19.7.2020
Kategorie: Humor

Miloš Jakeš pár dní po své smrti zorganizoval v pekle komunistický puč a stal se novým Satanem

Sdílejte článek:

AZ247

Jen pár dní po své smrti a příchodu do pekla zorganizoval bývalý generální tajemník ÚV KSČ Miloš Jakeš v pekle puč a za pomoci čertovských milic sesadil současného pána pekel z jeho trůnu, a stal se novým Satanem.

Jakeš plánuje vybudovat v pekle to, co se mu nepodařilo úspěšně vybudovat v Československu – komunistický ráj.

“Pan Jakeš byl velice přesvědčivý. Tisíce let žijeme stále v tom samém systému. Pan Jakeš nám přinesl alternativu. Když se nás tak zeptal, jestli chceme vybudovat komunismus, byli jsme jasně pro,” tvrdí jeden čertů.

Dnes časně ráno tak tisíce čertovských milic vtrhlo do pekelného parlamentu, kde označili současnou vládu a pána pekel za imperialistické a prozápadní agenty. Následně byl Satan vyhozen z okna parlamentů. Jedná se tak o vůbec první defenestraci v historii pekla. S poslanci a ministry, kteří se odmítnou vzdát, bude následně veden politický soudní proces.

Miloš Jakeš oficiálně usedl na pekelný trůn a stal se novým Satanem 17. července 2020 v 7:51 hodin.

Čerti budou hodným dětem místo sladkostí nosit bony

Pekelné zákony se začaly po usednutí Jakeše na trůn rychle měnit. Vůbec první, co KSP (Komunistická strana pekelná) po uchopení vlády udělala, bylo znárodnění všech pekelných podniků, včetně továren na pytle, vidle a uhlí, které tvoří 90 % pekelného průmyslu. Dalším bylo rozhodnutí, že čerti nebudou nově 5. prosince nosit dětem sladkosti.

“Sladkosti nejsou zdravé a kazí dětem zuby. Hned od příštího svátku svatého Mikuláše začneme dětem místo sladkostí nosit bony, které mohou v Tuzexu směnit za kvalitní zboží,” stojí v pekelném prohlášení.

Jaký vliv bude mít komunismus na posmrtný život hříšníků zatím není jasné. Trpět v pekle už tak nebylo příjemné, natož pak trpět v pekle, které bude ovládáno komunisty.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 2,87 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x