24.8.2023
Kategorie: Ze světa

Nezlomný bojovník „kamikadze“ Trump demoluje naděje Demokratů, že ho jejich justice zlomí a nebude nominován prezidentským kandidátem

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Čtyři obvinění a 91 trestních oznámení (zatím – vymyslí Demokraté USA však ještě něco? Podle všeho jim ale už další střelivo chybí).

To vše mimo jiné kvůli jeho údajnému pokusu podkopat demokracii ovlivňováním prezidentských voleb v roce 2020 v USA.

Na první pohled je obtížné uvěřit, že člověk v takové situaci, byť jako populární kandidát, má možnost být zvolen prezidentským kandidátem své strany v primárních volbách.

“Byly časy, kdy jakékoli obvinění nevěstilo nic dobrého pro kariéru politika, ale pro Trumpa to neplatí a jak se zdá ani nikdy platit nebude,” píše v zoufalém podtónu prodemokratický mainstream.

Bývalý prezident Donald Trump ovšem opravdu velmi přesvědčivě dokazuje, že tato logika na něj neplatí. Právě naopak, vlna obvinění ho posiluje a on to i velmi dobře ví a zdá se, že dokonce i sám tuto vlnu dynamizuje a posiluje, a tak řady jeho přívrženců přímo lavinovitě narůstají.
Dokonce se ukazuje nápadně, že je i mezi přívrženci Demokratů více, kteří odsuzují podezřele četné útoky justice na Trumpa.

V posledních průzkumech má rozhodující náskok v každé ideologické frakci a demografické skupině ve straně Republikánů.

Vede s velkým náskokem mezi mužskými i ženskými voliči, mladšími a staršími voliči, umírněnými a konzervativními voliči, voliči akademiky i neakademiky. A vede u voličů ve městech, na předměstích i na venkově, jak to výrazně dokazuje studie – a rezignovaně to přiznávají i prosystémová média v USA.

roman-bednar.com

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)