2.4.2023
Kategorie: Společnost

Politruk Černochová

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Co se smí, co se nesmí, jak se má mluvit a co si člověk nesmí ani myslet. Tohle všechno je Politruk – Politický komisař. Byl to důstojník, který dozíral na velitele i celou jeho jednotku.

Všichni chlapi co byli na vojně znají slovo politruk až moc dobře. Nenáviděný vojenský pitomec který neměl na žádnou pořádnou práci, tak se věnoval polické výchově mladých vojáků. Co se smí, co se nesmí, jak se má mluvit a co si člověk nesmí ani myslet. Tohle všechno je Politruk – Politický komisař. Byl to důstojník, který dozíral na velitele i celou jeho jednotku.

Měl by se hodit do té fešácké uniformy a odjet na měsíc na Libavou pomáhat s výcvikem ukrajinských vojáků, reagovala na slova olympijského vítěze Davida Svobody ministryně obrany Jana Černochová. Bývalý sportovec ve středu prohlásil, že souhlasí s rozhodnutím Mezinárodního olympijského výboru, který doporučil start Rusů a Bělorusů na soutěžích. Podle ministerstva obrany Svoboda zpochybňuje zločiny, jež Rusko páchá na Ukrajině. Svoboda svá vyjádření následně na sociálních sítích mírnil.

Zdroj:  „Válečný konflikt stále probíhá. A jak víme, první obětí každého válečného konfliktu je pravda,“ uvedl v rozhovoru olympionik. Na to, že valné shromáždění OSN opakovaně odsoudilo agresi Ruska vůči Ukrajině, reagoval slovy: „Může to být klidně mýlka, co já vím.“

No to si chudák naběhl na pekelný vidle. Černochová prý nepochopí proč by měli jet Bělorusové a Rusové, když nemůžou jet Ukrajinci kteří doma bojují. Přidal se zase jako obvykle Hašek aby si také kopl. Svoboda prý svým prohlášením podpořil ruskou propagandu, zločiny, genocidu na dětech a musí proto nést následky.

Nechápu, jak tohle všechno vydedukovali z jeho řeči, já jsem tam nic podobného neslyšela a už vůbec ne podporu zločinů a genocidy na dětech. Že by potřeboval důkazy o těchto řečech je naprosto normální a dokonce nutné. I já to chci a s námi půlka národa. Chceme a proto jsme dezoláti a milovníci Ruska. Perfektní dedukce a ještě mají pocit, že jim máme věřit, neodmlouvat a konat tak, jak si přejí.

Za svoji chybu bude pykat tím, že si s Černochovou udělá výlet do vojenského újezdu Libavá, kde jsou cvičeni ukrajinští vojáci. Zároveň končí ve funkci předsedy komise sportovců Českého olympijského výboru. Jestli z cvičení ukrajinských vojáků pozná pravdu, tak o tom opravdu pochybuji. Uvidí jen chlapi, co se u nás zašívají před válkou a ještě je tu živíme z našich daní.

Černochová mu předala plakát s portréty ukrajinských sportovců zabitých nebo pohřešovaných kvůli bojům na Ukrajině. To si ho jako má pověsit na zeď a koukat nebo co? Ve válce se zabíjí a je jedno jestli je to popelář nebo sportovec. Paní ministryni bych doporučila pověsit si na zeď pár fotografií z koncentračních táborů aby věděla jak vypadají vraždy a genocida na nevinných. Vybrala jsem jen tři a ty jsou jasným důkazem. Důkazy z Ukrajiny nemám. To co nám předkládají média a politici nemusí být pravda a jak se hezky česky říká:

„Důvěřuj, ale prověřuj.“

politikarina.cz

 

Souhlasíte s výrokem olympionika Svobody o ruských sportovcích?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)