28.6.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Migrační pakt je sebevražda Evropy

Sdílejte článek:

BENJAMIN KURAS

Migrační pakt je sebevražda Evropy, komentovala jej Marine Le Penová po jeho schválení europarlamentem. Francie má k té sebevraždě nakročeno hezký kousek cesty a Le Penová na to upozorňuje už delší dobu, někdy i dramatičtěji, jako: „Organizovaný plán potopení Evropy a jejích národů, opravdový pakt s ďáblem.“

 

Už o té sebevraždě jako o hotové věci píší francouzští spisovatelé dystopické romány. Vysloužilí policisté a bezpečnostní agenti, jako bývalý šéf francouzské rozvědky DGSE Pierre Brochand, varují před doutnající občanskou válkou. Myslí tím samozřejmě válku spíš náboženskou než občanskou, ale netroufají si to z obav o nařčení z islamofobie říct.

Migrace jako projekt

Že pro Evropskou komisi, která pakt vytvořila, „není masivní ilegální migrace problém, nýbrž projekt“, zjistil bývalý šéf pohraniční stráže Frontex Fabrice Leggeri, když mu komisařka pro vnitřní záležitosti Ylva Johanssonová už v roce 2019 vysvětlila: „Migranti přicházejí z lásky a vaší prací je vítat je. Evropa je stárnoucí kontinent, a ať se vám to líbí nebo ne, musíte je vítat.“

Není divu, že ve Francii se zrodil pojem „velká výměna“ – rozumějme etnická a civilizační výměna obyvatelstva, jejíž samotná zmínka je mnohde trestným činem nenávisti, dezinformace a konspirační teorie, třebaže probíhá plnou parou viditelně ve všech zemích „západního Západu“, zatímco „východní Západ“ se chlácholí, že jemu se to vyhne.

Nemáme se přece čeho bát, oni k nám ani nechtějí, nedáváme jim stejnou podporu jako Západ, nechtějí se učit naše komplikované jazyky, nechtějí jíst naše jídlo, a podobně. Někteří z těch východních to těm západním i škodolibě přejí, vždyť si to za ten svůj kolonialismus zaslouží, my jsme žádné kolonie neměli, nás se to netýká.

Česko je jen zdánlivě v bezpečí

Na tuto logiku si zkuste tohle: Kolik kolonií mělo Švédsko, kde výměna obyvatel probíhá ještě rychleji, imigrace tvoří 20% populace (odhaduje agentura Reuters), a které se stalo evropským rekordmanem v počtu pouličních znásilnění „domorodých“ Evropanek „novými“ Evropany. A kde novoevropanské zločinné gangy čítají 30 tisíc aktivních příslušníků, podle statistik švédské policie, nejspíš podhodnocených.

V našem bližším sousedství po Vídni, kde už několik let počet muslimských školáků přesahuje 50 procent, přibyl letos Linz. Německo zaznamenává sílící procenta žáků neumějících německy a učitelů navrhujících výuku arabštiny.

Migrační pakt nejen neposiluje, ale oslabuje kontrolu vnějších hranic, a zaručuje zvýšený příliv imigrace a její „fair“ distribuci nebo pokutu. V roce 2023 EU zaregistrovala 1,1 milionu azylantů, o 20 procent víc než v roce 2022 a téměř tolik, co v roce 2015 pozvala Merkelová. Z toho podle údajů Frontexu byly jen z 8 procent ženy (zbytek milionová armáda džihádistů?).

Polsko a Maďarsko už to poznávají

Že my Středoevropané máme nějakou výjimku, je iluze živená žvásty našich politiků, z níž nás studenou sprchou probudí našimi médii opomíjené zprávy z Polska a Maďarska. Tam se už děje toto:
Maďarsku právě Brusel za odmítání imigrantů napařil pokutu 200 milionů eur, plus milion za každý další den odmítání. Maďaři sice statečně Bruselu odpověděli, aťsi trhne nohou. Tak jim to Brusel odebírá z nevyplacených grantů. Maďaři se přeorientovávají na ekonomiku bezgrantovou a investice z Číny. Jak se jim to ekonomicky vyvine, bude zajímavé sledovat. Ale Maďarsko zůstává prozatím bezimigrantské.

Zato Poláci jsou vystaveni novému náporu ilegální imigrace ze dvou stran. Jednou je německá policie, která převáží migranty přes polské hranice a tam je vysazuje. Zatím jen v malém. Větší proud přichází z Běloruska, kam si jej z Afriky a Blízkého východu nechává Lukašenko přilétat a odváží je na polské hranice v armádních autobusech. Tam se perou s polskými pohraničníky. Někteří komentátoři to pokládají za součást Putinovy strategie škození Západu. Ta začíná už v Africe pílí wagnerovských žoldáků rozvracet tamní režimy, a tak posilovat migraci do Evropy.

Nechají si to Evropané líbit?

Brusel do toho Polákům nařizuje poskytovat ilegálním imigrantům totéž, co Německo. S podobně důstojným bydlením, přísně islámskou stravou, bezplatným zdravotnictvím a slušným kapesným, to vše dohromady štědřejší než polský starobní důchod. Podle nové direktivy z letošního května, platné pro všechny členské státy EU. Že Poláci a Maďaři pakt nepodepsali, je jim houby platné.

Že k nám pořád ještě migranti nebudou chtít chodit? Vsaďte se, o kolik chcete, že jen co sem nakouknou a najdou tu hezčí holky než v Německu, bude jich tu rázem čtvrt milionu. Na naše útraty.

Budí to však pár neodbytných otázek: Má EU nějaký jiný cíl a program než pohřbít Evropu, tentokrát nenávratně? Kdo jsou ty záhadné osoby za fasádou EU, které to vymýšlejí? Proč to dělají? A jak je možné, že si to půl miliardy gramotných lidí nechává líbit?

DENÍK TO

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
33 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)