12.5.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Tak nám v Belgii zase kulturně obohacují

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Po sociálních sítích kolovalo video, kde 6 černých migrantů brutálně bije místního bělocha z Belgie. Kromě brutálního bití došlo i na vulgární a rasistické urážky na jeho adresu.

Na základě toho by člověk čekal, že starosta obce, že první o co se bude zajímat, bude potrestání pachatelů a popřípadě jejich vyhoštění z Belgie. Ale pan starosta (sociální demokrat) měl jedinou starost, a to aby se náhodou video nikde nešířilo a nepodporovalo tak nenávist.

Nevážený pane starosto, jediné co šíří nenávist je nulová úcta nově příchozích k našim zákonům a pravidlům. Proč by lidé neměli vidět, jak se chovají žadatelé o azyl? Proč by to mělo být šíření nenávisti? Proč nesmíme vědět, kdo nás ohrožuje? Říká se tomu akce a reakce…

Ale že mě to ještě vůbec překvapuje, jen čekám kdy se dočkáme toho, že napadený se ještě bude muset napadeným omluvit. I to je nová Evropa. A když to nezastavíme, možná brzy již na našich ulicích.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)