30.1.2024
Kategorie: Ze světa

Leyenová a Jourová mají strach

Sdílejte článek:

IVAN DAVID

Jestliže obě ženy prohlašují, že dezinformace jsou největším rizikem, větším než klimatické změny, mají pravdu. Je však třeba doplnit jednu definici a informaci, pro koho je to riziko.

Z jejich projevů a z projevů jejich stoupenců lze dovodit, že „dezinformace“ je nikoli informace úmyslně nepravdivá, ale informace, která škodí jim. Škodí jim proto, že se jí lidé neměli vůbec dozvědět, aby to neohrozilo protagonisty plánů světového zla, nebo vlastně nejde o informaci, ale názor, nezávislý úsudek zlu nepříznivý.

Konstatují, že „dezinformace“ je největší „krátkodobé riziko“. Lidé se rozhodují podle informací, které se k nim dostaly, ať už jsou pravdivé, nebo nepravdivé. Pravdivé informace představitele světového zla ohrožují dlouhodobě. Jestliže „dezinformace pokládají za „krátkodobé“ riziko, zřejmě předpokládají, že se s demokracií rychle vypořádají, takže pak už občané o ničem rozhodovat nebudou.

Mají strach, ovládá je panika, protože lidé rozpoznávají, že oni (ony) činí zlo. Jejich cílem nutně musí být, aby lidé nerozpoznávali. Například smlouvy s firmou Pfizer jako celek nebyly veřejnosti zpřístupněny, rozhodující údaje v nich jsou začerněny. Kdyby tomu tak nebylo, hnila by už paní Leyenová v kriminále. Kdyby neměla co tajit, tak by netajila.

Leyenová v Davosu konstatovala, že „elity Světového ekonomického fóra musejí nyní všechny spolupracovat na obnovení důvěry a boji proti dezinformacím, které by mohly vést voliče k tomu, že by volili špatné strany“. Obnovení důvěry je zcela nereálné, ledaže si Leyenová myslí, že ji lze obnovit cenzurou, která je ovšem nejen reálná, ale už je realizována. Jejich média se již dlouho činí, aby hanobila strany oponující globálnímu zlu. Média hlavního proudu jsou totiž zcela jejich a ostatní mají být „vyhladověna“, jak stále opakuje Jourová, v naději že nezávislé hlasy zemřou hladem.

Navzdory davoské „elitě“ „špatné strany“ získávají příznivce. V některých zemích Německa mají většinu navzdory demonstracím užitečných idiotů. Globalizované zlo, které se snaží zlikvidovat demokracii a ovládnout svět, je novou reinkarnací Hitlera.

Dalším krokem k ospravedlnění cenzury je nedávné schválení zprávy o potlačování nenávistných projevů. V rozpravě ke zprávě ze strany zastánců tohoto nápadu zaznělo nebývale mnoho nenávisti. Ale oni nenávidí tu nesprávnou nenávist, zastávají nenávist správnou, která samozřejmě trestána nebude. Zpráva byla schválena tříčtvrtinovou většinou. Tolik je teď v Evropském parlamentu darebáků + užitečných idiotů.

Omlouvám se, nehlasoval jsem vůbec. Na začátku hlasování jsem zjistil, že nemám hlasovací kartu, než jsem si ji z kanceláře přinesl, byla tato zpráva schválena. To se mi ještě nestalo.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)