
Ukrajina bude rozdělena na 3 zóny
VK
Rusko dostane celý Donbas! Ruská hackerská skupina se nabourala do generálního štábu francouzské armády a publikovala mapu DMZ oblastí na Ukrajině! Viktor Orbán nepřímo potvrdil uniklou mapu a provalil informace ze zákulisí, že Ukrajina bude rozdělena na 3 zóny! A mluvčí Kremlu překvapil, že žádné nové sankce Rusko nezastaví při plnění cílů SVO, ale Kreml chce s Trumpem nadále spolupracovat na míru!
A máme tady další pecku, ze které se opět mainstreamová média osypou ruskou kopřivkou a budou křičet, že je to hoax a dezinformace. Ruská hackerská skupina KillNet si připsala další mistrovský kousek. Podařilo se jí nabourat do počítačů francouzského generálního štábu a ve stovkách gigabajtů dat a textů se objevila i složka s plánovaným rozmístění západních vojsk zemí NATO na Ukrajině.
Tedy organizační rozmístění tzv. Koalice ochotných. V materiálech byla vojenská mapa s přesným zakreslením rozmístěných brigád a pluků západních vojsk na Ukrajině, přičemž největším šokem, a to především pro Ukrajince, je zakreslení zón obsazených a kontrolovaných Ruskem.

Na mapě můžete vidět, že Rusové mají mít kontrolu úplně nad celým Donbasem v plných administrativních hranicích DLR a LLR. To by znamenalo, že Francouzi počítají s tím, že Ukrajina na Donbasu padne a neudrží těch posledních zhruba 19% Doněcké oblasti, kterou zatím AFU drží. Záporoží a Cherson má zůstat na současných bojových liniích.
Tento prostor je na francouzské vojenské mapě zakreslen jako ruský, pod ruskou kontrolou. Následně je na mapě zakreslena nárazníková zóna tradiční syntézou modré (naši) a červené (nepřítel), tedy výslednou fialovou barvou, buffer zone, o šířce od 50 do 200 km, kde by měly být rozmístěny tzv. mírové sbory. Podle vlaječek brigád a pluků je vidět na mapě, že v této nárazníkové zóně by měly působit jednotky francouzské, britské, polské a rumunské armády.
Mírová mapa s evakuačními zónami pro evakuaci a odsun obyvatel?
Mapa ale má podivný obsah. Rovněž totiž zobrazuje zelenými šipkami evakuační zóny pro Ukrajince, pro jejich evakuaci tzv. evakuačními koridory. Jedna evakuační zóna bude směřovat do Polska, další dvě budou směřovat do Rumunska ze západu a z jihu Ukrajiny. Tyto zelené šipky na mapě vzbuzují podle vojenského odborníka, na kterého se naše redakce obrátila, největší znepokojení.
Na vojenských mapách se totiž zelené evakuační koridory pro civilní obyvatelstvo zakreslují nikoliv v dobách mírového urovnání, ale jako evakuační koridory před zahájením bojových operací v zónách, kde je obyvatelstvo. Právě proto se ty zelené zóny zakreslují před začátkem invazí, útoků či před zahájením střetu vojsk.

Jednotlivé vojenské značky na vojenské mapě zachycují rozmístění pozemní pěchoty, motorizované pěchoty, obrněné jednotky a dokonce odpalovací pozice raket země – země, což absolutně neodpovídá výzbroji mírových vojsk, ani omylem a ani náhodou podle názoru vojenského odborníka, který v 90. letech sloužil v misi v Kosovu.
Mapa podle jeho názoru a podle vojenských značek zachycuje přípravu na invazi, na střet, na vojenskou kolizi s vojsky Ruské armády. Absolutně na té mapě chybí charakteristické prvky mírových sil, jako třeba ten hlavní prvek, a to demilitarizovaná zóna (DMZ) beze zbraní. Je to zásadní závada na mapě, která by měla být mapou mírového kontingentu a demilitarizované zóny (DMZ), ale prostě není. Ta mapa vypráví úplně něco jiného.
Podle Peskova žádné nové sankce nezastaví Rusko v úsilí o naplnění cílů SVO
Na mapě je ta nárazníková “DMZ” zóna vyplněna vojsky NATO, brigádami, pluky a dalšími jednotkami, obrněnými skupinami, raketovými vojsky a pěchotou, a to přímo v nárazníkové zóně, přičemž ruské brigády jsou zakresleny rovněž prakticky na linii doteku.
Obávám se společně s našim kolegou, že ruské hackerské skupině se podařilo vytáhnout do Francouzů výbušný materiál zachycující plán de facto na spuštění III. sv. války, tzv. výchozí stav útoku před zahájením války s Ruskem. Ta mapa totiž odhaluje úplně všechno. Všimněte si té masivní obrany Kyjeva. Mapa má datum vytvoření 28. dubna 2025, jedná se tedy zhruba o 5 měsíců starý materiál.
Žádné nové sankce nemohou zastavit naše odhodlání ke splnění cílů SVO na Ukrajině!
Poslední informace z Bílého domu naznačují, že na Trumpa působí obrovská americká a rovněž evropská válečná lobby, aby uvalil na Rusko a členské země BRICS a Šanghajské skupiny sekundární sankce, což de facto má zcela zmařit mírový proces. Mluvčí Kremlu překvapivě zopakoval, že Moskva chce spolupracovat s USA a Trumpem na mírovém řešení.
Ale ukrajinské vedení a ani Evropská unie nejsou mírovým rozhovorům naklonění, resp. nejsou ochotni přiznat porážku a situaci na bojišti. A z toho důvodu podle Dmitrije Peskova tudíž SVO na Ukrajině pokračuje a pokračují i vzdušné útoky na celou Ukrajinu. Kyjev může válku ukončit snadno, a to podpisem kapitulace v Moskvě. Namísto toho ale Západ plánuje válku s Ruskem.
Orbán nepřímo potvrdil uniklou mapu, protože oznámil, že Ukrajina bude rozdělena na 3 zóny, přesně podle uniklé mapy!
Podle informací na ruských kanálech to vypadá na kapitální úlovek KillNetu, protože na vlastní oči můžeme vidět výchozí plán na spuštění kolize NATO s Ruskem. Na mapě chybí DMZ zóna beze zbraní. Na mapě jsou obrněné i pěchotní divize NATO v tzv. nárazníku, kde nemají co pohledávat.
A celé to podtrhují zakreslené 3 evakuační šipky ukazující směrem ven z Ukrajiny, tedy tzv. evakuační koridory, které se nezřizují po skončení války, ale naopak před jejím vypuknutím. A to není všechna. V neděli maďarský premiér, nezávisle a ještě v předstihu 2 dnů před uveřejněním této vojenské mapy francouzské armády hackery z KillNetu, prohlásil a doslova propálil během projevu, že Ukrajina bude rozdělena do 3 zón!
Jedna zóna bude ruská, druhá bude nárazníkové pásma a třetí zóna bude to, co zůstane z Ukrajiny. A dámy a pánové, to je přesně to, co je zachyceno na uniklých mapách francouzského GŠ. Naprosto a dokonale přesně to, o čem již v neděli mluvil Viktor Orbán. Rozdělení Ukrajiny do 3 zón, přičemž Rusové dostanou celý Donbas a k tomu současné pozice v Chersonu a Záporoží. A mezi ruskou a ukrajinskou zónou vznikne něco, co rozhodně nelze označit za DMZ, ale v podstatě za vojenský štít připravený k válce s Ruskem.
Medailí CIA dekorovaný šéf BIS varoval ve sněmovně, že když Ukrajinci padnou, Rusové budou vraždit v ČR
A proč ta válka je prakticky už na cestě? Protože začal řev a jekot už i od dekorovaného generála s medailí CIA za kolaboraci ředitele BIS Michala Koudelky, který na bezpečnostní konferenci ve Sněmovně varoval před Ruskem, že když Ukrajina padne, Rusové přijdou zabíjet do ČR. Rusko by prý v Česku zabíjelo nevinné lidi stejně jako na Ukrajině, řekl v pondělí šéf české rozvědky Michal Koudelka.
V projevu [1] na konferenci o vnitřní bezpečnosti a odolnosti státu v české Poslanecké sněmovně obvinil Rusko z páchání “brutálních vražd“ a ze “záměrných útoků na civilisty – ženy, děti a nevinné, bezbranné ukrajinské občany“. “Všichni bychom si měli být naprosto jisti, že Rusové by nám udělali totéž,“ řekl Koudelka. “O tom ať není pochyb,” dodal na konferenci. Tyto výroky podle ruských novinářů odhalují Koudelkův strach ze zatčení a odvezení do Moskvy.

Na něho a dalších více než 200 představitelů českého režimu jsou vypsány v Moskvě zatykače kvůli obvinění z podpory, schvalování, podněcování, financování, napomáhání, krytí a propagaci mezinárodního terorismu. Toho se měli dopustit dodávkami zbraní, munice, raket a dronů těm složkám ukrajinské armády, o kterých bezpečně podle vyšetřovatelů museli vědět, komu je dodávají.
Museli vědět, že tyto dodané zbraně a munici používají jednotky Ajdar a Azov na zabíjení ruských civilistů, a to zejména v ruském pohraničí. Ruský vyšetřovací výbor takto obvinil více než 3 000 politiků, umělců, aktivistů a mediálních postav ze zemí Evropské unie a podle informací je vydání těchto osob ke stíhání do Ruska součástí mírových rozhovorů mezi Kremlem a Bílým domem.
Koudelka začal mít zřejmě strach, že by Trump mohl Rusům vydat čelní evropské podporovatele ukrajinského teroru
Koudelka jako šéf BIS to samozřejmě ví, má informace o těch jednáních Američanů, a má tudíž strach, že by ho Američané, v rámci kšeftu s Rusy, mohli spolu s ostatními vydat Rusům. Nebylo by to poprvé. Bylo to jen nedávno, když americká vláda za pomoci dohod CIA s Talibanem evakuovala americké vojáky z Afghánistánu a nechala tam Talibanu napospas všechny afghánské spolupracovníky Američanů. Všechny ty, kteří s Američany celých 20 let kolaborovali. Bez mrknutí oka je tam Američané nechali a výměnou za klidný odsun amerických vojsk ze země je tam nechali Talibanu. A je nepochybné, že Trump v zájmu kšeftu s Rusy obětuje kohokoliv.
Ukrajinci znovu provedli teroristický útok na Belgorod s pomocí českého raketometu!
Rusové ukážou a Trump jim to splní. Právě proto Koudelka v Poslanecké sněmovně tak moc nervózně varoval a hrozil, že Rusové budou zabíjet, když přijdou. Je mu jasné, že Trump peče s Rusy kšeft, a pokud upeče, budou mít nejen různí Koudelkové obrovský problém. Rusové si nenechají zabíjet své civlisty nějakými rusofoby z Evropy jen tak a bez odvety. A právě proto vzrůstá nervozita ve vysokých kruzích v EU, které se angažovaly v podpoře ukronacistů a jejich útoků na ruské civilní obyvatelstvo.
Pochopte, že když někdo dostane od CIA Tennetovu medaili za kolaboraci (collaboration – spolupráci), není to v podstatě ocenění, je to v podstatě nálepka, kterou Rusové nepřehlédnou. Jedinou nadějí pro šéfa BIS je tak prodlužení války na Ukrajině a přečkání Trumpova prezidentství do ledna 2029. A doufání, že po něm k moci nenastoupí JD Vance, který který je v mnoha ohledech mnohem větší kritik EU než Trump, jenž by se s Rusy mohl dohodnout možná i lépe.
-VK-
- Novináři mezi námi - 26.6.2026
- Volba menšího zla - 26.6.2026
- Když narostou křídla - 26.6.2026


(23 votes, average: 4,48 out of 5)
Na něho a dalších více než 200 představitelů českého režimu jsou vypsány v Moskvě zatykače kvůli obvinění z podpory, schvalování, podněcování, financování, napomáhání, krytí a propagaci mezinárodního terorismu.
Koudelka mluvil pravdu ?
A stále totéž velmi vlhké sny tzv západu. O tom jak dopadne Ukradina rozhodne Rus po Ukradinské kapitulaci. Nic víc nic méně. Ojronacisti.
A kdy se bude porcovat RuSSko?
iro 11.9.2025 10:25:58
Švédi se o to neúspěšně snažili, Francouzi se o to neúspěšně snažili, náckové se o to neúspěšně snažili.
Řekni nám ty eurosvazáku, kde furt děláte vy eurosoudruzi z tzv. „vyspělého západu“ chybu.
Hackeři si stáhli papírovou mapu? Jak se to dělá? Nějaká teleportace? Možná bychom tak mohli odeslat Fialu do Kyjeva.
Eurodoudruhům se ty jejich sny o rozporcování rozpustí jak plastová lžička z NDR v Pelíšcích.
No nechme je jeŝtě chvíli snít, ať si ještě užijí, den kdy se definitivně zlomí větev pod všemi těmi válečnými štváči bude impulsem na vyhlášení státního svátku a normální lidé budou tančit v ulicích.
Mapa je sice vycucaná z prstu, ale mohlo by to tak dopadnout. Modrá území samozřejmě připadnou sousedním zemím. Zbytková Ukrajina přijde o moře, tzn. námořnictvo, což Rusko bude v Černem moři kvitovat s potěšením. Zbytková Ukrajina je ale stále poněkud velká na to, aby byla neškodná. Měla by být max. poloviční. To by i odpovídalo počtu obyvatel.
cocoqg 11.9.2025 11:51:44
Už se hraje jen o Oděsu.
Bez Oděsy je západu torzo Ukrajiny k ničemu a hodí ji přes palubu.
A Rusové nepospíchají.
Jednak si své historické město nechtějí rozbít, a žijí tam většinově Rusové.
Takže budou tak dlouho drtit celý banderistán až se zhroutí, a pak si vezmou Oděsu relativně v klidu.
iro = reakce dementa zřejmě z neziskovky.
Ethanol – obsazení Oděsy bych bral i jako projev zájmu Ruska o turistický průmysl. Když koukám na mapy Krymu a ruskýho pobřeží, tak tam skoro žádný resorty nejsou. To pobřeží má obrovský turistický potenciál, který nevyužila ani Ukrajina. Jezdil z EU někdo k moři na Ukrajinu (kromě Lipánka prstem po mapě Krymu)?
cocoqg 11.9.2025 12:13:33
Nemyslím si že Rusko zrovna řeší nějaký turismus.
Oděsa je historické ruské město, a pro všechny Rusy má zvláštní až posvátný význam.
Nevěřím v konec války dříve, než bude Oděsa opět Ruská.
Oděsa je tradičně ruská, ale mě udivuje, že ji Putin pořád ne a ne obsadit, když odříznutí Ukrů od moře má strategický význam – celá jedna síla, námořnictvo, by odpadla. Ale posílila by pozemní armádu, což je možná ten důvod k váhavosti.
cocoqg 11.9.2025 12:57:23
Já su len vesnický sprosták,
ale myslím si, že Rusové nechtějí aby Oděsa dopadla jako Artemivsk (po ukrajinském zkomolení Bachmut).
Než ji dobývat silou a srovnat se zemí, raději budou tlačit všude jinde a počkají až se zbytek Ukrajiny zhroutí sám.
cocoqg 11.9.2025 12:57:23
mne neudivuje, že tebe udivuje 🤣
v 18. století si po jejím marném vzdoru z vymanění se z podřízenoti Rusku si podobně rozporcovaly dámy Káča a Mařka,spolu z eunuchem Bédou jistou Rietz Pospolitu,přezdívanou Polské království
Jakkoliv ti tři spolu dříve a i potom mezi sebou přeudatně válčili, při porcocování polského orlieška se velice rychle a ke vzájemné spokojenosti dohodli
A pozůstalí Poláci si museli,vzdor svoji pozdější kolaboraci třeba z Napoleonem skoro dvě stě let počkat,nežli jim pasažéři jidelního vozu v roce1918 jejich zem
d o č a s n ě vrátili.
Blbe, Rusko dostane vsechno! Basta a Amen.
Nepřikládal bych tomu nadměrný význam. Generální štáby od nepaměti provádějí hypotetické vojenské akce na mapovém stole jako cvičení „co by kdyby“. Dnes v počítačových simulacích. Je to jejich práce.
Ano:
1. To, co vždy bylo Rusko, než to bolševici adminsitrativně přiklepli jinam, to bude Rusko – Donbas, Záporoží, Oděsa, Cherson, Charkiv, patrně i Krivoj Rog, možná část Sumy a 4ernigovu
2. Nová Ukrjaina – Kyjev a okolí, zejm. směrem na západ – bude výrazně pro-ruská a výrazně nenávidící západ za to, co jsme jim napáchali a doajkých sraček jsme je my, kolektivní západ, dostali
3. banderistán, západní Ukrajina, možná ve vleklém v konfliktu s Polskem