5.8.2022
Kategorie: Společnost

Mizící svoboda …

Sdílejte článek:

FB

Svět se změnil. Mocní lidé již nahráli novou aktualizaci tohoto světa, kdy člověk, jeho myšlení a veškerá svobodná vůle, se stala přebytečnou součástkou celého tohoto nového systému.


Systém tak proti zbytkům svobodné vůle lidí bojuje všemi prostředky, co mu síly stačí, aby ji postavil mimo systém a odložil do jakéhosi pomyslného koše. Člověk se pak stane pouze vedlejší statistickou položkou, kterou je možné libovolně kontrolovat tisíci umístěných kamer a lokátory pohybu a libovolně s ní manipulovat.

Když aktualizace, která vždy měla směřovat k pokroku, se nechová jako aktualizace, ale naopak jako počítačový vir, pak lidé, by se neměli ptát, jestli smí promluvit, ale jsou povinní promluvit, protože za těchto okolností už nemají právo mlčet. Už jenom kvůli svým dětem!

Asi jsme se za ta léta nechali příliš ukolíbat blahobytem, pohodlím a honbou za konzumem, ale dnes přišla doba, kdy se musíme všichni probudit. Svobodu nelze odkázat, ani zdědit. Svou svobodu si musí každá generace znovu a znovu vybojovat.

Mám pocit, že ta stará svoboda, kterou všichni známe už mele z posledního a čeká nás brzo boj za svobodu novou. …

FB

Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)