9.6.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Nás do toho netahejte, spoluobčané!

Sdílejte článek:

JIŘÍ MACKŮ

Ale to přece není pravda, že to my jsme si ho do čela zvolili, tak nás nevyzývejte, abychom teď spolutrpěli. Jsme sice nenapravitelní frustráti a dezolé, ale v hlavě to stále ještě máme docela srovnané. My – tedy jak kdo z nás – jsme přece v parlamentních volbách dali svůj hlas pouze konkrétní straně! V tomto případě vydávající se za občanské demokraty, příp. demokratické občany. To další si přece už upekli oni sami z vlastních politických surovin a ingrediencí.

Vždyť kde bylo rozhodnuto, že si zmínění straníci (jistě převážně samostatně uvažující dospělci) v čele se svými obětavými moravskými tahouny, ideovými věrozvěsty a morálními sloupy („Kam mě předseda postaví, tam vytrvám!“) musejí nutně vlezle a tím pádem ukvapeně do čela zvolit někoho pro praktický život, natož vedení státu, tak nepřipraveného, jakým se vyjevil funkcemi a tituly (prof., PhDr., Ph.D., LL.M) kol dokola ověšený PETR FIALA z brněnské rodinné univerzity ímeni Masáryka.

To oni to byli, kteří nás zavedli do srabu bídou a válečným kouřem zavánějící současnosti. Hlavně oni, všichni ti klíčoví poslanečtí podržtaškové a nosiči vody, sametoví revolucionáři Vondrové a Bendové, zarputilé bůhví kde ve své výjimečnosti zaseknuté Němcové, Černochové a Vrecionové, běžně v částečném nevědomí se nacházející Svobodové, konspirátoři Blažkové.

Proč? No protože si toho onoho zvolili za svého stranického předsedu, což byl automaticky výtah k moci zvané premiér ministr. Víte, jak jinak se to mohlo nadějně perspektivně vyvíjet, kdyby si zvolili někoho jiného, třeba… Nebo třeba…

No, momentálně mě nikdo nenapadá. Takže sorry lidi, asi proto je hůř. Ale nás frustráty do toho netahejte.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)