30.8.2023
Kategorie: Politika

Zpomalený převrat

Sdílejte článek:

GOCH VANDENPLAS

Po zhlédnutí morálně a eticky otřesných testovacích balónků, které tento týden vypustily mainstreamové sdělovací prostředky, a po reflekci, co jsme museli v posledních letech snášet, pokud jde o omezování základních práv a vládní tyranii, aniž by nám alespoň jeden státní orgán přišel na pomoc, nelze než konstatovat, že vláda, média, všechny státní orgány a demokratické instituce již nejsou schopny plnit své úkoly. Ústava a demokratický řád v zemi jsou akutně ohroženy korupcí a agenty pracujícími pro americké zájmy.

Zkušební balónek, který se zvedl v hlavním proudu, postrádající veškerou etiku, navrhuje zbavit volebního práva starší občany naší země, zatímco do země vpouští statisíce mladých migrantů, kteří budou moci do pěti let získat občanství, a tím automaticky obdrží volební právo.Druhým testovacím balónkem tohoto týdne byl návrh na „konečné zrušení“ Benešových dekretů. Tyto Benešovy dekrety jsou samozřejmě trnem v oku Němců, kteří jim denně připomínají jejich nechvalnou historii. Vyhnaní sudetští Němci stále doufají v restituci svého bývalého majetku.

V rámci snah Západu o přepisování dějin je zřejmě nutné nejen mediálně očistit Německo od historické viny, ale zároveň svalit „trochu viny“ i na Českou republiku.

Nejnovějším přešlapem naší „vlády“ je podpis okupační smlouvy s USA, jejichž armáda má nyní v ČR takříkajíc domácí právo a dokonce smí sama „zajišťovat pořádek“, pokud by toho české bezpečnostní složky nebyly schopny. Všichni příslušníci amerických ozbrojených sil umístěných v ČR samozřejmě podléhají americké jurisdikci, nikoliv české.

Současná vláda zcela selhala v boji s inflací, téměř jako by vůbec neměla zájem na podstatném snížení životních nákladů. Miliony Čechů nevědí, jak zaplatit poplatky za teplo, zatímco největší dodavatel energií hlásí rekordní zisky a vyplácení rekordních odměn svým zaměstnancům.

Rád bych připomněl revizi branného zákona z letošního jara, která nyní umožňuje vyslat naše vojáky kamkoliv na planetě jako síly rychlé reakce na dobu maximálně 6 měsíců.

Kdo nechápe, že tento zákon je tu proto, aby vazalskému sdružení USA, tedy NATO, poskytl „flexibilnější možnosti nasazení“ pro jeho útočné války, měl by si jít zase lehnout.

Za zmínku samozřejmě stojí i rejd amerického vojensko-průmyslového komplexu do naší země, který prostřednictvím svých kompliců v naší vládě (tím myslím premiéra a jeho kabinet) získává zakázky za několik set miliard korun. To bylo možné jen proto, že vláda předtím na příkaz USA předala Ukrajině veškerou vojenskou techniku. Peníze na nové zakázky získává vláda brutálním úsporným programem, zejména v sociální oblasti, nejvyšším zvýšením daní za poslední dekády a současné vyinflaciování ze starých dluhů na úkor majetku a úspor svého lidu.

Ještě předtím však došlo k rozsáhlému nákupu údajných „vakcín“ – genových terapií pro boj s virem, proti kterému objektivně vzato vůbec nebylo třeba bojovat, protože byl neškodný. Samotný nákup představoval pouze část celkových výdajů. Druhou část tvořil „marketing“. Jedním z příkladů „marketingu“ byly celoplošné zákazy vycházení a práce. Tím bylo obyvatelstvo vyčerpáno a nabylo ochoty nechat se očkovat. Kompenzace velkých částí ekonomiky za výluky stály stovky miliard vrtulníkových peněz. To vše jen proto, aby se vakcíny od amerických výrobců staly přijatelné! To byla Babišova vláda – vedle té současné nejhorší vláda, jakou kdy země zažila.

Celá tato vláda a lidé v ní pracující neslouží naší zemi a jejím občanům. Slouží cizím zájmům a neberou ohled na nikoho.

Vidím naši zemi ohroženou ve smyslu článku 23 listiny základních práv a svobod.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
2 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)