15.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Otevřený dopis Dmitriji A. Medveděvovi

Sdílejte článek:

VLAĎKA ŠPIDLOVÁ

Dmitriji Anatoljeviči,

dočetla jsem se v našich jedině správných a pravdomluvných médiích – pravda, pevně věřím jedině datu tam uvedeném a stejně se pro jistotu podívám do kalendáře – že vyhrožujete západním zemím, potažmo Evropské unii, ekonomickým, bezpečnostním a vůbec všeobecným rozkladem, rozpadem a likvidací ze strany Ruska.

Dmitriji Anatoljeviči, proč ta silná slova? Ano, chápu, že Ruskou federaci štve politika kolektivního Západu – zkratka Koza – posílání obrovských objemu finančních prostředků, zbraní a všeobecné podpory Ukrajině, jejímž opěvovaným hrdinou je jakýsi Bandera, dokážu si i představit, jak nepříjemné je válčit v nevyhlášené válce s Kozou, která se jen třese na nějaký “nevyprovokovaný” útok ze strany Ruska a přitom dělá všechno možné, aby takový útok nastal. Ale prosím Vás – chtít zapříčinit, vyvolat, podpořit rozpad Kozy?

Říkáte – západ se bojí, že by Rusko vyzbrojilo jeho nepřátele. Ale prosím Vás, vždyť si je koza vyzbrojil sám – ten panický útěk z Afghanistánu tam zanechal skoro celou výzbroj toho úžasného a neporazitelného NATO.

Říkáte – západ se bojí  anarchie a vln zločinu ve velkých městech a chcete narušovat jejich obecní úřady. Proboha proč? Vždyť vlna zločinnosti, vraždy, znásilnění, loupeže, zombifikované oběti fentanylu jsou dnes běžným koloritem západních měst.

Říkáte – proměnit život občanů západních měst v nekončící noční můru. Prosím Vás, co může být horšího než například odvést dítě do školy a nevědět, jestli se vám vrátí okradené, znásilněné nebo zbité? Nevědět, jestli cestou z práce, od přátel, z nákupu dojdete domů živí, zdraví a neoloupení. Nevědět, jestli vás na ulici nebodne jen tak z plezíru nějaký allah akbar, protože se mu zrovna chce. A zároveň nevědět i to, že když se budete bránit, vaše vlastní úřady, vlastní policie, vás neobviní a neodsoudí jenom proto, že jste si to nechtěli nechat líbit.

A největší perlička nakonec – říkáte, Dmitriji Anatoljeviči, že Moskva by měla vymazat energetickou infrastrukturu, průmysl, bankovnictví atd….Dmitriji Anatoljeviči, probuďte se. Slyšel jste někdy o něčem, čemu se říká Green Deal? Kdyby ne, osvětlím. To je…bezvěrci by řekli víra, pragmatici ideologie, která spolehlivě zlikviduje veškerý západní průmysl, veškeré inovace, veškerý pokrok…tedy kromě digitalizace, ta je povolena.  A bankovnictví? Nekonečné tištění ničím nekrytých peněz a zavádění digitálních měn předčí veškeré snažení Ruska.

Dmitriji Anatoljeviči, marnost a marnost a vše je marnost. Je mi líto, ale vše, čím plánujete zničit Kozu, zvládne Koza s přehledem sama. I ty bombové útoky si zajistí. Možná to bude trvat a fous déle, než kdyby se do toho Moskva vložila, ale čas je relativní. A nekonečný. Ruská federace si může zakoupit po americkém vzoru kýbl popcornu, posadit se pohodlně do první řady a v klidu sledovat přímý přenos. Přímý přenos ze sebedestrukce a následném zániku Kozy.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (36 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)