31.7.2023
Kategorie: Společnost

Oslava Lukáše Koláříka, potentního exPiráta. Polyamorie je prostě záhul

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN CHÁB

Tak se nám v Praze v uličce červených lucerniček urodilo. Pirátský náměstek vnitrácké bordelmamá Rakušana se utrhl ze řetězu, popral se se svou manželkou, se svou milenkou i se svou budoucností. Popřel tak výhodnost polyamorních vztahů, které ještě před volbami vyhrožoval uzákonit exposlanec Mikuláš Ferjenčík, jenž se díky (velké díky) volbám do Sněmovny nedostal doslova o prsa korejské ženy, jak sám komentoval výsledek jakési čutané a získal za to od partajní soudružky záhlavec.

Na počátku června, po hradním vyhlášení hasiče roku, se Lukáš Kolářík, další pirátský expert na nedostávání se do Sněmovny o prsa korejské ženy, plížil nocí se svou ženou do vnitráckého nevěstince, kamuflovaného za reprezentativní hotel. V nevěstinci ženu uložil za peníze daňových poplatníků do postele a na vedlejší pokoj si, opět z peněz daňových poplatníků, povolal svou povolnou asistentku. S tou se jal uplatňovat zákonitosti přírody, jenže jim do toho vstoupila Koláříkova žena, která po vzrušujícím rozdávání cen pro hasiče ne a ne zabrat.

A začala tradiční fackovaná. Žena napadla milenku, milenka napadla ženu, Kolářík na vyvstalou situaci mlsně a notně pod vlivem koukal a byl hotov ji řešit polyamorií na usmířenou. To znamená krásná nikoliv švédská, ale čistě pirátská trojka. Byl odmítnut, tak usnul. Ženy se dál špičkovaly, Kolářík vstává, profackuje je a zase usne. Do toho vstoupí milenčin právoplatný manžel, zavolaný Koláříkovou ženou. Se ženami se přetahuje. Kolářík spí. Milenčin manžel odchází, milenka se dál přetahuje se ženou, Kolářík se zapojuje do radovánek a vyvine nějaké to milé násilí. Následně usne.

Milenka odchází, Kolářík se probouzí a hnán silou pravěku popadne ji za vlasy, poboxuje, dostane také několik ran, kopne si a zase usne. Milenka se jako předpisová oběť násilí dobývá do zamčené koupelny, kde se ukrývá žena, vystřelovacím nožem. Odemyká, tluče ženu, Kolářík, jat temnou předtuchou, se zjeví ve dveřích a opět se vrhá do akce. Knockoutuje milenku a kopáním se ji snaží přivést k rozumu. Následně opět usíná. Ráno si na nic nepamatuje.

Toliko popis toho, kterak si žijí politici v té naší kotlině s názvem – Poslední zhasne. Počtem usnutí pana náměstka pro vnitro si nejsem jistý. Mohlo jich být více, mohlo jich být méně. Jasné ovšem je, že půlku konfliktu Kolářík ožralecky prospal.

K tomu jedna poznámka – role gentlemana je podmíněná tím, že má po boku dámu. Když jsou burani oba, nedá se nic zásadního očekávat. Natož když jich je ve vztahu o jednoho víc.

„Obvinění, vznesená proti Lukáši Koláříkovi, považujeme za vážná a jejich obsah je pro nás zklamáním… Násilí v Pirátské straně netolerujeme, naopak dlouhodobě bojujeme za lepší postavení obětí. Lukáš Kolářík vyvodil odpovědnost, rezignoval…,“ napsal na Twitteru předseda Pirátů s tím, že Kolářík rezignoval na všechny funkce, spojené se svým angažmá u Pirátů, takže oběť mají očividně pořešenou pouličním výborem. A to i přes skutečnost, že milenka pana Koláříka se chovala, jak jde vyčíst z médií, jako předpisová striga. Ale buďme inkluzivně tolerantní, i striga má nárok být obětí. Ač je to předpisová striga.

Jaké je celospolečenské řešení? No přece podpis pod Istanbulskou úmluvu. Kdyby byla podepsaná, četli bychom teď v médiích, že Kolářík byl nominován na otce a manžela roku. Istanbulská úmluva by přece legislativně zaručila, že takové kratochvíle, jako okopávání milenky a ohrožování nožem, by se prostě neděly. To by bylo legislativně ukotvené, a jakmile je to legislativně ukotvené, tak se to přece neděje, naprosto prázdná vězení nechť nám jsou potvrzením takového konstatování. Kolářík by byl lepším člověkem. Na tomto příkladu krásně vidíme, jak tu úmluvu potřebujeme. Strašně ji potřebujeme. Vždyť jinak nám tady z toho erotického třeštění praskne cévka v mozku. Jakmile úmluvu přijmeme za svou, stanou se z nás bezpohlavní poslušné panenky Barbie a Ken. Bude tím spoutaná naše zatím genderově nedefinovaná legislativa.

Je fascinující sledovat, jak je s věcí hotový pirátský guru Jára Ivan Bartoš. Jsme proti násilí… Kolářík složil všechny funkce… Chráníme oběti… A co když je tou obětí i Kolářík? Jeho milenka se skutečně, jak popisují média, chovala jako předpisová striga, která šla rovnou do pěstního zápasu. Dokonce popadla i vystřelovací nůž (já měl pocit, že to je zbraň špinavé ulice, špinavých zlotřilců, nikoliv notně zchlastané vyšší třídy naší elity, ale doba se asi mění a špinavá ulice se nám přelévá do vládních nevěstinců… to je ve své podstatě dobře – ke svému lidu blíže).

Je tedy v pořádku, že jen ona je už teď tou zraněnou obětí, která potřebuje pofoukat bebí? To je vlastně výluh z chápání samotné Istanbulské úmluvy. Oběť je známa dřív, než k nějakému pěstnímu souboji vůbec dojde. My nehledíme na to, že žena není andělské stvoření, které je nevinnost sama, žena je vždy oběť. Bezpodmínečně a do legislativy s tím. To by v tom byl Bartoš, totiž čert, abychom to na tu společnost neuvalili jako těžké závaží. Úmluva je prostě ušitá přímo pro bezectné zlatokopky.

Dá-li pánbu, už si na Bartoše chystá udání nějaká jeho údajná oběť, která ho za dobu trvání napsání jednoho tweetu připraví o kariéru, o peníze, o všechno. Měl by poznat vlastní medicínu. Pak ho spolkne pouliční výbor. Stejně jako on teď bez zaváhání na principu spravedlnosti ulice odstřelil Koláříka. Bravo, pane Piráte, bravo. Máte to vymakané.

A nakonec rada pro lidi, kteří se dostávají do krize středního věku. Na krizi středního věku jsem snad vyzrál. Ze své paní, s kterou jsem už 22 let, jsem si tajně udělal milenku. Scházíme se teď pod příkrovem tmy a špitáme si o lásce. Je to fajn zkušenost. I ona má milence, schází se s ním při měsíčku a špitají si o lásce. Ona to tají mně, já to tajím jí. A je to vzrušující. Jako za mladých časů, do kterých se každou krizí jakéhokoliv věku vždycky chceme vrátit. Protože smrt je blíž a blíž. A to jednoho nepotěší.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)