18.3.2024
Kategorie: Politika

Pětidemolice v akci (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Fialova vláda se jistě může pyšnit nejedním prvenstvím. V celosvětovém průzkumu se poměrně záhy objevil právě Fiala na dně žebříčku oblíbenosti vrcholných politiků (premiéři nebo prezidenti) a na tomto dně se drží dlouhodobě, jen velmi výjimečně je vystřídán nějakým podobně „oblíbeným“ politikem.

Fialova vláda se také může „pyšnit“ největším počtem porušených předvolebních slibů a mnoho občanů ji dokonce (právem) pasuje na to nejhorší co nám vládlo od roku 1990, ale mnohdy se dokonce zachází i dál do historie a jako onen výchozí rok je uveden rok 1918.

Slepenec stran, které nemají mnoho společného – vyjma neutuchající podpory Ukrajiny a špičkové úrovně rektálního alpinismu Washingtonu a Bruselu – drží pohromadě zejména touha po korytech, což je pojidlo vskutku velmi pevné.

Fiala by přesto mohl získat i titul nejlepšího premiéra, ne však České republiky, ale Ukrajiny. O tu se stará vskutku příkladně.

Vláda se také může „pyšnit“ tím, že jako jediná v Evropě vypínala nepohodlné weby a vzápětí se pustila do nabádání svých voličů, aby udávali ideologicky nesprávně smýšlející spoluobčany.

Jak demokratické a pluralitní!

V energetické krizi – do značné míry způsobené neschopnou vládou – pak občanům uměli poradit jediné: vezměte si další svetr.

Nelze ovšem pominout i fakt, že ona pohodlná „stoosmička“ vznikla jen díky tomu, že byl patřičně změněn zákon, umožňující vznik „slepenců,“ ale především bylo „vyhozeno“ více než milion hlasů stranám, které se do parlamentu nedostaly.

Pětikolku tak v podstatě volili i voliči těchto stran. Došlo navíc k situaci, kdy vláda vznikla díky menšině těch, kteří vyrazili k volebním urnám, neboť jí hodilo hlas méně než 50% voličů.

Výčet (ne)schopností vlády by mohl pokračovat donekonečna, ale jistě sami velmi dobře víte, co vše již více než dva roky tento spolek předvádí.

Před několika dny se na kanále Rumble i YouTube objevilo nové video, které zhodnocuje nejen vládní pětidemolici, ale také kariérního komouše Pavla, alias agenta Pávka, podpořeného naší angažovanou uměleckou úderkou, která se – podobně jako Pavel – vždy flexibilně přizpůsobí vládnoucí ideologii.

Právě stávající prezident je důkazem, že bezpáteřní korouhvičky nejsou pro voliče žádnou překážkou. To však není v zemi, kde většina voličů tíhne k Aspen institutu, nic podivného.

Na video, které zhodnocuje dosavadní „práci“ vládnoucí pětidemolice, se můžete podívat i níže:

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)