19.1.2024
Kategorie: Společnost

Pedofilie a znásilnění jsou prakticky beztrestné činy?

Sdílejte článek:

DANIEL VÁVRA

Naše justice dlouhodobě a v poslední době zcela pravidelně ukazuje, že pedofilie a znásilnění jsou prakticky beztrestné činy. Znásilňujete několik let malé kluky? Ono se jim to vlastně asi docela líbilo, takže klídek. Podmínka a dál můžete dělat vedoucího ve skautu. Znásilňujete několik let několikrát denně nezletilou nevlastní dceru? Nic se neděje. Podmínka a další děti vám necháme v péči.

Víte jaká je u nás sazba za znásilnění nezletilého? Až deset let. A dvanáct let, když tím pachatel způsobí těžkou újmu na zdraví.

Ten maník tu dívku znásilňoval několik let několikrát týdně, někdy i víckrát za den. Tedy dopustil se toho znásilnění ve stovkách případů a tu dívku ještě vydíral. Je to doslova sériový znásilňovač. Dívka se třikrát pokusila spáchat sebevraždu. To mi přijde jako těžká psychická újma na zdraví. Kdo kurva jiný by měl dostat dvanáct let než on? A co dostal? Podmínku. Máme v zákoně nějaký množstevní slevy? Jakože za jedno znásilnění je deset let a za hromadný nic?

Vypadá to tak.

A aktivisti, místo aby organizovali masivní protesty, se můžou přetrhnout aby prosadili Istanbulskou úmluvu, která “tomu zabrání”. Tam, kde se nevymáhá právo, je úplně jedno, co se píše na papíře. Každý pedofilní znásilňovač z podobných rozsudků dostává signál, že může být naprosto v klidu.

Soud v tomhle případě navíc ještě přiznal, že máme zcela nefunkční sociální systém, protože jako důvod, proč to prase nezavřel uvedl, že by matka se zbývajícími dětmi neměla peníze na život. Tedy stát nechá člověka, který má dvanáct let sedět, na svobodě, aby nemusel jeho obětem platit sociální dávky.

Když by ale šlo o marihuanu, tak osud rodiny je soudu ukradený. “Ústavní soud (ÚS) zamítl stížnost muže, který dostal nepodmíněný šestiletý trest za pěstování konopí na zahradě u rodinného domu na Hodonínsku. Muž trest označoval za nepřiměřený a excesivní, poukazoval na tvrdé dopady pro rodinu. S družkou se stará o dceru, splácejí úvěr na rekonstrukci domku.”

A mezitím policie dělá razie u lidí za příspěvky na facebooku a soudy udílí mnohaleté tresty na tvrdo za totéž. Zcela reálně, bez jakéhokoliv přehánění, je menší riziko 200x znásilnit dítě, než napsat na facebooku co si myslíte o něčem kontroverzním.

Nechte to vstřebat.

A prosím, můžete někdo zjistit jména soudce a znalce, kteří tohle mají na svědomí?

Daniel Vávra, FB

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)