14.3.2023
Kategorie: Společnost

Jindřich Rajchl: Jsem hrdý občan České republiky, a už nebudu mlčet ani vteřinu!

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Tahle země nepatří politikům, patří občanům. Pojďme si ji vzít zpět! Vláda národní katastrofy a morální bídy musí skončit! Už toho všeho máme dost! Závěrečný proslov Jindřicha Rajchla na demonstraci Česko proti bídě 11.3.2023. Dobrá práce.

Mlčte! To je vzkaz od naší vlády. On to vlastně není vzkaz, on je to rozkaz. Protože oni tady vyhráli volby, a teď si myslí, že mohou čtyři roky beztrestně plundrovat tuhle zemi! Přestože porušili všechny svoje předvolební sliby, přestože zavírají oči před otevřenou propagací nacismu v srdci naší země, přestože ohýbají zákony kdykoliv se jim to hodí, a přestože sahají do našich kapes kdykoliv se jim to jenom zlíbí.

Vy ale mlčte. Protože každý, kdo si dovolí protestovat, je okamžitě označen za proruského švába, a za antisystémového člověka, který je největším ohrožením demokratického vývoje v naší zemi, a tak musí být identifikován, označen a umravněn Rakušanovým KRITem. Takže mlčte. Nebo budete dehonestováni, a budete označeni za trolly, a možná ztratíte i vaše zaměstnání, a možná budete i uvězněni, možná vám to rozbije vaše vztahy. Jenom v momentě, když si dovolíte cokoliv kritizovat. Takže mlčte.

Já jsem vám sem ale přišel říct jednu důležitou věc. Že už se nenechám nikým a ničím zastrašit! Že mi je jedno jaké mi dají nálepky, že mi je jedno jak mi budou urážet všichni lepšolidé a všichni možní pachatelé dobra, já už se jich nebojím, já jsem hrdý občan České republiky, a já už mlčet nebudu ani vteřinu!

Pojďme jim říct, že už toho máme dost. Že už máme dost toho, aby byli dehonestováni a pronásledováni lidé, kteří se nebojí říct pravdu. že už máme dost toho, aby byly upřednostňovány zájmy Bruselu, Washingtonu a Kyjeva, před zájmy občanů České republiky. Že už máme dost toho, cítit se jako cizinci ve své vlastní zemi! Už toho všeho máme dost!

Víte, mnozí moji přátelé za mnou chodí a říkají, proč to vlastně všechno dělám, proč proč ohrožuji svoji kariéru, proč raději netrávím pohodlný život se svojí ženou a svými třemi milovanými dcerami. A já jim odpovídám, že to dělám právě kvůli nim! Protože se jim jednou chci podívat do očí a říct, že jsem udělal maximum co bylo v mých silách pro to, aby nezahynuly ty nejdůležitější hodnoty v naší zemi!

Že už nesmíme dopustit, aby nám vládla loutková vláda dosazená do svých postů mainstreamovými médii ovládanými tuzemskými i zahraničními oligarchy! že už nesmíme dopustit, aby byla beztrestně pronášeny výhrůžky a výzvy k usmrcení a podřezání žen a dětí českých občanů od nějakého protekčního fracka z Řeporyjí! A že už nikdy nesmíme dopustit, aby vlajka pluku Azov uvrhla stín na sochu svatého Václava a na morální kredit České republiky!

Pan Fiala nám v neděli v televizní relaci řekl, že demonstrují jenom slabí lidé, že ti silní vyjednávají. Tak já se ptám, kde jste pane Fialo, my jsme na to připravení! Jste zbabělec, který raději sedí v televizním studiu a vyměňuje si zdvořilostní fráze se spřáteleným moderátorem, než abyste se odvážil postavit se voličům vlastní země přím oz očí do očí, a říct jim, co chcete pro ně udělat! My jsme k tomu jednání připraveni, já můžu jít klidně zítra do studia k tomu Václavovi Moravcovi a říct mu, co si myslíte vy, budu tam reprezentovat váš hlas! Tak se nebojte a jednou nás tam pozvěte!

Nicméně musím říct, že čas, kdy jsme o to jenom pokorně žádali, dneškem skončil. My jsme vás požádali, abyste sem přišli dát mandát tomu, abychom mohli zahájit nátlakové akce. A teď po právu budete žádat to, abychom už jen nemluvili, ale začali konat! Takže z tohoto místa nyní oznamuji, že pokud vláda do Velikonoc do 10. dubna nepřijme všechny naše požadavky, tak jak jsme je formulovali na tiskové konferenci 7. února, a nebo tato vláda nepodá demisi, pak 16. dubna se sejdeme znovu tady na Václavském náměstí, a tato akce přímo přejde v blokaci vládních budov, která bude trvalá až do té doby, dokud vláda neustoupí! A pokud ani to nebude stačit, a tato vláda bude dál pokračovat v devastaci naší země, tak přikročíme k vyhlašování série stávek po celé naší zemi, které mohou v krajním případě vyústit i ve stávku generální! Jsme na to připravení a neustoupíme!

Tahle země nepatří politikům, paří vám, patří občanům České republiky, a já jsem rád, že jste dnes přišli sem, abyste si ji vzali zpět do svých rukou! A za to vám slibuji, že společně s našimi příteli z odborů uděláme vše, co je v našich silách, aby tahle váda národní katastrofy Petra Fialy co nejdříve skončila!

Až dosáhneme společně tohoto milníku, tak pak vám ukážeme, jak může Česká republika vypadat bez mravní bídy. Půjdeme společně po té cestě, jejímž cílem je prosperita, svoboda, svrchovanost, bezpečnost a suverenita našeho státu. Takhle jednoduché to je! K tomuto cíli ale nikdy nedojdeme bez vaší pomoci. A tak je načase položit vám tu nejzásadnější a nejdůležitější otázku dnešního setkání. Jste připravení postavit se s námi za Českou republiku, za mír a za budoucnost našich dětí?! Pak už se nemáme čeho bát, protože nás už nikdo nemůže zastavit!

Dámy a pánové chtěl bych vám srdečně poděkovat za to, že jste vážili cestu ze všech končin naší země, nesmírně si toho vážím, vy jste dneska dokázali něco výjimečného. Vy jste dokázali to, že český lev konečně povstal, že vzlétly moravská i slezská orlice, a řekli, že už nenechají hyeny dále rozkrádat jejich vlastní zem!

Takže buďto tato vláda splní co jsme řekli, nebo podá demisi, a nebo se tady 16. dubna uvidíme znovu a pak už si tuhle zemi dál vzít z rukou nenecháme a budeme pokračovat ve všech nátlakových akcích, dokud tahle vláda národní bídy neskončí!

Moc děkuji za to že jste přišli, ať žije naše vlast, ať žije Česká republika! Díky moc!

 

Odpověď Jindřicha Rajchla ministru Rakušanovi na výhrůžku, že nebude mít slitování s pořadateli demonstrace „Česko proti bídě“:

Kdybych tohle přednesl já z pódia, tak mě okamžitě odvede policie za to, že navádím k lynči politiků. Co to znamená, pane Rakušane?

Absolutně odmítám, aby ministr vnitra mohl vzkazovat organizátorům akce, která je naprosto legální a která je v souladu s právem, na rozdíl od toho, co děláte vy ve vládě, že s nimi nebudete mít slitování. Co tím myslíte? Pojďte nám to říct. My se vás nebojíme. Že si to může dovolit ministr, to je něco neakceptovatelného. Tady pan Rakušan překročil úplně všechny hranice a dokonce si myslím, že je to za hranicí trestního práva.

Tato vláda nemá v současnosti důvěru ani 20% obyvatel. Už nezastírají porušování zákonů, ruší principy právního státu.

Pan Rakušan toleruje, že Pavel Novotný ze strany pětikoalice vyzývá k zavraždění a podřezání žen a dětí Čechů, že by to Češi potřebovali. Tam jsou výzvy k násilí. Budu rád, když za pomoci policie identifikujete provokatéry naší akce – tři muže, stejné mikiny, stejné nášivky, stejné boty.

My k žádnému násilí nevyzýváme.

V naší zemi se nic nezmění, dokud tam budou vládnout lháři a hochštapleři typu Fialy a Rakušana.

Válka na Ukrajině je pro vás jen politikum, zneužíváte obyčejných lidí. Hanba vám. Nám na těch lidech záleží stokrát víc než vám, proto odmítáme další posílání zbraní a vyzýváme k mírovým jednáním. To vy vyzýváte k násilí. Zameťte si před vlastním prahem.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
65 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)