17.5.2020
Kategorie: Politika

Komunisté, sbalte si svých pět švestek a táhněte do … Ruska!

Sdílejte článek:

VLADIMÍR HAVRÁNEK

Rozhovor předsedy KSČM Vojtěcha Filipa pro ruský armádní plátek Krasnaja zvezda přesně ukázal, že tato zločinecká banda se nikdy nezmění. Odstranění sochy Koněva, který rozhodně byl rozporuplná osobnost, označil za “zločinné”.

Zároveň pochválil ruské soudruhy za to, že otálí s výstavbou pomníku československým legionářům, padlým v boji s ruskými bolševiky.

Sám deník zdůraznil Filipova slova, že většina českých občanů již 75 let cítí vděk Rudé armádě za osvobozené větší části naší země.

Západní Čechy osvobodili Američané. Lhalo se o tom ve škole, kde nám soužka předkládala zavádějící informace.o konci války.

Podobně je to i s názory soudruha Filipa.

Jaksi zapomněl dodat, že většina občanů, či jejich rodičů mají v paměti srpen 1968. Nešlo jen o násilné obsazení země, ale nedílnou součástí je to, co se dělo poté.

Říkalo se tomu normalizace a kdo řekl, že bílá je opravdu bílá, byl vyloučen ze zaměstnání a rodina si nesla následky.To vše pod dozorem skutečných komunistů.

Tomu předcházelo násilné potlačení protikomunistické revoluce v Maďarsku v roce 1956. Právě při ní se “vyznamenal” soudruh Koněv podruhé. Střílet do bezbranných lidí, kteří si přáli jen změnu režimu, je přesně v duchu komunistické internacionální pomoci.

Pokud se zde takovým vážným způsobem porušují lidská práva, je nejvyšší čas,aby soudruzi poznali pohostinnou náruč ruských spolustranovníků a konečně vybudovali tu vysněnou komunistickou říši…

 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 2,98 out of 5)
Loading...