27.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Kdy neo-totalitní moc ukončí lockdowny?

Sdílejte článek:

MICHAL BRAND

Víte kdy vlády skončí lockdowny?

Stručně řečeno: Nikdy

N I K D Y

Svobodu a normální život si budeme muset vzít zpátky sami, oni nám je už nikdy nebudou chtít vrátit.

Já vím, že se vám to nepříjemně čte a poslouchá. Já vím, že si to nechcete připustit. Já vím, že naděje umírá poslední. „Oni nám zase vrátí normální život. Určitě. Jen co klesne R. Jen co klesne počet hospitalizovaných. Jen co budou všichni nosit roušky. Jen co budou všichni nosit respirátory. Jen co bude dost očkovaných. Jen co budou všichni očkovaní. Jen co budou všichni očkovaní dvakrát. Třikrát. Pětkrát….Hned pak nás určitě zase nechají normálně žít.“

Ale je to přesně tak, že mocenské elity samy od sebe neukončí lockdowny už nikdy. Jak zpívá Lucie Bílá ve svém hitu z doby normálnosti (neplést s dobou normalizace, neb normalizaci si očividně opakujeme až nyní, po 50 letech, a to v mnohem strašnější podobě než kdy byla ta husákovská normalizace): „Jinak to nebude, jinak to nevidím.“

Nevěříte? Tak se podívejte na události posledního roku a zejména posledních měsíců či týdnů.

Před rokem nám „experti“ oznámili zcela „nezvratný vědecký fakt“, že musíme na pár týdnů zavřít malé obchody, kina a restaurace a nosit na obličeji přešité tričko – a „všechno bude fajn“, jak zpívá pro změnu Janek Ledecký ve svém hitu z doby normálnosti.

Pak jsme na léto na chvíli dostali přestávku z permanentního soft-koncentráku (zatím „soft-koncentráku“, jen počkejte na verzi Lockdown 4.3!).

Pak se začalo hromadně testovat, „protože když se bude testovat, tak se najde těch pár lidí, kteří roznáší virus, půjdou do karantény a hned bude všechno fajn, protože virus se tím nebude moci šířit a zcela zmizí“.

A hned poté, co se začalo testovat, tak začalo masivně přibývat hospitalizovaných a mrtvých.

Pak nám „experti“ a „odborníci“ a „vědci“ oznámili, že už se blíží očkování a to že vše vyřeší.

Pak se začalo očkovat.

A odborníci nám oznámili, že vakcína ochrání na mnoho let dopředu.

A hned, jak se začalo očkovat (byť s problémy), tak nám experti oznámili, že virus mutuje.

Máme tu britskou mutaci, která je prý nakažlivější.

Máme jihoafrickou mutaci, která je prý nebezpečnější z hlediska průběhu nemoci a smrtnosti.

Teď máme kalifornskou mutaci, která je jak nakažlivější, tak smrtelnější.

Máme finskou mutaci, pro kterou marketing firmy „CovidMor, ltd.“ zatím neoznámil konkrétní segment trhu, takže není jisté, zda půjde o mutaci, která je nakažlivější, smrtelnější, napadá pro změnu především děti (i děti neo-totalitní režim potřebuje buzerovat a každodenní šikanou vychovávat k slepé poslušnosti a ke ztrátě jakékoli svobodné vůle) nebo čím konkrétně bude tato finská mutace horší hroznější strašlivější.

Ale tipuji, že buď už tato finská, nebo nějaká další mutace v brzké době bude tou mutací, na kterou dosavadní očkování nefungují.

A tak přijde další kolo lockdownů.

Zákaz vzdálit se z domu dále než 5 metrů.

Zákaz rodin pobývat ve společné domácnosti v jedné místnosti v počtu osob větším než dva najednou. Bude na to nějaká apka, kterou si budou muset všichni nainstalovat do mobilů a která bude 24/7 monitorovat veškeré dění všech domácností. Ale nepůjde o fízlování, protože to bude zcela a výhradně v zájmu zdraví a velkého Dobra.

Samozřejmě jsem se spletl, vlastně to nebude povinné instalovat si zmíněnou apku „€uro-StB mobile“, bude to zcela dobrovolné. Jen tedy ti, kteří si tuto apku nenainstalují, se budou muset obejít třeba bez elektřiny a tekoucí vody, protože jim je státní správa vypne. Prymula a jemu podobní totiž napíší zcela novou a průlomovou vědeckou studii, že tentokrát se zmutovaný virus šíří úplně nejvíce v domácnostech po setmění pod umělým světlem a také při sprchování, mytí rukou a splachování záchodu.

Stejně jako když nedávno Prymula vyzkoumal, že v roce, kdy školy byly téměř nepřetržitě zavřené, tak právě školy byly hlavním zdrojem šíření koronaviru.

Což je jasné, že nejvíce lidí nakazí virus tam, kde se vůbec žádní lidé nevyskytují. Například v zavřených školách. Nebo například v zimě na procházce v liduprázdném městě po 21.hodině. Nebo v maličkém obchůdku, kam přijde deset lidí za den. Nebo například na procházce v přírodě. Naproti tomu narvaná tramvaj nebo montovna s pěti tisíci zaměstnanci byly donedávna zcela bezpečně.

Až tento týden se vlastně zjistilo badatelským a zcela vědeckým výzkumem, že vlastně by pro dobro všech bylo nejlepší zavřít i továrny. Presstitutky už píší články o stovkách nakažených v mladoboleslavské škodovce.

Časem se přidá Flégr a prohlásí, že pokud se ihned nepřestanou vyrábět auta, tak bude nutné každou garáž předělat na mrazák na mrtvoly. A také že bude nutné vybombardovat Mladoboleslavsko jadernými zbraněmi. Preventivně. Pro zdraví obyvatel Mladoboleslavska a okolí.

Mimochodem, je zvláštní, že se ti lidé ve velkých firmách tak náhle nakazili zrovínka až minulý týden, když doteď to bylo úplně v pohodě a ty statisíce „nakažených“ lidí se nakazily v malém obchůdku s ponožkami nebo stejně mrňavé prodejně galanterie. A nebo v uzavřené škole, jak jasně prokázal Prymula, že? 

Mě tedy na druhou stranu není vůbec jasné, jak Prymula vůbec mohl dostat profesuru, ba dokonce jak mohl získat titul doktora, když je schopen tvrdit, že zavřené školy bez lidí jsou hlavním zdrojem šíření nákazy.

Ale vlastně to chápu – soudruh plukovník, později už jen plukovník, prostě vždycky napsal cokoli, za co byly prebendy a úplatky. Ehm, prebendy, tituly a úhrady mnohamilionových faktur pro „dceřinu“ firmu. A protože takových uvědomělých s..ček se „správným“ stanoviskem napsal hodně, zejména těch vychvalujících vakcíny bohatých a mocných farmaceutických firem, tak z něj udělali profesora. A taky vydělal těch 100+ milionů na zcela nezávislých a zcela odborných studiích o vakcínách, ze kterých ryze objektivně a zcela vědecky vyplynulo, že příslušná vakcína příslušné mocné a bohaté farmaceutické firmy je úplně skvělá, zcela bezpečná a Česká republika ji musí ihned začít nakupovat a hradit z rozpočtu veřejného zdravotnictví a z rozpočtů zdravotních pojišťoven.

Kdyby se soudruh plukovník narodil o 50 let dříve, napsal by zcela vědeckou odbornou studii o správném tvaru lebky a správné barvě očí a vlasů, které určují nadřazenou rasu. Případně studii, že na hromadné sprchování lidí v táborech na Východě je nejlepší Zyclone B.

A také, kdyby se narodil o 50 let dříve, tak by nebyl plukovník ale Standartenführer. Ale kariéristou bez páteře a bez špetky cti v těle by byl i tak. Stejně jako mnozí jiní.

Z hlediska účinnosti vakcín je zajímavé, a také signifikantní pro celou fejk pandemii, že naprosto ti samí odborníci, kteří nám ještě před pár týdny říkali, že vakcína každého očkovaného ochrání proti koronaviru na mnoho let dopředu, tak dnes pro změnu (ale opět zcela skálopevně a „vědecky“) říkají, že vlastně se asi budeme muset očkovat každý rok znovu a znovu.

Covid se bude vracet, očkování nás čeká každoročně, tvrdí odborníci

A je to tu, ďalší „hoax“ sa stáva realitou: Merkelová: Vakcíny proti Covid-19 môžu byť potrebné po „dlhé roky“

Covid vaccination may be required before every foreign holiday, say scientists

(„Očkování Covid možná bude nutné před každou dovolenou v zahraničí“ – takže pro některé lidi dvakrát, třikrát ročně. Časem i pro cestu do sousedního okresu bude potřeba nové přeočkování, aby se tomu nebylo možné vyhnout ani obětováním zahraniční dovolené. Zdravotní sestřičky a lékaři dojíždějící na práci do Reichu budou mít samozřejmě zvláštní výjimku, protože kdo by jinak pracoval v německých nemocnicích, když se zatím nějak nezapojily ty dva miliony Makrelou pozvaných „syrských lékařů“ „nezletilých sirotků“ z Nigérie, Afghánistánu, Somálska, Středoafrické republiky a dalších zemí proslulých vysokou vzdělaností a neuvěřitelnou pracovitostí obyvatel. Ale mocenská elita bude mít samozřejmě výjimku. Jako když nemusí do karantény ani po setkání s „nakaženou“ osobou nebo po návratu z vysoce rizikové země s povinnou karanténou po návratu, že?)

Vstupujeme do éry stálého očkování, kvůli mutacím se půjde zase a znovu

Nové mutace covidu-19 značně komplikují vyhlídky na rychlý konec pandemie. Podle odborníků se lidé budou muset smířit s tím, že budou kvůli mutacím viru chodit s odstupy několika měsíců či let na přeočkování. Během něj dostanou jiný typ vakcíny než při prvním očkování. Nebo zcela nový, který bude reagovat na mutace viru.

Cynik by dodal, že očkování nevyzkoušenou vakcínou bude „nutné“ „v zájmu zdraví“ každý rok znovu a znovu tak dlouho, dokud se nám úplně nezhroutí imunita díky skvělému očkování mRNA vakcínami, které fakticky postupně likvidují imunitní systém tím, že manipulují buňky imunitního systému k ukončení produkce protilátek a k zahájení produkce prý části prý RNA prý koronaviru. Ať už jsou u mRNA vakcínami očkovaných lidí jejich imunitní buňky donuceny „vakcínou“ produkovat cokoli, nemohou vyrábět protilátky. Což je jejich funkce. Základní funkce. Životně důležitá funkce. Která je „vakcínou“ minimálně u části z nich vypnuta.

Ale jak nás ujistil profesor Pafko, tyto moderní vagíny jsou zcela bezpečné a každý by si měl pro svoji co nejrychleji zajít.

Takže tu tedy máme pomalu každý týden novou mutaci. Očkování tedy již brzy bude muset být každé dva týdny. A teprve až se každé dva týdny proočkuje znovu a znovu nejméně 70% populace, tak teprve bude možné uvolnit opatření. (A to ještě těch 70% populace bude muset být proočkováno celosvětově, což je nejnovější hit argumentace kovidfašistů.)

Víte tedy, kdy skončí lockdowny?

Nikdy.

Protože tady nejde o žádný boj proti nemoci.

Tady jde o globální stanfordský experiment říznutý pro „dochucení“ a pro silnější manipulaci davu také experimentem Milgamovým.

Svobodu a dokonce i normální, obyčejný lidský život nám pod záminkou boje proti „pandemii“ mocenské elity sebraly.

V jednom komentáři zveřejněném na internetu jsem četl:

Přijetí tzv.pandemického zákona a navýšení rozpočtu v uplynulém týdnu jakoby předznamenaly nějaký posun v naší snaze vyrovnat se s pokračující pandémií.“, což vystihuje i v alternativě poměrně rozšířenou, leč zcela mylnou a zoufalou naději, že nejde o nastolování megatotality ale o boj proti nemoci.

Jak jsem už v diskusi k onomu komentáři napsal:

Je nutné si jednoznačně přiznat, že přijetí tzv. pandemického zákona předznamenalo snahu vyrovnat se s “pandemií” asi tolik, jako zmocňovací zákon pro Adolfa Hitlera po požáru Reichstagu znamenal snahu o posílení hasičského sboru Německa 30.let

Mocenské elity nám náš obyčejný, normální a svobodný život nikdy dobrovolně nevrátí.

Vždycky najdou zdůvodnění. Nová mutace. Nutnost nového očkování. Nutnost proočkovat dost lidí. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace. Nové očkování. Nová mutace….

A vždy najdou „odborníky“ ochotné veřejně „vědecky“ tvrdit, proč je „vědecky“ dáno, že musí vládnout tento fašismus, tento „vědecký, lékařský, zdravotní kovidfašismus“, to znásilnění a umučení lidského života a štěstí.

Lockdowny a dennodenní teror a týrání dnešní mocenské elity nikdy neukončí samy a dobrovolně. Protože jim to zachutnalo.

Dnešní mocenské elity západu jsou naprosto zločinné, nelegitimní, genocidní, zločinecké skupiny.

Nikdy nám nevrátí normální, svobodný, obyčejný lidský život.

N I K D Y

Svobodu a normální život si budeme muset vzít zpátky sami.

Dovětek:

Stanfordský experiment vysvětluje naprosto perfektně, proč se stejně totalitárně a sadisticky chovají mocenské elity všech západních zemí. (Stanfordský experiment, nebo „mentalita věznitele“ či „mentalita šikanisty“ jsou jeden z možných úhlů pohledu na dnešní kovidfašismus, jeho skutečné příčiny a mechanismy.)

Milgramův experiment pak k tomu dodává osvětlení příčin, proč je tolik efektivní tato metoda nastolování fašismu pod záminkou boje proti (neexistující, resp. snadno zvládnutelné) „pandemii“.

Vědecké“ zdůvodnění, „zdůvodnění vyšší autoritou“ vždy najde dost lidí, kteří slepě uvěří. I nacisté měli „vědce“ kteří „prokázali“, že „Židé a Slované mají jiný tvar lebky a proto jsou méněcennou rasou“. „Vědecká teorie méněcennosti Slovanů a Židů“. Kdyby to jen plácal Hitler, Rosenberg a Streicher, tak by tomu slepě uvěřilo mnohem méně lidí, než když stejnou věc plácali i doktoři, profesoři, docenti, vědci, intelektuálové. A komunisté měli rovnou „vědecký komunismus“, podle kterého bylo zcela vědecky prokázáno, že komunismus je nejvyšším a posledním stupněm rozvoje lidské společnosti. Což je svým způsobem pravda, protože komunismus je opravdu tím posledním stupněm rozvoje lidské společnosti, když není včas zastaven a nahrazen. Paradoxně to podle mého názoru prokáží země západní Evropy a patrně minimálně část USA, které si vyzkouší natvrdo komunismus, navíc bez zpětné vazby okamžitého srovnání se svobodnou a tedy fungující lidskou společností (právě okamžité a zřetelné srovnání se svobodnou a tedy fungující společností byla ta silná zpětná vazba a pojistka pro komunistické země v Evropě ve 20.století).

Stručně řečeno – mocenským elitám se zalíbila možnost vládnout bez kontroly, užívat si privilegií a přitom dennodenně šikanovat, buzerovat a týrat spodních 98% (Stanfordský experiment). A část bezdůvodně šikanovaných a týraných tomu věří a halasně své vlastní týrání obhajuje a prosazuje, protože to je „vědecky dáno“. (Milgramův experiment).

Napadá mne jedno přirovnání. Část lidí je psychicky zmanipulována do role Theona Greyjoye – „Smraďocha“ ze seriálu Hra o trůny. Zmučený, ztýraný, vykastrovaný, dennodenně šikanovaný a ponižovaný „Smraďoch“ s rouškou, teď už vlastně respirátorem na obličeji, a v hlavě s přesvědčením, že „pán“ se musí poslouchat a že to jinak nejde. Poslušný, vědecky zotročený a vědecky vykastrovaný „Smraďoch“, hlasitě prosazující zotročení svoje i všech ostatních. Kvůli „boji“ proti „pandemii“.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...