1.3.2021
Kategorie: Politika

Blahosklonnost nebo idiocie?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝRozhodnutí vlády, mimochodem značně umíněné, kterým je omezení pohybu lidí v rámci hysterie spojené s covidem, vešlo v platnost. Představa politiků a jejich naprosto nepochopitelná snaha znemožnit lidem jet po víkendu do práce je ukázkou ignorace reality. Sehnat si ve dnech volna potvrzení o zaměstnání v jiném okrese je asi tak jednoduché, jako si nyní obstarat oblečení pro děti. Tedy téměř nemožné. Přesto se policisté a příslušníci Celní správy dostavili na komunikace spojující různé oblasti České republiky a kontrolují plnění nesmyslných zákazů a nařízení. Prý budou dnes tolerantní. To je skutečně už drzost.

V několika vstupech premiéra Babiše jsme se o víkendu dozvěděli pár zajímavostí. Nejdříve si poplakal, jak moc se snaží bojovat s covidem a co on sám zajistil včetně léku, o kterém my již půl roku hovoříme jako o možné pomoci při léčbě virového onemocnění, jakým covid je, tedy Invermektinu. Ten již několik lékařů soukromě pro své pacienty nějakou dobu shání a výsledky léčby jsou mnohem lepší než čekání na spásné vakcíny. Ty jsou navíc ve skladech, protože se víceméně čeká, jaký dopad budou mít na obyvatelstvo v případu proočkovanosti. Nejdále je Izrael, Spojené arabské emiráty a v Evropě Velká Británie. A právě z Izraele údajně Babiš sehnal pár tisíc dávek vakcín.

Dále nám Andrej vysvětlil, jak potřebné je omezit pohyb obyvatel, protože nárůst nemocných je dle vlády alarmující. Bohužel nám nikdo nevysvětlil, jak politici a média dospějí každý den k novým počtům, co vše čísla zahrnují, a tím pádem ani to, nakolik jsou reálná. Přidal prohlášení o zavření společností, které nebudou chtít testovat své zaměstnance. Taky lze čuchat jednu věc. Andrej Babiš má udávaných cca 35000 zaměstnanců. A protože stát kšeftuje s testy a dalším zdravotnickým materiálem, Babiš si dokáže velice dobře spočítat, o kolik peněz by mohl stát připravit na daních, bude li testovat ve svých firmách při započítávání režie testů. A s tou dokáže velmi obratně manipulovat. Zdá se Vám to být konspirace? Jak známe Babiše, má to dobře vymyšlené. No a ostatní si budou muset nakoupit materiál schválený vládou. Jak to asi funguje?

Babiš konzultuje stav kolem covidu s Angelou Merkelovou, ortodoxní zastánkyní celosvětové vakcinace. Omezení u nás jsou často spojená s těmi v Německu. Skoro se zdá, že český premiér poslouchá německou kancléřku. Přesně to si přál bývalý Babišův spolustraník Telička. A blízko k tomuto přístupu má i několik stran opozice. Možná se tím ukazuje, proč nynější nouzový stav vyhovuje téměř všem s výjimkou velké části občanů České republiky. Lze tedy očekávat, že to, co se připravuje v Německu, potká i nás.

Andrej se skoro plačtivě vrátil k lednovému výletu své paní do Dubaje. Vysvětlil to tím, že mu kdosi vyhrožoval zastřelením. Takže v obavě o život rodiny nás ujistil, že šlo o její úklid do zahraničí. Trochu se lišila interpretace toho, zda li o výhružkách Monika Babišová věděla či nikoliv, ale to už je detail. Babiš za svůj život připravil o majetek mnoho lidí, viz kauza Kosteleckých uzenin, několika zemědělců a majitelů polností, zaklekávání Finanční správy. Tito jednotlivci a majitelé firem se spravedlnosti nikdy nedovolali a nikdo by se nemohl divit, kdyby se Babišovi dostalo pozornosti ze strany poškozených nad rámec ohnutého práva. V podstatě to bylo otázkou času, kdy to přijde. Přidejme také jeho posez na dvou křeslech, tedy premiérském a podnikatelském, kdy ze své funkce dokáže ovlivnit různá výběrová řízení. A věřte, že to dělá. Babišová neunikala před šíleným střelcem, odjela na dovolenou. Andrej opět lže, jak když tiskne. I kdyby střelec existoval, premiér a jeho rodina mají takovou ochranu, že uklidit rodinu do bezpečí je snadnější než sednout na letadlo směr Dubaj.

Začal třítýdenní pokus znehybnit Českou republiku. Aktivita Babiše a Hamáčka nabírá na intenzitě a už vůbec dávno nejde o covid. Před rokem začal proces změny společnosti a my taháme za kratší konec. Všeobecně lidstvu vládnou grázlové a nutno konstatovat, že mi jich tu máme skutečně dostatek. Připravuje se akce, která spojí nespokojené z řady států. Ani my bychom neměli být stranou. Je nejvyšší čas vzepřít se.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x