29.6.2022
Kategorie: Humor

Kecy neschopneho

Sdílejte článek:
LADISLAV VĚTVIČKA
V cele Gruzii se zastavil čas. Premier země Fijalošvili oznamil, že přesně ve 20 hodin, nula minut a nula sekund prohovoři k narodu. Asi se cosik stalo, pomyslel se lid a všeci se za minutu osum zhromaždili okolo televizoru.

Duchodci se dali gruziňaka, aby se posilili a netrefil je šlak, děcka zežraly chačapuri a všeci společně strnule zirali na obrazovky.Už dluho neviděli tvař polityka, bo prezident od te doby, co podporoval fašizujici opatřeni koronopodfucku a na sklonku karyjery si pokazil zbytky reputace, už raději neleze do televize. Předchozi premier zas vystupoval tak dluho v haderce přes pysk, že vypadal jak muslimka v Dubaji a lidi zapomněli, jak opravdu vypada. Aji proto se na novu, neokukanu marketyngovu hračku s nazvem Fijalošvili lid těšil, Naštěsti je nezklamal. S gestama naučenyma asi na marketyngovych školenich procitěně pohovořil tak odborně, že neřekl vubec nic. Cely jeho proslov měl tři faze:

  1. Za všecko može předchozi vlada
  2. Pokud za to nemože předchozi vlada, može za to Putin
  3. Situace stoji kvuliva předchozi vladě a Putinovi za hovno, ale moja vlada to robi nejlip

Projev marketyngoveho panaka skončil a lid si oddechnul. Mohlo to dopadnut huř. Mohl vyhlasit valku Putinovi. Mohl vyhlasit, že na protest proti Marťanum se vzdavame plynu. Mohl zahajit preventyvni utok na Mukačevo. Mohl tež:

  1. Zbavit se mafianske struktury prorostle do jeho vlady
  2. Přestat nakupovat předražene elektrony z německe burzy (Slovaci to zrobili, bo pohrozili menšinovym akcionařum, že pokud se jim to nebude libit, uvali na ně energetycku daň).
  3. Odstupit od Gryndylu, zapomenut na překupniky, založit statni firmu na odkup ropy a plynu od přimych dodavatelu a zastavit cilenu sebedestrukci ekonomiky.

Naštěsti vše zustalo tajak předtym a země se može v klidu řitit do největšiho pruseru od zvoleni chlopa, co ma v Ruzyni to letiště. Fčil už vime, že s Fialošvilim je cesta do totalniho pruseru nevyhnutelna. 

 

Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (45 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)