7.9.2023
Kategorie: Politika

Obchodnice se strachem

Sdílejte článek:

PETRA F. RÉDOVÁ

Když jsem si dnes pustila “Aby bylo jasno”, nestačila jsem se divit, co ta Černochova zase vyvádí. Dohledala jsem si články, abych se ujistila, že tomu tak je.


Obchodnice se strachem, jenž vnáší do života lidí nejen strach, obavy o své blízké, ale i neklidné spaní a myšlenky na únik .

Paní Černochová, velmi těžce hledám oslovení Vaší osoby, protože vše, co mi jde na jazyk, není publikovatelné.

Po dnešku jsem si jistá, že byste měla okamžitě odstoupit a vyhledat odborníka z oboru psychiatrie.

Vaše chování je nebezpečné, nejen pro Vás samotnou, ale hlavně pro náš lid, který máte tendenci strašit, okrádat a cíleně likvidovat.‼️

Moc nerozumím tomu, proč jste nezůstala v bance u přepážky, kde Vaše chyby mohli kolegové lehce napravit a cpala jste se do funkce, která přináleží mužské roli. Člověku, který je zběhlý v oboru, má zkušenosti z armády,z vyjednávání a umí si zachovat chladnou hlavu. Vy nemáte nic z toho, co by splňovalo požadavky na tuto funkci .

Vy jste jen figurka, která si neumí dohledat informace, chová se jako rozmazlenec v hračkářství a kompenzuje si své mindráky méněcennosti rozhodnutím, která jsou fatální pro náš stát.

Když nemáte normálního poradce, zkuste se podívat na google, ten ví všechno. 

Zjistíte, že nepotřebujeme šunt v podobě F-35, když máme Gripeny Jas 39, které jsou rozhodně lepší na obranu,lehčí, jsou po modernizaci a nemusíte k vůli nim nikoho přeškolovat, přestavovat letiště a hlavně zadlužovat náš stát‼️Podobně je to i Vašimi dalšími “pofiderními”nákupy, které nás stojí dvojnásobek toho, co platí jiné státy.

Doživotní mlčenlivost ohledně F35 nese otazníky. Zvláštní, že se nikdo neptá…

Vaše strašení s potencionální válkou a mobilizací je za hranicí. Vy máte lidi chránit, ujišťovat a dělat vše proto, aby se naší zemi tyhle věci vyhýbaly. Fialova vláda neustále deklaruje, že jsme ve válce. Já sice nevím, na čem tam všichni jedete, ale fakt je ten, že v žádné válce nejsme.

Druhou lží, kterou vnucujete lidem, je ta, že Ukrajina bojuje i za nás. Nebojuje a nikdy nebojovala.

Zkuste se jet podívat do Charkova a vemte s sebou naší vlajku. Zjistíte to, co už je všem známo. Že tam probíhá běžný život, ceny jsou nižší než u nás a cizí vlajky nepodporují. 

Dokonce ani těch, kteří jim nabídli azyl a maximální podporu na úkor svých obyvatel.

Máme se připravit na potencionální válku? Tu máte Vy ve své hlavě a každý normální člověk ví, že kdyby došlo k jadernému výbuchu, tak už není co řešit . Ani Vy nestihnete pláchnout, jak to máte nejspíš v plánu. S naší super vyzbrojenou armádou, která má 4 tanky, z toho možná tak tři funkční, to skutečně vyhrajeme. 

Počet dobrovolníků, kteří se přihlásili … bylo 30. Zřejmě už je život omrzel.

Když k tomu přidáme Novotného, Zdechovského a Vás s vládní bandou, tak je výhra jasná.

Vaše nasazení a posedlost bojem, bude motivující pro dosažení Vašeho cíle. Rusové zahodí lopatky, předají vše a vezmou to nejkratší cestou zpět.

Má to jen háček, nějaká ČR je nezajímá. Vy, jako ministryně, byste měla mít přehled o smlouvách, úmluvách i dohodách, které byly porušeny a které vedly ke konfliktu . Každá příčina má svůj následek.

Já Vás můžu ujistit, že ty Vaše řeči beru s nadhledem a do žádné války nepoženu sebe ani svou rodinu. Děti, budu bránit vlastním tělem a lidem doporučuji ignorovat Vaše psychopatické projevy.

Protože realita je zcela jiná. Jste chladná, kalkulativní a mstivá osoba, která nemá rodinu, partnera ani děti. Tedy neznáte slovo zázemí, láska, porozuměni .Slovo mír je pro Vás vulgární a Vaše posedlost patologická.

Zajeďte se podívat do válečné zóny na umírající vojáky, kteří by raději žili po boku svých blízkých. Kteří by chtěli vidět vyrůstat své děti, radovali se z jejich smíchu. Násilně byli odvlečeni a umírají k vůli lidem, jako jste Vy, Rakušan a Vám podobní.

Pokud by nepřítel dorazil do naší země, budou se Češi bránit. Ale jsem si jistá, že to se nestane.

Jediným nepřítelem, který u nás je, jste VY.

Psychopatická vláda, složená z diletantů, zlodějů a podvodníků. Před Vámi musíme bránit naše děti, rodiny, přátele.

Vy jste ta válka a Vy jste ten nepřítel ohrožující naší krásnou zemi.

Naše muže, děti, rodiny Vám nedáme. Pošlete tam svoje blízké a sledujte, jak jejich životy vyhasínají. Po zbytek života žijte s pocitem, že přece bojovali za Vás.

Jestli má bůh rád naší zemi, tak celá Vaše vláda půjde, co nejdříve, do horoucích pekel. Tam totiž patříte.

Petra F. Rédová, fb

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)