5.8.2023
Kategorie: Společnost

O čínské chřipce natvrdo a bez obalu. Rekapitulace pandemie strachu a blbosti

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Doba covidí s sebou přinesla stejné elementy projevů občanské nestatečnosti a zmrdství, jako každá diktatura.

Na konci roku 2019 nám média začala nalévat do hlavy, že se v Číně objevil záhadný nový virus, který se rychle šíří. Rozšířil se rázem po celém světě. Počet nakažených celkem přesně koreloval s počtem ochotných věřit tomu, co se říká v televizi, nebo co se píše ve zprávách na internetu. V březnu 2020 byla i česká populace již dostatečně promasírována a tudíž připravena se pandemie také oficiálně zúčastnit.

Všichni televizní diváci a horliví čtenáři hovinek.cz veškerá opatření přijali s neskrývaným nadšením, protože nechtěli umřít. Zatímco lidé, kteří už dávno mainstreamové hnojomety nesledovali, protože nepotřebovali koukat na televizi, aby věděli, co si mají myslet a jak mají žít, se o opatřeních dozvěděli až v oblíbeném supermarketu, kde se ujal nový pozdrav – „ROUŠKU!!!“. Zatím bez hajlování.

Čínská rýma se šířila tak rychle, jak rychle jen hnojomety stíhaly chrlit stále děsivější statistiky „nakažených“. Narcistní materialistické o sebe se bojící ovce propadly panice a vytvořily si závislost na nových zprávách o dalších a dalších preventivních opatřeních. Jejich systému absolutně důvěřující mozky byly schopné absorbovat takové kupy informačního hnoje, že v nich nezbyl ani milimetr čtvereční pro kritické myšlení. Vůbec si neuvědomovaly, že jim někdo vytvořil (neexistující) PROBLÉM, hnojomety vyvolaly odpovídající REAKCI, aby pak ovce s vypnutými mozky netrpělivě očekávaly předem připravené ŘEŠENÍ.

Uměle vyvolaná celospolečenská neuróza na sebe okamžitě vzala i veřejně prezentovanou formu. A protože, když se člověk něčeho bojí, je mu jedno, že u toho vypadá jako debil; tak se stalo, že se po ulicích potulovaly hordy maskovaných imbecilů, kteří si mysleli, že nanočástice o velikosti molekuly prdu neprojde krytem, který si nasadili na tlamy. Autor se odmítal (a nadále odmítá) bavit s každým, komu nebyly vidět rty. Všichni vypadali jako Kubek. A byli, díky hypoxii, i podobně chytří. A skoro všichni „dostali“ covid. Jaké překvapení, když vdechujete extrémně zvýšené relativní množství oxidu uhličitého, spolu s 3500 toxiny, které běžně vydechujete. Ale přineslo to i jednu nespornou výhodu – co by za to v dřívějších dobách dali, kdyby mohli na první pohled rozpoznat imbecila.

Absurdní demonstrací zhovadilosti moci však byly lockdowny a jejím vrcholem pak meziokresní přebor v březnu 2021. Když nechcete, aby spolu lidé sdíleli zkušenosti v hospodách, obchodech, pracovištích, a nedej Bože, na demonstracích, zařiďte, aby se báli jeden druhého, protože si myslí, že jim hrozí, že se navzájem nakazí smrtící rýmou. Když je totiž dostatečně nevystrašíte, mohli by pak spolu sdílet zkušenosti s realitou, tj. že jim a jejich okolí vůbec nic není, maximálně jim kape z nosu, což je na podzim a v zimě zcela normální a hrozilo by, že se začnou ptát, kde ti všichni nemocní jsou. Do nemocnic samozřejmě musíte zakázat přístup, aby se nikdo nemohl přesvědčit o tom, že jsou skoro prázdné. V Anglii pak do postelí covidária dávali figuríny pro lepší televizní efekt.

Imbecily šlo, rovněž celkem lehce, přesvědčit o tom, že někdo, kdo se těší plnému zdraví, může být tzv. „asymptomatický přenašeč“. Ostatně, už se jim to v minulosti povedlo již několikrát. Ten nejslavnější příběh asymptomatického přenosu, který se jim v historii podařilo prodat, bylo neposkvrněné početí nejvyššího.

Jestli tady však byla pandemie něčeho, pak to byla jednoznačně lidská blbost. Jedno obtloustlé tupé bolševické prase v červené mikině dokonce přikázalo otáčet autobusy z Moravy, směřující na pražské demonstrace a vykonávat tím své Listinou základních práv dané Svaté právo. To neudělal ani jeho vizuální strýc, Klement Gottwald, ani nikdo po něm.

Samozřejmě, že bylo rovněž nutné mainstreamovými hnojomety prohnat pár tzv. „ústavních právníků“, kteří lidu museli potvrdit, že situace v korporátu ČR ještě nesplňuje podmínky aktivace článku 23 Listiny základních práv a svobod, který říká, že „Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny“.

Televizní diváci a čtenáři zpráv se tak nechali přesvědčit, že tady ještě demokratický řád lidských práv a základních svobod odstraňován není a že existují zákonné prostředky k nápravě. Veškeré vládní sviňárny pak zpětně rušil Nejvyšší správní soud – to, aby se neřeklo – a vládní mafie a farmagangsteři si tak vesele psali nová a nová opatření, takže každé momentálně zrušené již stejně neplatilo. Kdyby byl člověk konspiračním teoretikem, skoro by si řekl, že to tak bylo domluvené.

Vrcholem byl pak březnový meziokresní přebor v přebíhání mezi okresy či jízdě autem skrze zátarasy. Dát 14 okresů při cestě na Moravu a zpět byl celkem kumšt. Ale s tím správným papírem se to dalo. Někteří hlídkující policisté a vojáci to měli na háku, u jiných pak chyběl pouze pozdrav „Heil Prymula!“. Záleželo na tom, jak moc velký televizní divák či čtenář zpráv daný policista byl.

Samozřejmě, že doba covidí s sebou přinesla stejné elementy projevů občanské nestatečnosti a zmrdství, jako každá diktatura. Jakmile soudruh Vomáčka, skrze zabedněná okna restaurace, zahlédl světlo, okamžitě to hlásil, protože tím zabránil dalšímu šíření smrtící nemoci s procentem smrtnosti 0,3% nad 82 let. Nebo když stará Blažková zahlédla pokladní v supermarketu, které ještě nenarostly žábry – rozuměj se sundaným respirátorem – okamžitě volala hygienu a ta pak danou pokladní opět odnaučila dýchat.

Autor nikdy respirátor ani roušku nenosil a byl ochoten udělat pravým zvedákem kosmonauta z každého, kdo by ho k tomu nutil. Několik cest v MHD Praha si musel vyslechnout kázání, zejména od mladých komunistů, kterým se jakákoli neposlušnost příčí, protože nevyrůstali v době, kdy ještě leccos vyřešila obyčejná facka. Stačilo se postavit a zeptat se „nebo co?“ a mladému soudruhovi došla slova.

Nicméně, že je situace opravdu vážná, zjistíte až v situaci, kdy jste s přítelkyní jedinými osobami v plné tramvaji, které nemají nic na ksichtě… A to včetně opilé skupinky Romů!!! Ta si držkodekly sundala až teprve tehdy, když viděla hromotluka se ženou, kteří se hněvu tupé masy nebojí. Pak si je sundali také a pokračovali v holdování levnému moku.

Takovéto situace vás nevyhnutelně nutí k zamyšlení – když už se nějakého nařízení bojí i toto etnikum, propaganda a represivní složky musely odvést mimořádně kvalitní práci.

Tak kvalitní, že ovčí masa byla už koncem roku 2020 dokonale připravena na to, aby do ní byla zapíchána nejlepší vakcína v dějinách lidstva, která byla tak účinná, že vám vracela základní lidská práva, jako moci chodit do práce, do restaurace, či na diskotéku, ale dokonce měla takovou moc, že okamžitě po vpichu se z vás stal právně a morálně nadřazený Übermensch. Sice zhruba jen na 14 dní, ale jistě si své výsady nastavovače ramene stihli patřičně užít. Účinnost vakcíny pak byla zhruba stejně dlouhá, jako platnost těchto výsad, přesto někteří nastavovali rameno vesele dál, protože přeci bylo jejich občanskou povinností nechat si do těla vstříknout neznámou látku, po které budou mít lehčí průběh nenakažlivé detoxikační chřipky a nezemřou.

Jak se vyvíjí vakcína na patogen, který v reálném světě neexistuje, to vědí jen u Fajcru. Ale takovéto otázky si cílová skupina nikdy nekladla – ta se vždy cítila naopak posílena, protože ji hřál pocit sociální odpovědnosti a morální nadřazenosti, které pak mohla prezentovat na asociálních sítích.

Vakcína sice jedinci vylepšovala obraz společenský a mediální, jeho obraz krevní však už tak skvěle nevypadal. Ale i na to měl mediálně-politický gang svou odpověď. Pokud uvědomělý občan skončil s třemi dávkami na JIP a nezemřel, pak mu vakcína zachránila život. Pokud se třemi dávkami skončil tamtéž a zemřel, pak se příbuzní dozvěděli, že mu vakcína život naopak prodloužila, protože by stejně zemřel, jelikož měl terminální myokarditidu, která vůbec nesouvisela s vakcínou. Myokarditida je v pětadvaceti letech totiž úplně normální. Když už falšování čísel nebylo nadále udržitelné, protože se na JIPce váleli už téměř výlučně samí zabodaní, pak je média přestala prezentovat.

Status mediálně opěvovaného nadčlověka pak vaxeři ztratili během třech kritických dnů, kdy laureát Nobelovy ceny za virologii, Vladimír Putin, ve dnech 24.-26.2.2022 vymýtil chorobu v celém světě jen tím, že přemístil svá vojska z jednoho místa na druhé. Stal se zázrak! Do té doby konvenční medicína nevěděla, že je něco takového možné!

Covid z médií definitivně nadlouho zmizel 27.2.2022 a zanechal v ortodoxních covidistech smíšené, neřku-li hořké, pocity. Všichni si byli najednou rovni a novými hrdiny doby už nebyli oni, ale Ukrajinci. Ale ti, kteří se rádi aktivně účastní aktuálních mediálně definovaných celospolečenských témat, si poradili. Začali nosit na ksichtech dvoubarevné dekly. A samozřejmě nemohli zapomenout na tématickou změnu profilovky na Fejsbuku a na Instáči. Ostatní covidisté znejistěli a někteří dokonce začali myslet!

Největší kriminální vojeb ve známých dějinách lidstva však zdaleka neskončil, jen se změnila sebranka, která lidu vládne a směr toku peněz z jeho kapes.

Covid už netáhne. Teď tu máme pandemii fialové nemoci. [zdroj]

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)