31.1.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Prezidentské volby: Zásoby lidí už máme, sláva Ukrajině!

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

Europoslanec Zdechovský se proslavil výrokem, který jistě vejde do dějin války na Ukrajině:

„ Dochází zásoby lidí, kteří jsou ochotni bojovat“, jenž názorně ukazuje, co si myslí europoslanci a úředníci EP o ukrajinských vojácích, kterých 100 až 300 denně umírá ve válce. Německý časopis Der Spiegel uvádí pouze, že se jedná o trojciferné číslo.

Je to pro ně spotřební materiál, který je nutno doplňovat, aby válka mohla dál a úspěšně pokračovat. Dříve se tomu říkalo Kanonenfutter, potrava pro děla. A tímto způsobem uvažování si nyní dovolíme pokračovat.

V sobotu skončily prezidentské volby, ve kterých generál Pavel získal 3,359.151 hlasů, což je velmi slušná zásoba lidí, to se musí uznat. Z tohoto množství můžeme vyřadit ženy, které budou muset rodit a vychovávat další vojáky, což je asi polovina, takže nám zůstává 1,679.575 bojeschopných mužů.

K tomu bude ještě třeba navrhnout zákon, abychom na frontu mohli posílat i dobrovolníky bez výcviku, protože jich máme dostatečnou zásobu. Mohli by sloužit hlavně jako falešné cíle pro ruské rakety a granáty, čímž se zvýší jejich spotřeba a způsobí se tím nepříteli velké ztráty munice. Někdy se války vyhrávají i tím, že nepříteli dojde munice.

Potom se tím také ušetří náklady na výzbroj, protože nebudou žádnou potřebovat. Postačí, když se budou na frontě nějak pohybovat a přemísťovat.

Také by mohli být využiti k odnášení mrtvých z bojiště a kopání hrobů a jejich pohřbívání a také ke kopání zákopů. K tomu budou potřebovat jen rýče a lopaty, žádné navyšování státního rozpočtu drahými zbraněmi tím nevznikne.

A Mons. prof. PhDr. Halík by jim a jejich rýčům a lopatám mohl požehnat, až budou odjíždět.

Také se jim bude muset zvýšit žold vzhledem k inflaci a zvýšenému riziku pracovních úrazů. Loni to dělalo 30.000,- Kč denně, ale to je věc Ukrajiny..

Musíme se přece poučit z minulých válek. Bitvu na Bílé hoře jsme prohráli hlavně z toho důvodu, že naši žoldáci dostávali nízký a nepravidelný žold a kvůli tomu tuto bitvu vyloženě odflákli.

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)