
Plné sály na Fialu? Většinu publika tvoří lidé z koalice. Střet s realitou bude těžký
FB
Roadshow premiéra Petra Fialy (ODS) a herečky Ivy Pazderkové je pozoruhodná – většinu publika tvořili lidé, kteří jsou nějakým způsobem spojeni s koalicí Spolu. V pořadu K věci na CNN Prima NEWS tak zhodnotil předvolební kampaň komentátor MF Dnes Petr Kolář. Představitele strany varoval před „střetem s realitou“.
„Byl jsem se u příležitosti volební kampaně podívat na mítinku Spolu v Českých Budějovicích, kde vystupoval Petr Fiala s Ivou Pazderkovou. Bylo to pozoruhodné, protože jsem tam viděl v publiku celou jihočeskou ODS a další představitele koalice Spolu. Zaplnili většinu sálu,“ rýpl si do předvolebních roadshow.
Současně řekl, že na akci se dostalo „minimum lidí zvenku“. „Většinově jsou to ale členové tamní ODS. To stejné bylo i v Ústeckém kraji,“ pronesl v pořadu K věci.
Publikum podle něj také většinově tvořili kromě buňky občanských demokratů také lidé, kteří jsou spojeni s koalicí Spolu. „Často se kladou otázky, které nejsou ani otázkami. Marketéři z těchto výjezdů točí řadu klipů, jimiž tapetují profily na sociálních sítích. Nejsem si jistý, zda si předseda vlády uvědomuje, že jsou to vesměs jeho příznivci,“ zmínil také Kolář s tím, že za těchto podmínek bude pohled na realitu o to větší náraz.
Kolář se pustil do Starostů i SPD.
Opřel se i do Starostů, kteří přišli s konceptem „dobré“ kampaně. „Pomoc potřebným je třeba za jakýchkoliv okolností. Jenže v případě STAN je to velmi problematické. Předseda Vít Rakušan veřejně řekl, že charita je jejich způsob boje o voliče,“ zhodnotil publicista.
„Povýšil pomoc lidem na politickou kampaň. Účelovost z toho čouhá jak sláma z bot nebo jako Michal Redl z Dozimetru,“ popíchl stranu za rozsáhlou kauzu.


Jednu věc nemůže nikdo PeFi-mu nikdo upřít.
At už jde o rektálné alpinizmus, umění pomluvy lži podrazů a slibování.,co dělá dělá pořádně.!
Proč by tedy jako zkušený matador nezvládl
nejméně třetí předvolební kampaň?
V té první mu stačil odušenělý výraz pernamentně bádajícího inteligenta,posílený švarným fousem a šarmatními okulary.
V té druhé se nám Péťa málem strhl.
Když na své politické a názorové oponenty z příslovečněe svým plným nasazením vypouštěl celé lejty sra*ček,lží.pomluv polopravd umě mamixovanými svými. osobními zárukami.
Letos ale vsadil na jistotu.
A tak vedle regimentu goril zajišťujících neúčast místních obyvatel lokality,kterou právě zdobí. posílil řady těchto svých tranzitních příznivců o mobilní klaku svých dobře honorovaných ctitelů.
Opět mlácení prázdné slámy u kravína, proložené jeho systémovou ne/praudou praudoucí, v Českém ovčíně a blbákově však jemu a jeho vlezdoprdelkům nesoucí zralé plody moci a kapsy plné lidem ukradených peněz a iluzí, ne nebude lépe bude už jenom hůře a on se tím už ani netají, protože válka vole, že.
A on jako někdo čekal něco jiného? On někdo čekal, že budou připuštěni voliči opozice, nebo nedej bože někdo s mozkem, kdo by mohl klást nepříjemné otázky? Po zkušenostech s Rakušanovými zájezdy do hospod plných fízlů, kteří fotili a sledovali, se nic jiného než tahle šaškárna čekat nedalo. Myslím, že kdyby to bylo na Fialovi, nechá přivézt všechny ODSáky a příbuzné na Letnou, aby jim po vzoru Husáka mohl pokynout z tribuny….jako na 1.máje. I mávátka by jistě dostali.
Povolební realitu tady pořád ješě někdo nepochopil z rozčarovaných pokaždé ovcí? Tak nic no .. tak zasevěřte a věřte a věřte …. vono se to .. jednou .. jestli se dá setřít los ve sportce a vyhrát nějekej ten milonek fakt naáhodou nevím … ale o volbách už dávno by měl národ něco vědět po těch letech zklamání a předvolebích gulášů plných prachsprostých lží a odmínutí přepočítat cokoliv přezkoumat coliv nařídit označení lístků unikátním kódem pro kontrolu každým voličem, tou nezávislou na právu a zákonech justiční mafiíí …
Jo to budeme a hlavně budete vy notoričtí najivkové po volbách čumět co bude …. a i kdyby to nějak bylo na malou vteřinu jinak …. tak co .. tak US zasáhne přemíra angažovanosti …. jako všude jinde …. a když by někdo dostatečně dlouho alpinismus předstíral tak se postará justiční mafie pokud by nechtěl hrát podle notiček …. to už tady taky bylo a nikdo významný davy mající za sebou se proti justičním mafiánkům neohradil ….
Dyt je to z vetsiny jen zaplacenej komparz, nikdo pricetnej nepujde do hnizda retardu :).
Proti justičním mafiánkům se už dlouho ohrazuje
kde kdo.
Dlouho mě nedocházelo proč “ opoziční “ partaje všechny přetékající zdatnými právniky a zdělanci nespustí proti nimúčiné a likvidační soudní řízení,
Teprve za dost dlouho jsem si já, opelichaný zaostalec uvědomil.kdo že tvoří věkaze naplňující všechny ty všemožné profesní komory .
.
Mafiánští bafuňáři ,ůčinně chráněni svým šéf bossem ,vykulencem z úmrlčího pytle letenské kachlíkárny.
Žádný střet těchto individuí s realitou nebude.
Zase budou ve vládě a jsou si tím oprávněně jisti.
Je to dost srandovní, když musí hrát divadlo sám sobě.
Já jenom nechápu, že tuhle vládnoucí sračku ještě někdo volí.