7.7.2023
Kategorie: Politika

Když se novinář opravdu ptá …

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Včera byla plná média návštěvy Zelenského. Nutno podotknout, že jen naše média. Byť se naši novináři snažili vyvolat dojem, že se včera “pohnuly” dějiny. Byla to ovšem jen přehlídka prázdných frází a povrchních gest.

 

Nic, co by mohlo cokoliv kdekoliv změnit. To je ostatně důvod, proč se včerejší návštěva nedostala do světových médií, proč taky…

Přiznám se, také jsem byla překvapená. Někteří novináři prostě nechápou, o co jde. Oni žijí v tom, že vedou “boj” za dobro, pravdu a lásku. Je to ale boj zkreslený tvrdou propagandou, když pak někde použijí náhodně vlastní mozek, diví se. Jako Markéta Kutilová, která svůj příspěvek smazala a pak smazala nebo zneviditelněla celý svůj profil.

Z toho je jasné, že jak si mnozí myslí, novináři nejsou za své lži placeni. Prostě jsou omámeni propagandou, stejně jako velká část obyvatel. A když pak tito novináři narazí na něco, co není propagandou dobře ošetřeno, začnou o tom pravdivě informovat. A jsou pak z reakcí opravdově překvapeni.

Včera večer a dnes ráno byl celý Twitter o tom, jak se Andreas Papadopulos špatně a nevhodně ptal. Jakoby novinářská práce neměla být právě o tom. Klást mocným tohoto světa nepříjemné otázky. Ne je hladit po srsti. A proto jsme v takových “sračkách”, protože média nedělají už dlouho svou práci.

P.S.: Míra servility České republiky vůči Ukrajině a jejich šílenému prezidentovi je neuvěřitelná. Člověku je z toho více než stydno. Vycházíme z toho jako neuvěřitelné podržtašky a ponížení lokajové.

 

blogosvet.cz

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,71 out of 5)
Loading...
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)