3.2.2021
Kategorie: Společnost

Probuďme se!

Sdílejte článek:

KATEŘINA ŠTĚPÁNKOVÁ

  • Dnešní doba je pro mnohé jako zlý sen. Kdy se z něj probudím? Možná to bez boje nepůjde. 

Když se podíváme do minulosti vždy byli odsuzování lidé, kteří vystoupili z davu a postavili se za to čemu věřili. Většina vždy dělala co se jim nařídilo ať  už s chutí nebo s odporem. Řeč je o dobách minulých, ale dnes se nic nezměnilo. Jediný rozdíl je v tom, že se každý může vyjádřit na internetu, takže jsou všichni a schování za monitory a nenávistná slova cvakají do klávesnic. Udavači si stále mnou ruce když někomu znepříjemní život a ještě se cítí jako zachránci životů.  Zavistivci hlásají nesmyslné tresty pro ty, kdo se opováží postavit se na odpor opatřením, která nám mají zachránit životy.

Jak je možné, že dost lidí zapomělo na to že existuje právo na vlastní názor a právo vyjádřit svůj postoj? A to kdo těchto práv  využívá je nezodpovědný  blázen, kterého je třeba potrestat a nejlépe při onemocnění nechat bez pomoci s tím, že si to zaslouží. Všichni přijali za fakt nutnost, že nařízení je třeba dodržovat. To jestli dávají smysl, jestli k něčemu jsou a zda skutečně lidem pomáhají tak nad tím už nikdo nepřemýšlí.

Kdy už všem dojde, že jsme se odevzdali do rukou těm co nás mají chránit a sloužit nám a tím jsme jim dali neomezenou moc, které se dobrovolně nevzdají? Je potřeba aby začali poslouchat názory skutečných odborníků a lidí, protože oni potřebují nás ne my je! 

Proč nám bylo odepřeno a zakázáno vše co život dělá životem? Kvůli zdraví to asi nebude, situace se totiž nijak nelepší. Zablbnout lidi strachem se povedlo dokonale.

Proto se prosím zamyslete komu momentální opatření prospívají. Kdy tohle všechno skončí a kdo to ukončí? Necháme si vzít právo rozhodovat o svých životech a životech našich dětí? Nenechme se vystrašit a rozdělit. Pojďme společně bojovat za navrácení naší  svobody dokud ještě není pozdě!

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (18 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...