
Zase přijdeme!
VIDLÁK
Nezapomněli jsme na popravy v Kounicových kolejích. Nezapomněli jsme na Prlov, Ploštinu, Zákřov, Lidice i Ležáky. Nezapomněli jsme transporty českých občanů, do koncentráků, které skoro nikdo nepřežil. Nezapomněli jsme na dobu okupace a ano, Bernd Posselt se má za co omlouvat. Může to dělat do konce života a stejně to nebude stačit.
Nezapomněli jsme ani, kdo založil Sudetoněmecký landsmanšaft, nezapomněli jsme, kterým kovaným nacistům rozdávali ocenění a NIKDY NEZAPOMENEME, kdo ze současných českých kolaborantů jejich ocenění také převzal a zařadil se tak po bok zaloužilým členům NSDAP. Nezapomněli jsme na řeči o Benešových dekretech, podívali jsme se na sudeťácký e-shop, kde se dají koupit mapy naší okleštěné republiky a který má být pro české IP adresy neviditelný.
Když válka skončila, nestalo se Sudetským Němcům nic, co by předtím nedělali nám. Skončili v lágrech, které vybudovali pro Židy, Čechy a jiné „podlidi.“ Skončili v hygienických podmínkách, které ordinovali svým otrokům. Byla to divoká a ošklivá doba, ale česká vláda nikdy neorganizovala jejich konečné řešení, nevydávala žádné norimberské zákony a nedělala konference, jak je co nejefektivněji povraždit. Česká vláda netrpěla žádné excesy a jakmile obnovila suverenitu nad svým vlastním územím, velmi rychle se postarala, aby skončily individuální msty. A že se důvodů pro takové pomsty za šest let nasbíralo.
Usmíření mezi Čechy a Landsmanšaftem nastane v den, kdy bude Landsmanšaft rozpuštěn. Oni jsou ti poslední, kteří chtějí na výsledcích Druhé světové války něco měnit. A rovnou říkám, že se nehodlám kamarádit ani s AfD ani s Peterem Magyarem, pokud pípnou o Benešovi ve zlém. Přes Benešovy dekrety nejede vlak. Tímto žádám Tomia Okamuru, aby to svým kolegům z AfD vzkázal.
Jedinou správnou odpovědí na sjezd Landsmanšaftu v Brně je český požadavek na reparace. Doteď to žádná česká politická strana neměla v programu. Byli jsme totiž už dávno usmíření a srovnaní a byla to chyba. Odteď bychom to měli od našich politických představitelů chtít. V Mnichově i Berlíně by si měli uvědomit, co způsobili. Tak jako si migrací zařídili AfD, tak si podporou Landsmanšaftu zařídili, že se bude mluvit o reparacích. Katka Konečná už o tom mluvila z pódia.
Ostatně soudím, že Berlín nám dluží hodně bilionů korun. Neplačte Němci, sami jste si to zavinili.
Co bude dál? Máme práci! Za rok a půl musíme dostat z Hradu Petra Čurdu Pávka a ze senátu musíme dostat Miloše (ich bin ein Henleiner) Vystrčila. Oba by totiž nejraději, aby Česká republika zmizela z dějin. Doufají v teplá lokajská místečka a tak přehlížejí drobné signály, že jediné, čeho se jim dostane, je Sonderabteilung. Spolu s nimi musejí pod pětiprocentní hranicí zůstat i všichni Výborní, Zdechovští, Grolichové i Havlové z Wishe.
Stejně tak gratuluji Kupkovi k novému kamarádovi, Oganesjanovi. Svůj k svému. Jak zaznělo v diskusi, ODS přestala být pravicí, ale stala se zadnicí!
Rovnou říkám, že tentokrát nás nikdo osvobodit nepřijede. Nemá k tomu důvod. Buď to zvládneme sami a nebo skončíme jak Indiáni. Budou se na zbytky českého folklóru jezdit dívat do rezervace. Buď v sobě najdeme jiskru života, buď si uděláme nové národní obrození a nebo se opět staneme německými lokaji vhodnými částečně na poněmčení a částečně na likvidaci. Ostatně, ekonomicky už jsme na tom hůř než za První republiky. Uhelné doly si musíme zaplavit, strategické firmy jsou v německých rukou a Američanům platíme výpalné za imaginární ochranu od NATO, ačkoliv ti nejsou schopni ochránit ani své vlastní základny před íránskou odvetou, kterou navíc sami vyprovokovali.
Ne, nejsme v koncích. Ještě jsme nepřišli o půdu, ještě pořád většinou bydlíme ve vlastním, ještě jsme nepřišli o český humor a ještě jsme nezapomněli, kdo jsme. Ještě máme na co navázat. A teď, díky Herr Posseltovi alespoň víme, kdo stojí na jaké straně a kdo musí být ze své funkce odejít za každou cenu.
Děkuji všem, kdo přijeli na demonstraci. Děkuji všem, kdo obětovali čas i peníze, aby přispěli k záchraně národa i Vlasti. Děkuji všem, kteří nezapomněli na svou minulost a díky tomu ji nebudou muset prožít znovu. Děkuji všem, kteří nás podporovali z domova, kdo nám na sociálních sítích pomohli s dosahem a kdo nám drželi palce.
Na jednom pódiu byl Miloš Zeman, Jaroslav Foldyna, Kateřina Konečná, Ľuboš Bľaha, Jindra Rajchl, Petra Rédová, Jirka Kobza, Ivan Vyskočil a mnozí další. Slušný posun ve sjednocování. Měl jsem z toho velkou radost.
Ještě nezemřela Vlast v našich srdcích, ještě jsme pořád národem. Byli jsme před Bruselí, budeme i po ní!
VIDLÁKOVY KYDY


také jste měli zavzpomínat, jak jste bojovníky proti nacismu na západní frontě a naše letce zavírali do lágrů
.. ti co je zavirali, tak jsou rozlezli, pokud jeste vubec ziji, ve stranach jako je ODS a jim podobni
No, hezké to bylo divadlo, Vidlák zapoměl, že voda se vaří jinde:
https://www.aljazeera.com/news/liveblog/2026/5/26/iran-war-live-israel-pounds-lebanon-iranian-officials-in-qatar-for-talks
Tschcechische retarden untermenschen dutohlav z kolonie Bohmen und Mahren naopak platit reparace Říši už asi tak 30 let…
Ale zase za to může vycestovat na zahraniční rekreaci k moři, banány a pomeranče jsou na pultě, má akce šitů v marketech a to se vyplatí, jak by řekl Horst Fuchs, kdo to má :).
Souhlas.
Reparace nevím, protože Němci v protektorátu přímo nic neničili, možná naopak, ale rozhodně odškodnění rodinám všech Čechů popravených za protektorátu! Ne omluvu, ale pěkně pořádný prachy na ruku.
Odškodnění obětem pracovních a koncentračních táborů bylo již vyplaceno. Pěkný pořádný prachy na ruku.
Kdy?
Celé odškodňování probíhalo postupně již od konce 90. let. A například můj děd, nacisty nuceně nasazený v lágru, obdržel přibližně 200 000 Kč, což byly tenkrát celkem slušné peníze.
Jemu skopčáci něco zaplatili, váleček na listí?
Proč pomáhat lidem národu být vlastenec postavit se na odpor nasadit vlastní živpot krk kariéru vše – stačí na miliardě „protestů“ na které lehkoživka předstírač flastenectví prorežiní koník hrající si na opo vybere prachy od lidí předstírat zájem o témata až do konce jeho neužitečného života spoluporacovat s fízlama a další parazitní chamradí hrát jim to divadlo jakože se nemusí nic opravdu dělat a bránit se ……… beeeeeee beeeeeeeeee beeeeeeeeeeeeee
Jistí lidé se postavili kovidfašismu exekutroské mafii justiční mafii ouřední mafii vládní mafii …… kolegům … jsou „Zasebevraždění“ nebo hnijou v krimináulech mají případně fflastr …… ale tupej národ ojrovovcí na ně kašle …. oslavuje velebí tyhle šterzíčky osvalující fízle vymýšlející si neexistující fízlovské protokoly aby se zvditelnili aby vybrali dost na uhlí na klavírní kurzy pro dcerky přitom tom á peněz jako želez ulito …… na norální lidi bojoivníky za národ nárdo … píííp . tupých vojrovovcí . nechá je zlikvidovat zapomene nepodrží je neposlouchá je ……… genocia bude pokračovat … tupé vojrovovce pořád nic nechápou a nepochopili … vidláci a dalších milon paraztiů zase o něco bohatší …. infestice do hraní si na opo se opět vyplácí mocným takové zaplatit …. halvní je bejt v klidu klidně pokojně si zanadávat o víkendech na náměstích a jinak nehnout nia prstíčkem a%t se děje cokoliv . i kduby se šlo protestobvat proti veřejnému násilnění miliardářema unasených děcek a následné jeich popravování a mučení a grilování na naáměstí za asistence stejně deviantních fízlů … prostě jim nekřivit nikdy ani vláseček nenpřesta jim platit daně dopravné atd …… nechat je udělat si svoje přímo všem na očích aby nám to ukázali jak jsme tup=é poslušné vovce co si nechají líbit abslutně cokoliv …..cokoliv ….. beeeeeeeeeeee beeeeeeeeeeeee beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee opět po 80ti letech ….. okrádat jsme se nechávali tak jako tak od potomků fašounů a i těhc aktivních ještě žijících …. celou dobu jen tak mimochoem …. dosazovat loutky typuo oéti atd taktéž …takže fakt nic od tohodle národa neočekávám …. umí jenom držet hubu a krok a nechat se zotročit vyhladit … na befehl ať přijde od kohokoliv ….. národ vykastrovanáých ktátek na hraní ….nikoliv lvi … to nejdme ani náhodou …. koťátko je ale chytřejší to senchá hladit krmit pusinkovat od páníčka nikoliv že se nechalo mlátit okrádat o poslední kousek žrádla v misce od páníčka zlého nenávistného a ještě mu nosilo karabáč na sebe poslušně ….. beeee beeeeee beeee šup šup na další šichtu a posíat prllhanm flastencům prašulky na další divadlo a taky na páníčky …..co to dovadl oorganizují …. takové ty hry bez chleba …. vždyť kdo si hraje na opozici ten nezlobí …. jen pro připomenutí 4 roky po válce dostalo miliony nácků generální pardon .. už pouhé 4 roky po válce………….. zatímco jejichi oběti přeživší trpěli do konce života tím co provedli v poválečném bídném vybombarovaném světě bez koruny poomci bez nohou rukou zraku rodin…….. ani ty prachy neměli tu slušnost zaplatit ….. žej sou ubermenš nám tu mnozí deutschen dávají sežrat celou dobu … nebo si nepamatujete v práci otroci jak se chovali a chovají mnozí k tschechische untermenš? Ani ždibec náznaku rovnosti a bratrství nebo snad stejné odměny pro cizince jako pro němce v neměcké firmě v německu působící …………
Nezapomněli jsme, krom Vidláka, Konečné a podobně postižených selektivní ztrátou paměti, ve smyslu co se mi nehodí, to zapomenu
na návštěvu našich bratrů, v podstatě okupaci naší země od srpna 1968 do roku 1992?
Vypakování hostů, kteří tu zanechali jen spoušť materiální a hlavně morální, je jediný dobrý počin M. Kocába.
Zajímavé, že o tom mluvíte. Zejména když nový zvací dopis a smlouva o pobytu cizích vojsk na našem území podepsaná madam Černochovou je proti té Československo-Sovětské pro Česko opravdu mimořádně nevýhodná.
Zajímavé, že ten morální propad jako následek sovětské okupace se nejvíce projevuje až dneska a u tupých ojroovcí, které o té okupaci ví úplné lejno.
USTR za celé období udává 402 obětí související s pobytem vojsk CCCP, což může být lecos. Nejvíce obětí bylo hned na začátku a nejvíce obětí jen tak a schvalne postřílel opilý Polák.
Dle USTR 268 jako oběti autohavarií, kde se ovšem už nedozvíte viníka, ale to v prolhaném druhém protektorátu je normál.
Mezi vámi fanatiky a chorobnými lháři kolují čísla v tisíc, USTR byl založen po převratu, lžou tam dle vás taky?
A hnutí Stačilo proti tomu dělá co, apoštole vidláku?
Milí krajané a tlustý Bert si musí s tím znovuosídlováním pospíšit, jelikož
🇺🇦🇷🇺Musíte se psychologicky připravit na zkázu v Kyjevě, pokud „věci nevyjdou“, pak opusťte hlavní město — bývalý šéf ukrajinského ministerstva zahraničí Kuleba
A Kyjevané a ukři vůbec zde mají již ozbrojenou kriminální mafii, na ambasádě asi i SBU – to je jejich obdoba gestapa, místní kolaboranty a nejsou to uhnijní pokakánci, Milí krajané v boji o uzemí skončí špatně.
Ale tentokrát dopadneme stejně, párat se nebudou s námi stejně jako s Milými krajany.