20.2.2021
Kategorie: Společnost

Pirátka má seniory nejspíš za lidi mdlého rozumu

Sdílejte článek:

COM/PL

Boj proti “dezinformacím” vede, samozřejmě za vydatné pomoci evropských peněz i pirátská europoslankyně Markéta Gregorová. Ano ta Gregorová co společnost obohatila například o videoklip, kde touží po droze snů. „Vymyslete už konečně drogu snů! Nebaví mě aspiriny, nikotin bez zvracení, ukončete trápení. Stejně umřeme, tak proč ne v luxusním stavu. Drogu, drogu, drogu a tím myslím psychotropní látku,“ zpívá mimo jiné Gregorová. 

Drogu snů zatím nevymyslela, ale práci snů již má. Penězovod z EU byl otevřen a tak se nám zpěvačka poslankyně také postavila ke korytu. Boj proti dezinformacím je přeci pohoda. Stačí opsat pár frází, sestříhat videjko, dát tomu nějaký patos a je vyděláno. Níže se podívejte na výsledek této “záslužné” práce, ve kterém špiní i Pravý prostor, a komentář Petra Žantovského. 

Kampaň #PravdaBolí, která se za peníze Evropského parlamentu rozjela pod taktovkou pirátské europoslankyně Markéty Gregorové: „Jejím smyslem je vysvětlovat seniorům, kteří jsou podle paní Gregorové zřejmě jen mdlého rozumu, svět tak, aby ho pochopili podle správných parametrů, měřítek a správných ideologických předznamenání. Zhlédl jsem spot, který je v rámci této kampaně distribuován. Byly tam nějaké osoby seniorského věku, které jak z partesu a takovým hodně křečovitým způsobem recitovaly teze typu ‚Neposílejte si navzájem, drazí senioři, kolovací maily, je to samá lež, dezinformace, konspirace, nemáte-li šanci si to ověřit‘ a tak dál a tak dál. V podstatě jde o to rozbít tuto komunitu, která navzdory pokročilejšímu věku je počítačově gramotná, je třeba i při fyzických potížích schopná vysokých mentálních výkonů a není jí ten svět okolo nás úplně lhostejný,“ říká Petr Žantovský.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x