29.11.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Stávkokazi

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Já osobně bych viděl pondělí protestní stávku proti vládě jako úspěšnou. Bylo vidět, že Fialova pětidemoliční vláda dostala lidi do ulice v celé zemi – studenty v Litvínově, dělníky v Hodoníně, škodováky v Mladé Boleslavi. Je v celku jedno kolik bylo lidí na Malostranském náměstí, bylo jich tam stejně, jako když totalitní pětidemolice prohlasovala tzv. pandemický zákon. Nečekám, že ODS a STAN odejde z vlády, tyto zločinecké organizace existují zejména kvůli tomu, aby kradly, tudíž budou krást tak dlouho, dokud to půjde.

Co bylo očividné, že vláda, její členové i česká kvazimediální provládní dezinformační scéna využijí čehokoliv, aby mohla protestující a jejich cíle hanobit.

Pouze oprášila systém lží, pomluv, dvojí metru, křivých obvinění. Tedy stejný postup, jako využila při mnohých protivládních demonstracích, které stávce předcházely.

Neužitečný parazit Šafr z žumpy Forum24 je tak pokleslý, že mu vadí, že učitelé mají v jídelnách levné obědy. To, že mají levné obědy poslanci s nedůvodně vysokými a zvýšenými platy, to je mu jedno. Z čeho ovšem žije ten Šafr, když žumpa Forum24 hospodaří posledních 7 let se ztrátou a zjevně není schopna vygenerovat takové tržby, aby zaplatila své zaměstnance ?

Také se nám vynořil scénář, že jsme se z dezinformačních provládních kvazimédií nedozvěděli, co řekl o zemědělství bloger Vidlák, co řekl nezávislý odborář Dufek. Dezinformační kvazi média se předháněla v tom, kdo kydne na Vidláka větší špínu – ČT včetně jejího teletextu, TV Hovna, CNN Prima News, Deník N, Seznam – prostě známá dezinformační jména. Nepřipomíná Vám to něco – pomlouvání Charty 77, aniž by si jí někdo mohl přečíst. Nepřipomíná Vám to hon médií na Ševčíka, který pomohl demonstrantovi, brutálně a bezdůvodně napadený Rakušanovi fízly před Národním muzeem. Nepřipomíná Vám to lynč na křivě obviněnou zdravotní sestru z rumburské nemocnice, o které se média neštítila psát jako o Sestře smrt.

Žumpa jménem Česká televize si vytáhne nějakou svazácky angažovanou, prolhanou a pomlouvačnou učitelku z vesnice Žalhostice jménem Mazancová, vyučující na tuctovém gymnáziu v Litoměřicích. Ta se neštítí používat heslo jako děti, jako by měla nějaký mandát mluvit jménem dětí a rodičů. Ta se neštítí používat heslo jako demokracie, ale to, že bloger Vidlák mluví o zemědělství jí očividně vadí, tedy demokracii zjevně nesnáší. Taková demokracie v pojetí

Mazánkové je něco, jako demokracie v KLDR, můžete si myslet, to co já. Mazancová, neuvěřitelně tlustá a nevzhledná žena, pomlouvá blogera Vidláka v přímém přenosu, aniž by věděla, co řekl v Praze, co píše na svém webu. Myslím, že pomluva a křivé obvinění jsou trestné činy, minimálně přestupky proti občanskému soužití. ČT ovšem nezklamala – vyváženost jejího zpravodajství znamená, že umožní Mazancové šířit svůj hnojomet, ale Vidlákův projev nepustí, Vidláka nepozve.

V etickém kodexu litoměřického gymnázia stojí – jsem morálním vzorem svým studentům a podle toho se chovám (a proto, já Mazancová veřejně pomlouvám a hanobím Vidláka a jeho webovou stránku, aniž on by se mohl vyjádřit). Jsem profesionální, nezaujatá, čestná a dodržuji morální integritu. No jistě Mazancová, to zářný příklad, proto lžu, že Vidláka od Prahy pozval Středula.

Mazancová založila jakýsi spolek samozvanců, kteří údajně hájí zájmy učitelů. Na stránkách spolku se ovšem nic nedozvíte o jeho financování, ve sbírce listin na webu justice.cz, také nic. Tento spolek samozvanců, který má možná jen 10 členů zakladatelů, více se dozvědět nelze, tvrdí, že hájí zájmy učitelů, nabízí jim právní služby, tak o tom, jako pomohli vyhozené učitelce Bednářové se nedozvíte, jak jí pomohli, jak se jí veřejně zastali ?

Každá doba má své udavače, kolaboranty a stávkokaze. Fiala má svojí Mazancovou. Hanobit někoho, koho jsem neslyšela, pomlouvat, to co jsem nečetla.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)