máme svátek
Maďaři: Taky máme u nás volno.
Němka: Všichni? A proč my nemáme volno, neví někdo?
Další Němec, evidentně cynik: Protože jsme prohráli…

Ona: “Nemám nic proti tomu, abys šel s kamarády na pivo. Jenom chci, abys byl do osmi doma!”
On: “No tak teda jo. Do osmi budu doma a pak půjdu.”

 

“Drahý, co máš na mně nejradši? Moje neodolatelné nádherné tělo nebo mojí přirozenou inteligenci?”
– “Tvůj smysl pro humor!”

Vyzrát na systém se pokoušel pan Karel H. z Brna, který však nakonec splakal nad výdělkem. Aby si jako starší ročník zajistil dřívější odchod do důchodu, identifikoval se jako žena. Bohužel pro něj to nedopadlo podle jeho představ. „To jsem si fakt dala tohle. Chtěla jsem jít dřív do důchodu, tak mě napadlo, že se identifikuju jako žena. Zjistila jsem si, že ženy mého ročníku chodí do důchodu dřív než muži. Měl to být neprůstřelný plán,“ tvrdila paní Karel H. z Brna, dříve známá jako pan Karel H. z Brna.

„No ale ono to nevyšlo. Nejen, že nejdu dříve do důchodu, ale navíc se na mě jako na ženu sneslo hned několik klasických překážek. Jakmile se v práci dozvěděli, že jsem nově žena, tak mi snížili plat. Prý to tak je systémově nastavené, že ženy berou méně než muži,“ stěžovala si paní Karel H. z Brna. „Navíc mě teď v práci chlapi plácají po zadku a jsem terčem nemístných sexuálních narážek,“ pokračovala paní Karel H. z Brna ve výčtu všech příkoří, které se jí od té doby, co se identifikuje jako žena neustále dějí.

„Aby toho nebylo málo, tak jsem zjistila, že trpím menstruační chudobou. Nevím přesně, co to znamená, ale jednou týdně ke mně domů chodí lidé z charity a nosí mi krabice tampónů. Nevím, co si o tom mám myslet, ale příjemné mi to není,“ vysvětluje paní Karel H. z Brna, která rovněž tvrdí, že změny doznal i její společenský život.

„Nemůžu jít do baru, aniž by mi někdo nehodil nějaké drogy do pití. To se mi jako muži nestávalo. Teď je to na denním pořádku. Do hospod a do barů si tak musím brát vlastní pití z domu v uzavíratelné lahvi,“ dodala paní Karel H. z Brna.

„Všechny tyhle nepříjemnosti a kvůli čemu? Dřív do důchodu stejně nepůjdu. Jako bezdětná jsem se pokusila ještě naklonit si systém tím, že jsem svoje čtyři kočky identifikovala jako moje lidské děti, ale ukázalo se, že to možné není. Člověk se může identifikovat jako kočka, ale kočka se jako člověk identifikovat nemůže,“ krčila rameny zklamaná paní Karel H. z Brna.

Navzdory všem nepříjemnostem, které se jí po změně identity na ženu udály, však paní Karel H. z Brna našla alespoň jedno malé pozitivum. „V mládí jsem se věnovala vrcholově boxu. Dosáhla jsem i několik pěkných umístěních na mistrovství. Teď jsem se v pokročilejším věku k boxu opět vrátila a výsledky jsou fenomenální. Soupeřky nemají šanci. Mám několik mistrovských pásů a už tři soupeřky jsem poslala do špitálu,“ pochlubila se závěrem paní Karel H. z Brna, která po změně identity na ženu válí v ženské boxu.

A pár tweetů od Dojnice:

  • Ta ženská, co se na nás na všechny v tom malým krámku zblízka rozkašlala totálně dusivým kašlem, měla asi ten černej, žejo?
  • Ten Havlíček, jak začne mluvit o kokainu v análu nebo o pinďourech, tak je úplně odbržděnej.
  • Kdo publikoval ve fejkových vědeckých časopisech, ten ministrem být nemůže. Kdo prodával umírajícím kmenový buňky, nejen že byl dvojnásobným ministrem, ale nějaký hlupáček by si dokonce mohl myslet, že ho s tím budou novináři konfrontovat pořád dokola. Hlásím, že rozumím!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 4,08 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)