24.11.2022
Kategorie: Politika

Nedají pokoj, zatím nás dostali tam, kam nás dostat chtěli

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

O zkaženosti dnešní doby a množství důvodů si myslet, že na současnou jízdu z kopce nemáme dostatečné brzdy, nelze pochybovat. Jestli byla Česká republika předurčena k postupné likvidaci a pozdějšímu připojení například k Německu či k začlenění do nějakého nového a velmi chudého územního celku, pak všechny kroky k tomu směřující elitám plně vychází a naše vláda dělá vše pro jejich urychlení.

Bojechtivost vlády a některých členů vedení armády je zjevná. Dopad jedné či dvou ukrajinských raket na polské pohraničí a reakce na něj ze strany našich politiků byly šokující. Dle všech ukazatelů Ukrajinci přesně věděli, co dělají, přístup Zelenského tomu také odpovídal. Snaha zatáhnout do války Polsko, potažmo NATO je zjevná a údiv nad tím, že se to nestalo, byl v Kyjevu neskrývaný. V mnohém to připomíná sestřelení civilního a Holanďanů plného letadla na východem Ukrajiny, ze kterého Západ dosud nepřestal obviňovat Rusko. Holandský soud dokonce již odsoudil tři lidi na doživotí, přesto je evidentní, k čemu je schopná ukrajinská klika sáhnout. Bohužel na Ukrajině umírají lidé i nadále. Vraždění ruských zajatců padnoucích do zajetí se dostalo až na sociální sítě a lze očekávat drsnou reakci. Odnáší to bohužel i civilisté, a to tím, že postupnou likvidací energetické infrastruktury, navíc na počátku zimy, budou vystaveni drsným podmínkám. Mimochodem, víte, že Ukrajinci pořádají doslova nájezdy a vykupují vcelku logicky jakékoliv elektrocentrály jak u nás, tak i na Slovensku a Polsku? Smutné je, že řadu z nich kupují i ti, kteří zůstali u nás a obchodují s nimi i přes inzerci na sociálních sítích. Ti potřební si pro ně jezdí a často je právě u svých krajanů poté přeplácí.

Boje na východu Ukrajiny pokračují a lze očekávat další exodus Ukrajinců dále k nám a na Západ. Většina se jich však zastaví tady, protože v Německu, Švýcarsku či Rakousku nemají rozhodně tak dobrou podporu jako u nás. Naše vláda si nedá pokoj a nadále i kvůli tomu doslova terorizuje české občany cenami energií a inflací. Nyní nám hrozí dokonce devalvace měny, čím by z úspor nezbylo vůbec nic a byl by samozřejmě uzpůsoben i jiný kurs koruny vůči euru. To by nahrálo těm, kteří by vzápětí využili situace k přechodu na tuto evropskou měnu, ovšem tak, aby Čechům na účtech už nezůstalo vůbec nic. Vzhledem k tomu, že patříme k zemím, ve kterých občané vlastní nejvíce nemovitostí-rodinných domů a chalup, je vcelku jasné, o co tady jde. Vysát z nás vše a poté nás přinutit k předání svých domovů do rukou státu nebo spekulantů, případně těch, jejichž úspory leží v zahraničních bankách v jiných měnách či v cenných kovech. V tu chvíli by bylo dokončeno vykradení České republiky tak, jak bylo po roku 1989 naplánováno.

Důvodů k obavám máme skutečně více, než jsme schopni unést. A aby toho nebylo dost, u nás urychlený Great Reset, s jehož naplněním díky Fialovo vládě předběhneme i naše západní sousedy, doplní vracející se harašení s covidem a greenpasy. Ministr zdravotnictví už opět straší a zve i přes šílenou reklamu s heslem ,,A ono to funguje“, k níž se za jidášský peníz snížil i dosud vcelku populární komik Čtvrtníček, na další dávky očkování. Ignoruje tak mnoho zjištění o podvodu s celou covidománií. Mezitím se představitelé států G20 dohodli na zavedení mezinárodních očkovacích pasů, což je jen dalším krokem k totální kontrole nás všech, přestože to překračuje mnoho zákonů platných v jednotlivých zemích. A nakonec si přiznejme, že inteligentní telefony nám byl čert dlužný a díky nim a jejich rozšířenému používání dostaly elity do ruky nástroj, jak nás pod tu kontrolu dostat. Kolik z vás už přes telefony nejen mluví a surfuje na internetu, ale také platí a prokazuje se jimi při určitých kontrolách, například OQ kódy? Máte v nich nahranou svou kompletní identitu a časem v nich bude váš životopis. Díky nim už nic neskryjete a přijde doba, kdy nemít u sebe telefon bude trestné. To není pokrok, to je cesta k dobrovolnému podstupování represe. Budou následovat podkožní čipy se stále více funkcemi, a nakonec naprostá ztráta soukromí. Do záznamového a identifikačního zařízení umístěných do vašich těl budou nahrávány všechny informace o vás a spolu se sledovacím a nahrávacím zařízením budete pouhou loutkou.

Jak vidíme, budoucnost, jakou pro nás připravily elity, není vůbec příjemná. Technologický pokrok nabral na obrátkách a nic ho nezastaví. Lidská stránka věci je ještě horší, protože někteří lidé mající moc se doslova zbláznili a získali pocit vlastní neomylnosti a nedotknutelnosti. Smutné je, jak málo lidí si to uvědomuje a kolik lidí jde bez odporu ve formě stáda na porážku. V podstatě nejsme schopni se spojit a vzepřít se. Těch pár desítek tisíc většinou starších lidí, kteří jdou do ulic, to nezachrání. Mládež už je ovlivněna, vychovávána k tomu, aby měla jiné životní priority a hodnoty. Jenže v životě neplatí, že kdo nic nemá, je šťastný. Sice nemá starosti s péčí o svůj majetek, zároveň je plně v rukách těch, kteří mu poskytují životní potřeby. Jeho závislost na systému je poté natolik velká, že je maximálně poslušný. A o to tu přeci jde.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
40 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)