10.8.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Manželství pro všechny? To je málo. Chceme důchody pro všechny!

Sdílejte článek:

JAN SEDLÁČEK

Odevšaď slyšíme, že jsme šíleně zaostalí, protože jsme ještě nezavedli to “manželství pro všechny”. Ale není to málo, Antone Pavloviči? Ta samá “logika” se totiž dá vztáhnout na ledacos. Třeba i na důchody.

Už minule jsem psal, že ten název “manželství pro všechny” je silně manipulativní a že i homosexuálové mohou již teď volně vstupovat do manželství (není zde žádný zákon, který by jim to kvůli jejich orientaci zakazoval). Ten návrh vůbec nespočívá v nějakém “narovnání práv”, nýbrž v tom, aby se tím pojmem “manželství” začaly označovat i homopáry, což mi přijde zcela zbytečné a postavené na hlavu.

Ti, kdo řvou, že jim upíráme “právo” vstoupit do manželství, rádi zapomínají na důležitou věc. Manželství není nějaká “houska na krámě”, kterou si automaticky může koupit každý. Manželství je sice instituce sociální, avšak biologicky založená, která je určena jako legislativní rámec pro ty páry, které vycházejí z přirozeného oboupohlavního principu a které statisticky mají biologický potenciál rodit a vychovávat děti.

Dá se to přirovnat třeba k instituci důchodu. Podobně jako u manželství, i zde existuje biologicky daný základ – u starých lidí statisticky klesá schopnost těžce pracovat a uživit se, a proto vznikl sociální institut důchodu, který má tyto lidi zabezpečit. Na důchod má právo každý – pokud ovšem splní základní podmínku a dožije se určitého věku. Analogicky má každý dospělý svéprávný člověk právo vstoupit do manželství – pokud splní tu podmínku, že si najde dospělého svéprávného partnera opačného pohlaví.

A teď si představte, že bych tu samou “logiku”, jakou teď předvádí LGBT ideologie, použil u důchodů a chtěl “důchody pro všechny”:

Je to přeci nespravedlivé, že důchody dostávají jen starci. Ať mi nikdo neříká, že důchody jsou pro všechny. Já třeba žádný nedostávám! Proč by to mělo být privilegium starých lidí? Chceme mít stejná práva jako oni!

Když se tu může ozývat to hnutí LGBT, tak my můžeme taky! Proto navrhuji založit nátlakové hnutí DMSV (Děti, Mladí a Střední Věk). Udělejme průvod, zaplavme média a společně si vybojujme důchody pro všechny!

A pokud vám to přijde jako nesmysl (oprávněně), tak se zamyslete nad tím, zda náhodou není stejným nesmyslem i ta snaha LGBT ideologie o “manželství” homopárů.

 

Jan Sedláček

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
11 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)