9.5.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

O úloze Ústavního soudu

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN CHÁB

Ústavní soud pohrdl biologií a podlehl progresivnímu aktivismu. Zadal Poslanecké sněmovně, aby do 30. 6. 2025 vykoumala legislativu, která zohlední fakt, že někteří jedinci se rádi přihlásí o práva opačného pohlaví, ale to vlastní si rádi ponechají pro případné vystřízlivění později. Změnu pohlaví si od poloviny příštího roku budeme moci změnit i pouze úředně, papírově. Bez chirurgického zásahu.

Ústavní soud zrušil zákonnou úpravu, která pro úřední změnu pohlaví trans lidí vyžadovala chirurgický zákrok, zahrnující sterilizaci a přeměnu pohlavních orgánů. Přičemž zrušila to, co je u trans osob klíčové pro chápání jejich trablů. Pokud je malá, skutečně malá část populace uvězněna v jiném pohlaví, a v úctě k zesnulé Tereze Spencerové nic nenamítám, je pro ně chirurgická změna pohlaví osvobozením. Skutečným osvobozením, které je zbaví jisté štítivosti k vlastní pohlavnosti, s kterou se nedokáží sžít. Možnost změny pohlaví je v naší republice běžně dostupná, stejně jako psychiatři, kteří takto stiženého člověka provedou cestou změn pohlaví.

Jenže Ústavní soud do čisté a spravedlivé legislativy hodil vidle, které bychom si mohli, po vzoru atomové bomby hozené na Hirošimu, nazvat třeba Little Boy. S hrdostí následuju cynismus válečné Ameriky, to mi jde ke cti i k pleti.

Ústavní soud tak umetl cestičku nikoliv k větší spravedlnosti, ale k většímu chaosu a pandemii pomatenosti mladistvých, kteří budou řešit své pubertálně duševní akné touhou po změně pohlaví. Jak je tomu nyní na Západě.

Jako klíčovou považuju poznámku Ústavního soudu o tom, že v progresivním pominutí smyslů jsme jedni z posledních v Evropě. Cituji: „Dlouhodobá nečinnost zákonodárce je neudržitelná především za situace, kdy Česká republika zůstává jednou z mála evropských zemí, kde zákonný požadavek chirurgického zákroku pro změnu pohlaví přetrvává,“ to slovíčko především je krásné. Je jím kladen důraz na to, že když všichni skočili z okna, je pro ostudu, že my jsme si před skokem ještě ani nevykasali sukně. Což je trestuhodné.

Česká republika je vůči lidem se skutečným problémem života v těle jiného pohlaví připravená pomoci. Pomoci citlivě, účinně a definitivně. Česká republika by neměla naskakovat na západní loď bláznů, která dává do rukou aktivisticky pokřiveným progresivistům zbraň hromadného ničení.

Přijde mi neuvěřitelně drzé vůči existenci, biologii, bytí, danosti, že Ústavní soud, nejvyšší dohledový správce naší společnosti, podlehne mámení doby. Rezignuje na zdravý rozum, zdravý úsudek, na přirozenost, vykašle se na svědomí, přitom musí tušit, že jeho rozhodnutí může a povede k pojapanosti, kterou předvádí západní společnosti. A o dopadech takového rozvolnění mravů jsem psal nedávno. Viz zde:

A jak rychle se blíží rozhodnutí sněmovny nebo Ústavního soudu, že upíráme práva těm, kteří se cítí být kupříkladu psem? Jsou tací. Štěkají, běhají po čtyřech, nechají se vodit na vodítku. A myslí to vážně. Kdy i jim přiznáme jejich práva? A je tohle úloha Ústavního soudu? Narovnal tímto Ústavní soud práva v celé společnosti? Nebojí se možné epidemie transsexualismu? Neotevřel tímto Ústavní soud zapomenutou přihrádku v Pandořině skříňce? Jsme ještě normální společnost? Nebo už je jedno, že šílená agenda určuje chod naší země? A je čistě náhoda, že právě teď vzniká v osnovách pro školy genderově „spravedlivý“ dějepis a že rámcové vzdělávací okruhy ve školách se postupně naplňují nikoliv fakty, ale ideologií? A je proti přírodě, když tvrdím, že je to proti přírodě? Jsem zmatený, když tvrdím, že je to za spravedlnost ukrytá ideologie, která má za cíl likvidovat přirozený řád věcí? A nezaslouží si naše západní společnost s takovými choutkami prostý nájezd barbarů a likvidaci, jak se v historii zavedlo a mnohokrát osvědčilo?

A jak se bude prokazovat takové přesvědčení, že je muž ženou? Je vyloučené, že ti muži budou lhát, aby získali výhody? V USA už na to konto vznikají protesty. „Poukazují na více případů trans žen – včetně silných jedinců s penisem, které přitahují ženy – sexuálně zneužívajících a obtěžujících vězeňkyně v New Yorku, Illinois , Kalifornii, New Jersey, Washingtonu a jinde,“ píše o problematice Daily Mail. Ústavní soud právě toto zavádí i v České republice.

Dejme si pár příkladů progresivní moudrosti Ústavního soudu: „Ramel Blount, který vystupuje pod jménem Diamond Blount, v únoru znásilnil nic netušící vězeňkyni, když se sprchovala,“ píše Daily Mail. „Andre Patterson byl obviněn ze znásilnění několika vězeňkyň v ženské věznici. Demi Minor, transžena uvězněná za vraždu svého pěstouna, otěhotněla dvě vězenkyně v ženské věznici v New Jersey,“ pokračuje Daily Mail. „V květnu vzal transvězeň zadrženou ženu na přenosnou toaletu na dvoře a znásilnil ji, zatímco další dával pozor,“ píše Daily Mail.

Tohle je práce Ústavního soudu? Vnést do společnost zmatek, chaos, bezpráví? Štěstí jednoho povede k neštěstí tisíců. Takhle se dělá narovnávání práva? A není to spíš diktát menšin? Nebo lépe, není to diktát progresivistických aktivistů, kteří se za menšiny jen ukrývají?

A co, milé ženy, už se těšíte, až vám do sprch v bazénu vběhne mužský, který bude mít v občance, že je žena?

Ústavní soud udělal vážnou, velmi vážnou chybu.

Příznačné pro problematiku je i to, že proti trans aktivistické politice progresivismu se staví feministické spolky. Protože liberalizace práv trans osob jdou zákonitě proti právům žen. Viz vězeňství, viz sport. Video o vězeňkyních a trans osobách z Women’s Liberation Front.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)