23.6.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

2035: Zavedení práva šaría v Německu?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

V Německu je nyní šířen článek, který možná ještě o něco víc přispěje k posílení AfD a úpadku vládních stran, které i nadále pokračují v dovozu muslimských obohacovačů, rozdávání rekordního počtu občanství (zejména Syřanům) a slučování muslimských rodin.

Upozorňuje totiž na směr, kterým se země – podobně jako i zbytek EU – před lety vydala.

Mezitím již v nejmladší generaci na mnoha místech převládají jedinci z obohacujících kultur a generace, kde výrazně převládá původní obyvatelstvo, postupně vymírá. Stále více Němců se odhodlává k emigraci.

Rok 2035, který si autor stanovil jako onen rok, kdy by měl být z Německa chalífát, se tedy zdá docela reálný. Za 11 let přijdou do země další miliony muslimů, další miliony se narodí, zatímco Němci se téměř nerodí a spíš vymírají.

A nezapomeňte: tento chalífát máme za humny, další se nám rýsuje z jihu. Bude jen velmi těžké odolat stejnému osudu, obzvlášť s většinovým voličstvem, které v tvrdém spánku stále podporuje probruselskou politiku.

Politiku přesně té organizace, která má v plánu vybudovat stejný chalífát i u nás. A ani migrační pakt nebude zapotřebí, Novoněmci se budou mít možnost legálně stehovat kamkoli v rámci území EU…

Nyní tedy následuje článek, který má zřejmě Němce probudit, aby si uvědomili, že směřují rychlým krokem do chalífátu. Připomínám, že děj je zasazen do roku 2035:

V roce 2024 chodilo v neděli do kostela pouze 5 % Němců. Obránci víry prakticky neexistovali. Tento liberální postoj měl své důsledky. Dnes chodí v pátek do mešity 100 % mužů, protože je to povinné. Tisíce mešit již byly postaveny, kostely byly přeměněny v mešity.

V Německu došlo k tomuto politicko-náboženskému obratu překvapivě rychle. V předčasných federálních volbách v září 2035 získala strana podporující právo šaría 45 % hlasů a je v koalici se Zelenými, kteří získali 6 %.

Nikdo nechtěl věřit Haldenwangovi

Obzvláště alarmujícím příkladem tohoto vývoje bylo prohlášení německého šéfa Úřadu pro ochranu ústavy Haldenwanga v roce 2024. Požadavek chalífátu považoval za „myslitelnou formu vlády,“ což je prohlášení, které se vztahuje na svobodu projevu.

Toto prohlášení nechalo německé obyvatelstvo přinejmenším v rozpacích. Nikdo ale nebral jeho narážku vážně.

Zákazy od 1.10.2035

Okamžitě zakázané činy: Vepřové maso je zakázáno, prodej klobás byl zastaven. Řezníci mohou prodávat pouze halal maso ze skopového, hovězího a kozího masa. Po zavedení práva šaría byl okamžitě zakázán také prodej a konzumace alkoholu a drog.

Zakázány byly také aktivity považované za neislámské, jako jsou hazardní hry a některé druhy hudby a umění. Veřejná náklonnost mezi nesezdanými páry je nyní přísně zakázána a přísně trestána. Ženy se mohou pohybovat mimo domov pouze v doprovodu mužských příbuzných.

Omezená lidská práva: Svoboda projevu už v Německu prakticky neexistuje. Zavádí se zákon o podpoře islámu. Kritika islámu nebo vlády je přísně trestána, často dlouhými tresty odnětí svobody nebo dokonce tělesnými tresty.

Náboženská svoboda je také přísně omezena a její výkon je monitorován. Ženy ztratily významná práva a často jsou vystaveny diskriminaci a pronásledování. Ti, kteří konvertují k islámu, mají zvláštní práva. Poměrně dost poslanců prokazuje svou flexibilitu a konvertuje.

Změny v policii: Byla zřízena náboženská policie Mutawa, která nyní dohlíží na dodržování práva šaría. Tato policie má rozsáhlé pravomoci, včetně prohledávání domů a zatýkání lidí bez zatykače. Všeobecná islámská policie nyní stále více spolupracuje s náboženskou policií při stíhání morálních deliktů.

Restrukturalizace soudů: Soudy byly restrukturalizovány a byli jmenováni soudci šaría, kteří soudí podle islámského práva. Tělesné tresty, jako je bičování a amputace, byly znovu zavedeny za některé trestné činy a jsou pravidelně vykonávány.

Tyto tvrdé tresty mají sloužit jako odstrašující prostředek a mají vynucovat dodržování nových zákonů.

Zločin a trest: Šaría zásadně změnila trestní právo. Trestné činy, které se dříve trestaly podmíněnými tresty nebo krátkými tresty odnětí svobody, se nyní trestají tvrdými tělesnými tresty. Krádež může vést k amputaci ruky.

Cizoložství se trestá ukamenováním, což je trest, který se provádí veřejně, aby měl odstrašující účinek. Homosexualita je považována za závažný zločin a trestá se smrtí, často veřejnou popravou. Praktikuje se shazování obviněných z vysokých budov a následným kamenováním.

Reorganizace škol: Vzdělávací instituce byly zcela reorganizovány. Islámské vzdělávání je nyní povinné ve všech školách a genderová segregace je přísně vynucována. Výukové materiály, které nejsou v souladu s právem šaría, byly zakázány. Dívky a chlapci se učí v oddělených třídách a učební osnovy byly odpovídajícím způsobem upraveny.

Omezení volného pohybu: Na plážích a ve veřejných bazénech nyní platí přísná pravidla oblékání. Ženy musí nosit burkiny a existují genderově segregované oblasti. Svoboda pohybu, která byla kdysi ochrannou známkou Německa, zmizela. Ženy již nesmějí řídit a vlastnit auto. Reklama na spodní prádlo byla zakázána.

Změny v oblékání žen: Ženy se musí zcela zahalit. Mohou být zahaleny jakkoli – od hidžábu až po úplné zahalení, jako je nikáb nebo burka. Tresty pro ženy, které nedodržují tato pravidla oblékání, jsou tvrdé, od vysokých pokut až po tělesné tresty.

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)