22.7.2022
Kategorie: Multikulturní soužití

Kvóty na migranty žijí, Rakušan je spasitel a vykupitel v jedné osobě

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN CHÁB

Tak nemožné se stalo skutečností. Česká republika de facto přistoupila na přerozdělování uprchlíků, na takzvané kvóty. Ne, nejde o kvóty na uprchlíky z Ukrajiny, ale na uprchlíky z Blízkého východu a Afriky. Budeme přijímat vedle ukrajinských i tyto uprchlíky, v tomto případě tedy spíše migranty? Zatím ne, zatím jen jako jediní z Visegradské čtyřky budeme přispívat z kapes daňových poplatníků na chod mechanismu dovozu migrantů do Evropy. A pozor, už se na hranicích i střílí. A to ze strany migrantů.

Německo se zavázalo přijmout 3500 migrantů. Další země, které do toho jdou s nelíčeným nadšením a otevřou svou náruč plnou lásky, jsou Belgie, Bulharsko, Finsko, Francie, Irsko, Chorvatsko, Litva, Lucembursko, Portugalsko a Rumunsko a dále Norsko a Lichtenštejnsko, které patří do schengenského prostoru jako přidružení členové.

Finančně se na mechanismu kvót rozhodly přispívat Dánsko, Nizozemsko, Švýcarsko a, prosím o oslavné fanfáry, Česká republika. Nikdo nás do ničeho netlačil, my tam vlezli dílem Rakušana a Fialy rádi a dobrovolně. Slovensko, Polsko a ani Maďarsko, tedy další členové V4, na lep falešné lásky k bližnímu neskočily. To jen my, snaživci v první lavici, chtěli pančelce u bruselské katedry splnit každé přání, které jí uvidíme na očích. A tak platíme. No není to báječné?

Západní kvótaři mají nepředstíranou radost. Konečně je V4 nejednotná a rozbitá. Jeden z jejích členů, a želbohu jsme to právě my, se postavil na zadní a začal hrát hodnověrně svou roli užitečného idiota. Kamarádíme totiž prostřednictvím fialového Péti a Vítka nach Österreich s těmi na Západě. Oni jsou naši kamarádi. Nejlepšejší z nejlepšejších. Jaká to krása a potěcha.

A koho že si to jdeme přerozdělovat a platit na to? Na Slovinsko přišla nová, lepší a bruselštější vláda, než byla ta předchozí. A jako předvolební slib si dala za cíl zbořit ošklivý, rasistický a xenofobní plot na hranicích s Chorvatskem, který zacpával takzvanou Balkánskou trasu. Plot není a Maďaři se začali vyzbrojovat. Probíhá tam nábor do pohraničních ozbrojených jednotek. Proč? Na hranicích Srbska a Maďarska se střetly bandy Pákistánců a Afghánců, obě bandy vyzbrojené automatickými zbraněmi. Pustily se do sebe. Výsledkem je jeden mrtvý, několik zraněných a Maďarsko na nohách a v pozoru. Kdyby se to odehrálo u našich hranic, pošle Vítek nach Österreich policejní jednotku ochraňující demokracii, aby kritikům vysklila přinejmenším okna (jak se to tak v rodící se totalitce dělává) a na hranice úderku složenou ze Jsme fér a Milionu chvilek pro mlčení nad mafiánskými praktikami STAN, aby rozdala mezi bojovníky za budoucnost Evropy papírové kelímky s horkou čokoládou.

Maďarský ministr zahraničí Péter Szijjártó informoval veřejnost, že na jižní hranici Maďarska zadržely jen za tento rok 120 tisíc migrantů. „Migranti se navíc chovají agresivně a násilně, ozbrojili se, a nebojí se používat zbraně,“ řekl k tomu. Po takovém prohlášení bychom měli očekávat další audit Maďarska z Bruselu, jehož výstupem bude snaha zastavit peníze směrující z EU do Maďarska a navýšení peněz, které směrují opačným směrem. A s doprovodem snah zlikvidovat tamní vládu Viktora Orbána (protože ten nám ten krásný nový svět tak, tak hrozně kazí, zkrátka skřet z Uher… alespoň pro Brusel).

A tak hra nekončí, ale pokračuje. My jsme dobrovolně odevzdali svou vládu do Bruselu, už nemáme vůbec žádnou vlastní politiku (krom té, která zavádí ideologickou policii), jdeme na ruku náladám v Bruselu a těšíme se na zimu.

No já bych to shrnul. Vláda Petra Fialy přistoupila na mechanismus kvót, bude do něj platit z peněz, které získala z kapes daňových poplatníků. Vláda Petra Fialy nadále podporuje systém emisních povolenek, ač před volbami tvrdila, že se musí jejich systém změnit. Vláda Petra Fialy není schopná odstoupit z burzy energií v německém Lipsku, vinou čehož máme mnohonásobně vyšší ceny elektřiny. Naopak, zapůjčila z kapes daňových poplatníků ČEZu 74 miliard, to je 74 000 milionů, prosím pěkně, na to, aby je ČEZ mohl složit jako jistinu právě na lipské burze, abychom i do budoucna mohli platit víc. Načež ČEZ měsíc po zdražení elektřiny oznámil, že od srpna zdraží opět (nezapomeňme u toho, že všechny ty elektrárny a elektrické sítě zaplatily z daní předchozí generace obyvatel Československa a České republiky). Vláda Petra Fialy není schopná a ani ochotná jednat o nákupu plynu s Ruskem, od kterého napřímo nakupuje například Slovensko, Maďarsko, ale i Německo. Namísto toho, abychom platili Rusku 6 korun za kubík, platíme 25 korun Německu za kubík, přičemž Německo si ten samý kubík koupí od Ruska za 6 korun. Vláda Petra Fialy, ústy ministra průmyslu, vyzvala obyvatele, aby se s nedostatkem plynu vypořádala nošením ještě jednoho svetru. Vláda Petra Fialy, před volbami podle vlastních slov protiinflační, ale stala po volbách silně proinflační. Za vlády Petra Fialy zdražil chleba o deset korun. Vláda Petra Fialy vyzývala k udávání. Vláda Petra Fialy porušila Ústavu ČR zablokováním osmi webů. Vláda Petra Fialy založila úřad pro dezinformace, následně založila policejní jednotku proti „ruským švábům“, která by měla začít fungovat na začátku příštího roku.

Ale pozor, veškerá kritika vlády Petra Fialy a jeho bruselské party kamarádů jsou ruské dezinformace. Pokud se vám prodražuje vinou vlády Petra Fialy život, jste dezinformátoři. Zvyšující se ceny elektřiny jsou jen dezinformace. Tak je hezky plaťte a mlčte, nebo si na vás Vítek nach Österreich posvítí. A svítit bude, jak je zvykem, za peníze daňových poplatníků. A tohle svícení bude nejdražší.

Štěpán Cháb, Krajské listy

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)