27.2.2024
Kategorie: Politika

Zatáhne nás vláda do války s Ruskem?

Sdílejte článek:

JANA KUNŠTEKOVÁ

Poslechněte si pozorně prohlášení premiéra slovenské vlády Roberta Fica, který jasně odmítl účast slovenských vojáků v bojích na Ukrajině. Toto prohlášení učinil po setkání bezpečnostní rady Slovenska.

Jednotlivé státy EU a NATO sjednávají dvoustranné dohody o vojenské pomoci a vyslání vojenských jednotek s Ukrajinou. Namátkou vím o Německu, Francii a Itálii. Dnes se papaláši NATO a EU mají setkat v Paříži a budou plédovat za pokračování umírání na Ukrajině.

Co udělá naše vláda? Bude mít bezdětná slečna Černochová problém s tím, poslat naše vojáky na Ukrajinu? Nepochybuji, že ani nejmenší. Prezident Pavel chce registrovat bojeschopné muže. Mám dva syny v tomto věku. Říkala jsem jim před volbami, že i takhle to může dopadnout. Přípravou na mobilizaci a obětováním dalších životů v masomlýnku na Ukrajině.

Po vzoru Fica říkám Řehkovi, Černochové, Fialovi a dalším krvelačným psům a fenám: „Vezměte si samopal a jděte tam! Svoje děti vám nedám.“

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (42 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
54 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)