22.7.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Migrant v Německu hodil ženu pod vlak jen proto, že měl chuť vraždit

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

V sobotu v 8.50 na stanici ve Voerde v Severním Porýní-Vestfálsku hodil pod blížící se vlak – Regionalzug RE19 – policii dobře známý 28 letý JB z Hamminkelnu 34 letou ženu, matku 13 leté dcery. Vlak ji přejel a žena navzdory pomoci přivolaného lékaře, krátce na to ještě na nástupišti skonala. Vrah chtěl utéct, ale přítomným lidem na nástupišti se ho podařilo až do příchodu policie zadržet.

Jak později na policii vypověděl, tak svou oběť neznal a ani s ní na stanici nevstoupil do kontaktu. Vybral si ji náhodně jen tak, neboť právě měl chuť někoho zabít. Žena jen měla smůlu, že byla v nesprávném čase na nesprávném místě. Stála v jeho blízkosti a zároveň velmi blízko kolejnic, na okraji nástupiště. Stačilo mu k ní přistoupit, když vlak byl blízko a silně ji strčit na kolejiště.

Její muž napsal krátce po její smrti na Facebook: “Moje žena byla dnes zavražděna – cizí muž ji jednoduše zcela bezdůvodně vrhl pod vlak.”

Policie – jako obvykle v podobných případech – mluvila ve sdělení pro tisk jen o muži, který na stanici strčil ženu pod vlak. Jeho původ nevysvětlila.

Vyšetřování tohoto bestiálního činu bylo v kompetenci policie v Duisburgu. Můj přítel žurnalista, který pracuje pro lokální tisk v jednom městě nedaleko Duisburgu se spojil s policií a se zkontaktoval s jejím tiskovým mluvčím, který nejprve nechtěl prozradit původ vraha, ale můj přítel má velmi dobré metody jako vytáhnout i z policistů to, co nechtějí a či nesmí říct a po jistém čase z policistů vyšlo, že šlo o migranta Srba z Balkánu.

Můj přítel se později dokonce dostal i na fotku vraha, kterou udělal jeden muž. Byl z těch, co vraha po činu zadrželi. Když ji shlédl, tak si byl jistý, že šlo o Roma.

Od policisty, se kterým telefonoval, se dozvěděl i to, že tam, kde vrah-migrant přebýval, terorizoval sousedy a bez příčiny jim vyhrožoval. Přestože ho policie znala, neučinila proti němu nic. Měla obavy, že je udá za rasismus vůči němu? To je více než pravděpodobné!

I v tomto případě lze očekávat, že vraha pošlou na léčení a ne do vězení.

Uzavřu to takto: Já osobně už dávno upozorňuji ženy, které znám i mé spolupracovnice, aby vždy a všude, když čekají na vlak aby se postavily podle možnosti co nejdále od kolejnic a aby si dobře všímaly mužů, kteří jsou v jejich blízkosti. Podobných případů jako tento se v Německu stalo už mnoho.

Obavy a strachy žen v Německu před muži z cizích kultur neustále narůstají. A politi¨cká reprezentace nedělá nic proti tomu, aby se to změnilo!

 

.

Autor: Roman Bednár

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg