23.7.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Vzhůru k západním hodnotám

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Video pod článkem je volně k dispozici. Někomu se líbí mě se hnusí a co víc, za zveřejnění této zhovadilosti jsem dostala na Face trest. Je to pokrytectví jako hrom. Nahota nám běhá po městech, ale na Face se tohle objevit nesmí.

Po Pindíkovi a Pipince jsme svědky další zhovadilosti. Šestileté děti mají napsat homosexuální milostný dopis. Kde že se to děje? V základní škole Bewsey Lodge Primary. Angličané už opravdu nejsou normální. Ubohý žáček se musí vžít do homosexuálního prince který se zamiloval do svého sluhy a napsat za něj milostný dopis, jehož vyvrcholením je žádost o ruku a následuje gay sňatek. Docela by mne zajímalo, co ze sebe děcka vypotila. Vlastně už od mala je jim vnucována představa, že být homo, je nejen normální, ale něco víc. Za chvíli se děti budou stydět za to, že se jim líbí opačné pohlaví a budou z nich homo z přesvědčení, že tak je to v pořádku. Děti se přestanou rodit, ale víc se jich prodá na trzích s dětmi. Bílí vymřou po přeslici, protože jejich děti budou naprosto vygumované.

BBC nám normálním vysvětluje, že tahle škola učí děti o LGBT vztazích už od raného věku a tím nebudou mít v dospělosti negativní vztahy s touto komunitou. Tahle „zajímavá“ škola už obdržela hodně cen za svůj boj proti šikanování homofobii, bifobii a transfobii. Ona tomu říkání šikana, já pozitivní diskriminace a to je zase jedna cesta do pekla. Vše, co se vyzdvihuje nahoru na úkor většiny se časem zalíbí a a tahle menšiny roste, bobtná a utlačuje nehorázně většinu, protože se ta bojí otevřít pusu a protestovat, protože by je někdo mohla označit, že homofobní, rasistické hajzlíky.

Poslanci po třech letech odkladů a hodinách vášnivých diskusí dali ve čtvrtek šanci manželství gayů a leseb. Já to vidím jen jako snahu být naprosto srovnatelní s heterosexuálnímu páry. Že by závist a snaha se naprosto vyrovnat? Ne, oni chtějí víc. Mají pocit, že jsou snad něco víc jen proto, že je život poznamenal tím, že jsou jiní. Jenže pořád jsou to jen lidé a já nevím, proč by se měli chtít vyrovnat heterosexuálům, když jsou tak hrdí na svoji homosexualitu. Pokud se mají rádi a mohou být spolu, protože už je to naprosto normální, tak co chtějí víc? Mít lásku a život s partnerem nestačí? Musí prudit a štvát většinu? Musí, protože se pořád cítí jako podřadní a v tom je ten problém.

Vzteklý homosexuální pár

Otázka, zda je manželství pouze pro muže a ženu, vzbudila silné emoce v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Moderátor a publicista Aleš Cibulka uvedl, že rodina jsou ti nejbližší, které člověk miluje. Předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová naopak kontrovala, že rodina i manželství jsou založeny na vztahu muže a ženy. Pokud je dítě adoptované párem stejného pohlaví, ztrácí podle ní práva poznat své biologické rodiče.

Cibulka se docela rozzlobil, protože on a jeho manžel se po 20 letech cítí jako manželé. Podporu má v partnerovi panu Jagelkovi, který opravdu naštvaně zvedal hlas a napadl všechny kteří nejsou nadšeni, že slovo manželé je najednou nějaké divné slovo s hořkou pachutí. Celá atmosféra byla velmi nepřátelská a já vlastně nevím co ještě homosexuálové chtějí. Není jedno jestli se říká manželé nebo partneři? Já v tom nevidím rozdíl. Mohou mít registrované partnerství tak jsou prostě partneři.  V době kdy nám všem hoří koudel u zadku se bavíme kravinama. Všichni by se měli starat o přežití a nemlátit se slovama po hlavě.

Zeptala jsem se na to Boha, protože v tom mám binec

Šéf společnosti Apple Tim Cook oficiálně oznámil, že je homosexuál, a prohlásil, že je na to hrdý. Vyjádřil přesvědčení, že by jeho oznámení mohlo pomoct dalším gayům. Cook je na svou homosexualitu hrdý, protože být homosexuálem je jedním z největších darů, které mu Bůh dal.

Když jsem si přečetla tento článek, tak jsem nevěřila vlastním očím. Ten chlap si snad dělá srandu ze všech heterosexuálů a hlavně z Boha, jestli tedy nějaký je. Jestli zase nespí na sto let, pak přijde a spláchne to naráz a vyrobí si další Noeho a bude mít zase tu svoji lidskou hračku.

Zahřmělo mi za zády až jsem spadla ze židle a pořádně si narazila kostrč.

„Že tě huba nebolí Mili. To víš, že nespí. Hraje se svatým Petrem u nebeské brány Prší a poslal mě ať ti to vytmavím sám,“ hrozil mi anděl.

Koukla jsem se na něžného andílka se zlatými vlásky a bělostnými křídly a už jsem se dusila smíchem.

„Jak ty chceš na mne hřímat, ty můj rozkošný cherubínku,“ smála jsem se až mi tekly slzy proudem.

„S tebou to nemá cenu. Já jsem nebeskému Otci říkal, že ze mne budeš mít srandu,“ odvětil anděl, čapl mne za ruku a byli jsme fuč.

Jakmile jsem se rozkoukala seděla jsem na nějakém tvrdém obláčku kousek od svatého Petra a nebeského Otce. Jen se na mne letmo koukli, povzdechli si a mocně zabafali ze svých dýmek.

„Já jsem ti to říkal Bože, že přiletí s ní sem za tebou, že si s tou dračicí neporadí. Všechno víš a znáš, ale pořád zkoušíš u této ženské, že se třeba pleteš a ona už nepřiletí a nebude otravovat,“ šeptal svatý Petr nebeskému Otci do ucha.

„Co je šeptem, to je s čertem,“ odvětila jsem, ale stejně jsem slyšela všechno.

„Já se prostě musím zeptat, jak to je, protože tohle mi fakt nedá pokoj a ani spát a jíst nemůžu jak pořád přemýšlím, proč to tak je a proč přibývá homosexuálů. Oni se množí jako (chtěla jsem říct myši, ale zavřela jsem rychle pusu, protože jednou jsem to řekla o cikánech a vyhodili mne z jedněch novin za rasizmus). Oni nám to chodí vykládat do televize, do novin, na internet, mlátí nám o hlavu, že je to vlastně normální. Otče, kam vlezu tam je gay nebo lesba. Tohle jsi fakt chtěl? Tohle je ta tvoje vůle? Vždyť vymřeme,“ vyložila jsem poslední trumf.

„No a?“ odvětil svatý Otec.

„Co no a. Tak proč jsi vyrobil k Adamovi Evu a ne nějakého Pepana? Ženské jsi nemusel dělat vůbec a nemusely jsme v bolestech rodit, jak jsi nás k tomu laskavě odsoudil. To bych potom docela chápala. Navíc jsi řekl RADUJTE SE A MNOŽTE SE a to tedy homosexuálové fakt nemůžou. Teda, můžou se radovat, ale už vidím jak se množí dva chlapi a jeden z nich bude těhotný. Ani nemá kudy rodit,“ s vítězným úsměvem jsem si myslela jak jsem zabodovala.

„Mili, Mili,“ láskyplně se na mne usmál nebeský Otec na mne. Dostali jste do vínku všechno, abyste byli to nejlepší na planetě, ale něco jsem zkazil. Od počátku světa se řežete hlava nehlava. Důvod se vždycky najde, ale pokaždé v tom smrdí peníze a to jsem předal padlému anděli Luciperovi. Ani já jsem netušil že přijde doba, kde se ženská nepozná od chlapa. Kdy ženská začne dělat chlapskou práci a chlap se začne malovat a vytrhávat si chloupky všude.

„Vaše statistika, že homosexuálů jsou jen 4% je docela správná. Jen musíte započíst ty, co nejsou homosexuálové od přírody, ale lidé, kterým vyhovuje sex bez rizika. Množit se nechtějí, ale o to víc se radují. Pochodují městy, mají z vás srandu a ještě se ohánějí mnou, tak to je fakt síla. A v bedně jsou za hrdiny. Vy jim to žerete a za chvíli si řeknete, že je lepší zalhat a dělat že jste 4% taky a budete v prima davu. Vymřete hodně rychle, protože bez potomků není nový život. Sami jste se rozhodli a mě je to putna, tak plav domů Mili a nikomu neříkej, že jsi pořád ještě normální,“ zasmál se a šupem mne poslal domů.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
20 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)