15.8.2025
Kategorie: Politika20 přečtení

Zoufalost …

Sdílejte článek:

ALEŠ SVOBODA

Zoufalí lidé dělají zoufalé věci. Naprosto nehorázný způsob vládní demolice které teče do bot jak těm armádním kanadám které jsou jak ty papírové do rakve, tedy na jedno použití. Vláda ale tvrdí že s tím nemá nic společného…

No jistě. Oni neměli nic společného ani s bitcoiny, ani s kampeličkou, dozimetrem, oni neměli vlastně nic společného se svým předvolebním programem před čtyřmi lety. V ČR je to bude dle nich tak, že když nevyhrají oni, budeme připojeni k Rusku, budeme žrát kořínky, budeme mít energie na příděl, cenzuru a nepohodlné lidi zavřou…

Co mi to jen připomíná… No tak kromě toho připojení k Rusku tu už tak nějak vše máme. No a v neposlední řadě říkají že je Putin masový vrah, zrůda, fašista no tak mi připadá minimálně neetické když má tato osoba svůj portrét na bilboardech v ČR ať už v jakémkoliv kontextu. Říkáte že jsme Putinovi děvky, kolaboranti, a to jen proto že se nám líbí že se o svůj národ stará, že ho má na prvním místě o čemž se nám v ČR může jen zdát. Říkáte ať se odstěhujeme do Ruska jen kvůli tomu že chceme ze státních budov sundat UA vlajky a že nechceme aby tu dělali bordel. Jestli je tu někdo šílený, jste to vy. Provládní tupé ovce, kteří jim baštíte i s navijákem.

Nebo myslíte si snad někdo z nás nechal vyrobit bilboardy Rakušana s Goeblesem či Fialy s Hitlerem? Pak kdo je tu magor.

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
20 přečtení
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)