6.4.2022
Kategorie: Doporučujeme, Politika

Jak z toho?

Sdílejte článek:

PAVEL ARON

Je smutné kolik lidí stále nechápe, že to, co se děje je součástí dlouhodobého plánu na zničení naší civilizace.


Nejdříve můj názor, kdo za tím stojí. Tady zdůrazňuji, že se jedná pouze o můj názor na rozdíl od dalších věcí, které jsou povětšinou dost faktické.

Marxismus byl více či méně poražen ale na Západě ho rychle nahradil už v šedesátých letech minulého století neomarxismus. Ten především vycházel z poznatku, že dělnická třída se spokojila se zlepšením životní úrovně a rezignovala na nějakou revoluci.

Teoretikové neomarxismu tedy přišli s tím, že k boji je třeba využít dle nich utlačované menšiny především sexuální a rasové.

Pochopili, že je třeba rozbít ten konzervativní základ společnosti jako je rodina. Odtud přišlo hnutí za práva sexuální menšin, gender, 52 pohlaví.

K tomu rasové a etnické menšiny, protože ty jsou v kapitalismu vykořisťovány.

Pochopitelně s tím pak přichází nenávist ke všemu, co s tím starým prohnilým světem souvisí jako jsou křesťanství a jeho hodnoty, běžná morální kritéria, kdy zločin, pokud ho spáchá někdo z utlačované menšiny už není zločin ale důsledek letitého utlačování ze strany majority.

Do elitních vrstev společnosti se dostává stále mladší generace, která své majetky nezískala vlastním podnikáním a úsilím.

A část těch bohatých a nejbohatších elit si uvědomuje, že nějaké nové náboženství není k ovládání mas tak úplně k zahození.

A tak tyto elity část těchto podivných původně levičáckých teorií berou za své a mění ho v nové náboženství.

Nevěříš tomu, že pohlaví je jen sociální konstrukt? Nevěříš, že muž nemůže menstruovat? Myslíš si, že jako běloch jsi rovnoprávný s utlačovanou menšinou jiné rasy? Věříš, že rodina jsou matka, otec a děti?

Jsi KACÍŘ!!!

Jinými slovy, pokud věříš více zdravému rozumu a takovým hloupostem jako je věda ať už biologie, fyzika a další jsi špatný.

Že CO2 je biogenní plyn, bez něhož nemohou existovat rostliny?

Jsi KACÍŘ!!!

A co jsme viděli postupně v reálném životě za posledních 30 let?

Nejprve zpochybňování manželství jako svazku muže a ženy. Že jinak se nemohou narodit děti? Co na tom!

Místo biologie jakési gender studies a 52 pohlaví.

Pak přichází migrace ze zemí s jiným náboženstvím a kulturou. A komu se to nelíbí je kacíř a xenofob.

Ale ono se to lidem opravdu nelíbí a bouří se. Zejména ve Východní Evropě jsou na podobné ideologické vymývání mozků lidé z dob komunismu dost alergičtí.

Takže se jim to moc nedaří. Ale půd je připravena. Neziskovky placené především ze zahraničí zpracovávají lidi a především mládež.

Lidé s jiným názory začínají být cenzurováni na internetu a sociálních sítích.

Ale to je stále málo, lidé ještě nejsou ochotni ve své většině podřizovat. Najednou přichází velká epidemie. Epidemií už lidstvo za svou existenci zažilo hodně ale tahle se hodí. Virus je něco neviditelného, a tak vhodného k nahánění strachu. Sám jsem zpočátku s opatřeními souhlasil ale varoval před tím, aby toho vlády nezneužily. A to se stalo velmi rychle.

Najednou mi došlo, že naše zdraví vůbec není to oč by tu šlo. Ostatním to mělo dojít nejpozději před rokem, když policie vracela zpět cyklisty při přejetí hranice obce. Nakupující, kteří šli do nejbližšího obchodu za hranicí okresu – u nás Jablonec, Liberec a u dalších šíleností.

Povinné očkování, kapitola sama pro sebe. Ale postupně už se to začalo lidem zajídat a začali se bouřit a dokonce organizovat.

A najednou přišla válka na Ukrajině. Nepřítel Rus, kterého má většina z nás z minulosti zakódovaného jako toho ošklivého okupanta a bolševika.

Ironií je ovšem, že nám za projevy vyhrožuje bývalý komunistický prokurátor.

Cenzura přitvrzuje, pozastavují se weby v minulosti známé jako ty, kteří nejdou na ruku režimu. Co naplat, že některé byly i protiruské.

A mně to, co jsem dlouho jen tušil začíná tu skládačku doplňovat. Od začátku je to všechno jedna linie.

V pozadí stojí stále stejní lidé. Ti nejbohatší, kteří k dokončení globalizace potřebují poslušné stádo a k tomu nejen všechna restriktivní opatření ale také nějakou dostatečně pokrokovou ideologii. Multikulti-gender-klima….

Vidíme denně, že to hlavní je omezení svobody, zejména těch zaručených Ústavou. Demokracie je volba stran, kde lídry a kandidáty nemohou ovlivnit běžní občané ale pouze ti v pozadí, kteří mají peníze.

A tak se dostáváme do toho stavu, v kterém dnes jsme. Navíc velmi rozděleni, protože značná část lidí to nechápe a je už těžce zmanipulovaná. A každého, kdo jim zkouší otevřít oči nenávidí.

Jak z toho?

To je otázka, na kterou nemám odpověď.

Ale začátek je pochopit, co se děje.

 

Pavel Aron

Redakce
Sledujte PP
Latest posts by Redakce (see all)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)