20.1.2021
Kategorie: Společnost

Když se láme chleba…

Sdílejte článek:

ROMAN HORKÝ

Tento příspěvek je širším zamyšlením nad naší účastí (Roman Horký a Ilona Csáková) během konání občanského protestu „Pochod svobody“ v Ostravě na náměstí T. G. Masaryka uplynulou sobotu. Jen proto, že jsme přijeli říct a zazpívat vlastní názor, jsme opět terčem posměchu, plivání jedovatých slov a odsouzení. Toto hanění zaznívá z úst důvěřivců ve vládní nařízení, kteří do nás buší „holí hnusu“ jak hluší do vrat.

HORKYCSAKOVAMyslíme si ale, že jít podpořit a zazpívat dosud nezlomeným a slušným lidem z přesvědčení, je naším právem. My přece společně nepopíráme COVID-19 a neříkáme, že neexistuje! My zásadně nevěříme v to, co nám naše vláda provádí, a že je k těmto skutkům vedou jen humánní pohnutky. My nikdy dobrovolně nevstoupíme do otroctví a pojedeme podpořit další shromáždění a manifestace, kterých bude jistě přibývat. Dávno nemáme strach, že nás za to někdo vyhodí z práce. My už jsme z naší práce, která je i naším posláním, byli vloni bez varování a bez náhrady vyhozeni. Proč? Protože mocní naznali, že zpěvem se šíří virus nejrychleji a nejvíc. Proč? Protože umlčet kulturní frontu je psychologicky prvořadým propagandistickým úkolem pro nastolení nových hodnot a pořádků.

Je občané musí poslouchat, ale nám lidé dokážou naslouchat. To se teď ale vůbec nehodí do současných současných mocenských her. Nejen oni, ale i my víme, jak se dělají PR kampaně. Máme jich za sebou, díky našemu povolání, desítky. Také víme, že stokrát opakovaná lež se stává pravdou… Proto jdeme společně za hlasem srdce a svobody, kterou si nechceme nechat vzít. Nechceme být občany druhé kategorie jen proto, že si odmítáme do těla vpustit neprověřenou vakcínu, která může být pro některé jedince mrzačící či smrtelnou. V Norsku, Dánsku, Izraeli, Itálii i jinde o její „nezávadnosti“ vědí své.

Sáhněte si do svého nitra a odpovězte si, proč se chcete nechat očkovat. Protože se bojíte nemoci? Myslíte si, že nás vakcína ochrání? Očkování nás ale stoprocentně neochrání. Může pouze zmírnit průběh nemoci… Anebo proto, že chcete mít už konečně klid a získat zpět život stejný, jaký byl před COVID-19? Už nikdy se to nepodaří a naše životy nebudou stejné jako dřív. Další připravené nebo zmutované viry a vakcíny v dlouhém zástupu čekají na své příjemce a oběti. Tak to bohužel je a naše vláda nás svými opatřeními zneužívá, ožebračuje a vydírá neustálou monotónní hrou na strunu strachu.

Zaměstnancům ve státním sektoru to všechno nemusí připadat zas až tak strašné. Omezení podnikání a živnosti se jich přece vůbec netýká, ale brzy uvidí, že budou jedni z prvních vyzváni interními směrnicemi k očkování pod hrozbou ztráty zaměstnání. A hle, nepovinné očkování se rázem stane povinným!

Politici a mnozí umělci teď horují pro vakcinaci jako jediné možné řešení boje proti COVID-19. Nám ale nastává poslední příležitost rozhodnout se, na kterou stranu se postavit. Zda se podvolit lžím a vydírání a po zbytek života žít v žaláři zlořádu, anebo si obhájit svobodu a zdraví své a svých dětí.

Pokud to cítíte stejně jako my, nebojte se, že jste v tom sami. Bojujte za sebe, za vaše milované a nejbližší a přidejte se k nám. Třeba na nejbližší manifestaci u vašeho bydliště. Teď se láme chleba! Už je nás sice hodně, ale abychom tu strašidelnou mašinérii zastavili, musí nás být mnohem víc! Kdo není slepý, vidí, jak se vše, pod pokličkou pandemie, perfektně tutlá a státní i mainstreamová media úmyslně mlží a mlčí o mohutně zvedajícím se světovém vzdoru. Nedávná desetitisícová manifestace ve Vídni toho budiž důkazem.

Se zlem se bojuje a zápolí od nepaměti. My věříme, že nakonec dobro zvítězí. Stejně jak v pohádkách, které nám mámy četly před spaním.

Bůh nás opatruj! R. H. a I. C.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...