5.6.2024
Kategorie: Politika

Kde vzala Nerudová vysokoškolský diplom?

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Odpověď na otázku v titulku nám možná dá tristní úroveň současných škol všech stupňů. Ostatně, Nerudová je již do značné míry odchovancem tohoto systému.

Nicméně ve skutečnosti se v tomto článku nechci pouštět nějak detailněji do vzdělání údajně „mladé a krásné“ Danuše, ale do jejího extrémně ubohého výkonu ve včerejším duelu na Prima CNN News.

Tato osoba se dodnes nenaučila nic jiného než jakési ideologické floskule, které jsou v souladu s Bruselem raženou politikou. Je zřejmé, že jde o podobně názorově „flexibilní“ postavu naší politiky jako v případě většiny těch, kteří se cpou k tučným korýtkům.

Ostatně, jeden takový převlékač kabátů sedí na Hradě, kam se i ona sama pokoušela dostat.

Včerejší duel dostatečně odhalil tupost této osoby, která – byť politikou nepolíbena – se nejprve hrnula na post prezidentky, později chtěla být nástupkyní Jourové v Evropské komisi a nyní vede kandidátku „dozimetrového“ mafiánského hnutí.

V duelu však nepropadla pouze Nerudová. Tristní byl i výkon moderátorky Wolfové, která neumí vystupovat tak, aby nebylo znát, komu fandí – a kdo jí názorově nevyhovuje.

Nicméně nejde o nic neobvyklého, v případě Primy má stejný problém například i moderátorka Tománková. Pokud bychom si vzali na paškál mainstream jako takový, našli bychom zřejmě jen nepatrnou hrstku moderátorů, kteří nám nemají snahu neustále podsouvat vlastní názory.

V případě duelu Turka a Nerudové pak právě Nerudová zcela jasně propadla. Asi nejhorší bylo její stupidní chichotání, které – zřejmě záměrně – přehlušovalo Turka, pokud právě říkal něco, co se Nerudové nelíbilo.

Vrcholem byly její řeči o tom, jak právě ona a její partaj patří k těm, kdo nerozdělují společnost a vše řeší v klidu a jsou v podstatě „ti slušní.“

Přitom na Turka neváhala hledat třeba i 10 let starou „špínu,“ jen jsem čekala, kdy upozorní třeba na to, že 4letý Turek ve školce praštil druhého chlapečka autíčkem do hlavy.

Někdy se až zdálo, že její partajní šéf, jehož dětičky si pohrávaly s šifrovaným telefonem, využil svých možností na postu a pomáhal jí všechnu tu špínu pečlivě vyhledat.

Neustálé překřikování, hledání dalších a dalších „prohřešků“ a do toho všeho neprofesionální jednání moderátorky, u které jsme navíc měli občas pocit, že jen sekunduje hádce dvou pavlačových drben.

Prakticky nic jsme se nedozvěděli, celý pořad byl jen vytahování špíny, překřikování a velice okaté nadržování Nerudové. Moderátorka ani nepípla, když se Nerudová řehtala jako kobyla a skákala neustále do řeči.

Nakonec však lze zkonstatovat, že tato debata, při které jsme slyšeli jen překřikování nebo afektovaný řehot Nerudové, mohla pomoci alespoň něčemu.

Svojí „kvalitou“ musela odradit většinu voličů STANu, tedy partaje, která celých 5 let patřila – spolu s Piráty a TOP0,9 –  k největším bruselským škůdcům, když její zástupci hlasovali téměř vždy proti zájmům této země.

Volit je v čele s touto prospěchářkou, která už neví, kam se vecpat, totiž nikdo svéprávný nemůže. Snad vyjma členů jejich mafiánského uskupení…

Pokud jste „výživný“ rozhovor včera neviděli, najdete jej například zde.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
22 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)