1.1.2023
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Už dávno nežijeme v demokracii

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

V posledních několika letech lidé čím dál častěji nadávají na systém vlády nazvaný “demokracie”. Když se totiž rozhlédnou kolem sebe, tak vidí jen korupci, podvádění, hrátky oligarchů, rostoucí moc námi nevolených papalášů z EU a USA a hlavně nulový vliv občanů na nastavení naší republiky. Podle nich tedy demokracie vůbec nefunguje a není to dobrý systém.

Problém ale je, že my už v demokracii nežijeme. Ten systém, ve kterém jsme, už se skutečnou demokracií nemá skoro nic společného!

Jak to?

Nejprve se podívejme na definici demokracie z velmi populárního blogovacího systému Wikipedie. Počkat, vy jste si mysleli, že Wikipedia je „nezávislý zdroj“? Omyl, je to komunitně tvořený blogísek, který už je ale prakticky komplet kontrolovaný politickými neziskovčíky. Ale to je téma na jiný článek, teď se podívejme na stále ještě nepřekroucenou wikipedickou definici pojmu demokracie:

Demokracie (doslovně „vláda lidu“ či lidovláda) je forma vlády, v níž o výkonu státní (obecní, krajské atd.) moci rozhoduje mínění většiny oprávněných občanů, nejčastěji volbou. Způsob, jak občané své mínění v demokratickém státě uplatňují, určuje ústava.

My Češi bychom měli žít ve formě demokracie, které se říká „nepřímá“ či „zastupitelská“ – tedy demokracie, ve které si ve férových a nezmanipulovaných volbách zvolíme svoje zástupce a ti budou plnit přání svých voličů. V téhle formě demokracii bychom si měli být všichni rovni před zákonem a naši zvolení zastupitelé by se například měli vážně věnovat peticím s dostatkem podpisů. Ústava země by měla být posvátná a neporušitelná a tak bychom mimo jiné měli mít i nezpochybnitelnou svobodu projevu (i po projevu!).

Tohle by tedy byla demokracie. Ale v čem žijeme reálně?

Žijeme skutečně v demokracii?

Demokracie to rozhodně není – ani přímá, ani zastupitelská, ani liberální. Pokud by se mělo použít nějaké přídavné jméno, tak by se muselo říkat: „Žijeme ve falešné demokracii“. Je to demokracie jen na oko.

Ústavu už minimálně tři roky používají naši zástupci jako toaletní papír. Pravidelně ji porušují a nepřijdou za to žádné postihy. Naše vláda se například dopouští zcela prokazatelně vlastizrady (a to na více frontách) a pořád se nic neděje. Náš ukrajinský premiér Fiala s ministrem Pravdy Rakušanem se dál chechtají českým občanům do obličeje, devastují zbytky naší samostatnosti i prosperity a snaží se nás zatáhnout do přímé účasti ve válce.

Dění v naší zemi prakticky řídí americká mafie (tzv. „deep state“), a to skrz německé loutky ve strukturách EU. Nejsme tedy dokonce ani kolonie, jsme ještě větší pucfleci – Česká republika je kolonie Německa, které je kolonií USA. Jsme kolonie kolonie.

Nemáme ani skutečnou svobodu projevu – stát protiústavně vypíná weby, neřeší zkorumpovanost a prolhanost našich veřejnoprávních médií a aktuálně už dokonce i trestně stíhá a odsuzuje občany za projevení názoru nebo za diskuze o sporných historických událostech.

Ústavní soud České republiky nefunguje a jeho předseda Pavel Rychetský je součástí mafie, takže třeba krátce před posledními volbami udělal rychlou změnu volebního zákona tak, aby do naší vlády dostal strany, které by se za normálních okolností ani nedostaly do sněmovny, protože by nedosáhly na 5% hranici.

Když už jsme u té 5% hranice pro vstup do sněmovny – ani to není ve skutečnosti demokratické. Neexistuje žádný opravdu objektivní důvod, proč by do sněmovny nemohl zástupce ze strany, která by dostala třeba 2,1%. Prostě by tam byl za tu stranu byli 4 zástupci, nic víc nic méně. To je přece princip zastupitelské demokracie.

Bohužel zahraniční mafie postupně ovládla skrz své loutky naši sněmovnu, senát, ústavní soud, veřejnoprávní média a skrz oligarchy (kterým pomohla v devadesátkách rozkrást český majetek) i hlavní média.

Prezident zachránce?

Naší poslední oporou by snad mohl být prezident. Současná hlava státu, Miloš Zeman, v prvních letech své vlády vypadal sice jako nechutná, ale přesto aspoň nějaká opora pro „dolních 10 miliónů“ Čechů, Moravanů a Slezanů. Bohužel během politického cirkusu jménem „Vrbětice“ a hlavně během covidové plandemie se s ním něco stalo a on ukázal, že pod odporným zevnějškem je i podobně odporný vnitřek. Aktuálně tedy nemáme už ani svého prezidenta, celá řídící a informační struktura je obsazená mopslíky zahraniční mafie, kteří skáčou jak americký deep state píská.

Proto říkám – nežijeme v demokracii! To, v čem žijeme, je něco úplně jiného. Můžeme tomu říkat třeba korporátní fašismus, protože největší moc nad celým Západem aktuálně mají obří nadnárodní korporáty (jejich vedení je součástí „deep state“, který zahrnuje americké tajné služby, banky, Fed a špičky amerických Demokratů a částečně i Republikánů). Případně tomu můžeme říkat lichvokracie, protože hlavním nástrojem pro řízení kolonií jsou banky (a Fed) a obří dluhy populace i států. Nebo globální oligarchie, protože všechny ty gigantické korporáty, banky a tajné služby ovládá jen malá hrstka lidí z několika málo rodin. ROZHODNĚ to ale není demokracie, tedy vláda lidu.

Ohledně práv prezidenta připomenu jednu naprosto zásadní skutečnost, od které si svobodomyslní občané tolik slibovali – prezident může odvolat vládu. I když to naše prolhaná média zkouší popřít, tak to je napsané přímo v ústavě a platí to. Opakuji – PREZIDENT MŮŽE ODVOLAT VLÁDU. Podívejte se do naší Ústavy ČR sami.

S vhodným prezidentem by tedy mohlo dojít k odvolání naší naprosto odporné, vlastizrádné, proti-demokratické, zkorumpované, nenažrané, mentálně hendikepované a neskutečně arogantní vlády. Po odvolání aktuálních korupčníků by nastoupila dočasná úřednická vláda (na to už jsou lidé vybraní) a vypsaly by se předčasné volby. Ty by snad dopadly o něco lépe než ty minulé a aktuální mafie by se trochu naředila lidmi, kteří nechtějí přicházet o svoje byty a domy, mrznout u vypnutých topení a posílat svoje děti umírat na Ukrajinu kvůli zájmům hrstky miliardářů v USA.

Problém je, že už podvodné už nejsou jen volby do sněmovny, ale i volba prezidenta.

Je už falšovaná i volba prezidenta?

Kandidátem na prezidenta se může stát každý občan ČR nad 40 let, který má volební právo a nedopustil se vlastizrady (Miloš Becherovka by tedy měl už dávno vypadnout). Ke kandidatuře stačí podpora 20 posranců nebo deseti senátorů a nebo petice s alespoň 50 000 platnými podpisy.

A teď se dostáváme opět k tomu, že už dávno nežijeme v demokratickém, ba dokonce ani v právním státě. Máme celou řadu kandidátů, kteří v peticích nasbírali více než 50 000 podpisů. Podpisy mělo zkontrolovat ministerstvo vnitra a po férové a čisté kontrole by měli kandidáti s dostatkem ověřených podpisů postoupit do voleb, měli by mít spravedlivé pokrytí ve veřejnoprávních médiích atd.

Jenže…nevím, jestli jsem to už psala, ale ta naše kolonie česká už dávno není tak hezká, tak hezká… Už dávno není demokracií. Do voleb se prostě nesmí dostat kandidáti, kteří by neplnili přání globální mafie. Prezidenta nám přece určí naše zahraniční vedení, nikoli občané, ne? Takže naše ministerstvo vnitra počítalo podpisy tak, aby to hezky vyšlo podle přání páníčků.

Favoriti Aspen institutu a globální mafie tedy měli v peticích takřka nulový počet neschválených podpisů a všechno bylo čisté jak lilie. Takže do voleb naprosto hladce postoupil i profesionální převlékač kabátů, estébácký agent Pávek, součástka ze soukolí amerického vojenskou-průmyslového komplexu NATO – generál Petr Pavel. Naprosto hladce postoupila i zkorumpovaná rozdávačka vysokoškolských titulů z papalášské rodiny a český klon Zuzany Čaputové, Danuše Nerudová.

Pak tu jsou ale další kandidáti, u kterých hrozilo, že by mohli odvolat naši loutkovou vládu a vyvolat předčasné volby. U těch se tedy hlasy v peticích spočítaly tak, aby se tam v žádném případě nedostali.

Naprosto čisté a věrohodné počítání hlasů

Miliardář Karel Janeček odevzdal petiční archy se 73 037 podpisy českých občanů a ministerstvo vnitra napočítalo, že platných bylo přesně 49 920. Nevyšlo to tedy přesně o 80 hlasů. To je ale náhodička, co? No vlastně to ani náhodička není – psychopat Rakušan se nám prostě opět vysmívá. Hnus!

Manažerka v energetice Alena Vitásková nasbírala přes 65 000 hlasů, ale zřejmě tušila, jak se bude podvádět a tak si sama stanovila limit 100 000 podpisů (asi si myslela, že Rakušan nebude mít až takovou drzost, aby jí přeškrtal víc než 50 000 hlasů). Protože svého statisícového cíle nedosáhla, sama předčasně odstoupila.

Největší bombu ale dnes přinesl betonový král, majitel firmy BEST, sympaťák Tomáš Březina. Ten nasbíral přes 70 000 podpisů. Hlavní média z neznámých důvodů psala, že to bylo jen 63 000 hlasů, ale to nechme stranou, téhle dezinformační žumpě už věří jen nenapravitelní bioroboti. Jeho petiční archy pak převzalo Rakušanovo gestapo a přepočítalo je podle zadání. A překvapení – odsouhlasili jen 45 000 hlasů a pan Březina se do prezidentské volby nedostal. Jak by řekl Gandalf: „You shall not pass!“ Akorát v tomhle případě jsou role prohozené a „Nikdo neprojde!“ řve démon Balrog.

To ale není všechno. Březina v rozhovoru u Xavera na XTV odhalil, jak šílené to už u nás je. Podpisy totiž nepočítali přímo nějací prověření lidé z ministerstva vnitra, ale krabice s archy naházeli do dodávky a odvezli je na přepočítání do americké firmy Hewlett-Packard. Tam osoba označovaná jako „guru“ rozhodla, které podpisy se počítat budou a které ne. A to samozřejmě tak, aby se součet nemohl dostat přes 50 000.

Jen Bašta by odvolal vládu

A proto říkám, že už nežijeme v demokracii a že problém není v politickém systému jménem „demokracie“ ale v korupci. Problém je v tom, že jsme loutkový a naprosto zkorumpovaný stát. Jsme budoucí Ukrajina 3.0, určená k demolici (Ukrajinou 2.0 by mělo být Polsko, ale možná je se Slovenskem předstihneme, hurá!).

Jedinou naší nadějí asi zůstává kandidát strany SPD, bývalý diplomat a disident Jaroslav Bašta. Sice má skoro nulové charisma, ale má pevnou páteř a co je hlavní – naprosto jasně a srozumitelně slíbil:

„Pokud se stanu prezidentem, odvolám vládu.“

A to je pro nás to zásadní. Je to jediný kandidát, kterého máme. Já sama mu hlas hodím. Nemyslím si, že by se dostal do druhého kola voleb, tam to bude falešný souboj mezi dvěma ze tří kandidátů globalistů, kde je to vše prašť jako uhoď (Nerudová, Pavel a Babiš). Já jen budu doufat, že Baštu dostaneme aspoň přes 5%.

Pojďme brát volbu Bašty jako takové malé referendum – ten, kdo mu hodí hlas Baštovi, je pro odvolání současné zkorumpované vlády a pro předčasné volby.

Co vy na to? Dáme aspoň 5%?

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
87 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)