28.5.2024
Kategorie: Ze světa

Jak se dvoumetrový chlap dostane do ženské věznice?

Sdílejte článek:

PETR HOMOLA

Williamu McLainovi je šedesát let a má právo na důstojný výkon trestu odnětí svobody. Je to sice potetovaný dvoumetrový biologický muž, ale využívá amerického snu všech sexuálních predátorů  -přihlásit se k ženskému pohlaví. Takže v USA je ženou a říká si July Justine Shelbyová.

V roce 1994 se v Indianě ještě jako muž přiznal k pedofilnímu útoku na devítiletého chlapce a k znásilnění 17-ti leté dívky. V roce 2014 byl podmíněně propuštěn, ale protože společnost znovu zklamal tím, že držel a šířil dětskou pornografii, byl v roce 2016 znovu odsouzen federálním soudem v Indianapolis. Tentokrát trest činil 15 let káznice. Trest nastoupil v newyorské mužské věznici Otisville FCI.

Ony mě tu nechtějí…

Napráskal ho tenkrát jeho blízký přítel Beau Thornburgh, dvanáct let byli vězeňští milenci. Poslal mu podařenou sérii  fotografií a mezi nimi i záběry, na kterých dospělý muž sexuálně zneužívá nemluvně. To se Thornburghovi nelíbilo a zavolal na McLaina FBI.

V roce 2022 pedofila McLaina napadlo, že by mohl požádat o přemístění do ženské věznice. Byl sice biologickým mužem, měřil 202 centimetrů, měl mužské genitálie a byl usvědčeným pedofilem, ale když bude mít štěstí a narazí na probuzeného aktivistického soudce, mohl by si zbytek života setsakramentsky zpříjemnit. Ženská věznice je rozhodně lepší, než mužská – v mužských věznicích totiž nejsou pedofilové vůbec v oblibě …

Pedofilní transsexuál McLain měl rozhodně štěstí, protože ve svém podání namítal porušování svých základních práv na základě jeho genderové identity a současně narazil na pozorné uši soudkyně Sarah Netburnové. Té se komplet potetovaného dvoumetrového pedofila zželelo natolik, že 3. srpna 2022 nařídila jeho přemístění do ženské věznice Federal Medical Center v Carswell v Texasu.

Zde by mohl příběh pedofila McLaina šťastně skončit. Jenže neskončil. McLain si totiž začal na poměry v ženské věznici stěžovat. Loni v dubnu ve své stížnosti uvedl, že mu ženy na jeho cele daly jasně najevo, že v zařízení není vítán a tak prý žije ve strachu z nočního napadení agresivními ženami – kolikrát prý ani oka nezamhouří, jak se útoku vězenkyň bojí a žádá, aby věznice tuto nevraživost nějak vyřešila …

V americkém federálním systému je asi 1 980 transzločinců, z nichž  .295 jsou transženy, tedy biologičtí muži – polovina z nich si odpykává tresty za sexuální delikty. Loni se počet federálních vězňů identifikujících se jako trans zvýšil o 23 procent. (Což mj. znamená, že transsexuálové jsou mezi sexuálními násilníky zastoupení čtyřikrát častěji, než vězni s heterosexuální nebo homosexuální orientací.)

Pokroková soudkyně

Na obrázku vpravo vidíme soudkyni Sarah Netburnovou. Vlevo pak vidíme republikánské senátory Johna Kennedyho z Louisiany (nahoře) a Teda Cruze z Texasu. (Senátor Kennedy je původem z Mississippi a s rodinou Kennedyů z Massachusetts nemá až na shodné příjmení nic společného.)

Soudkyně Netburnová je nominantem Josepha Bidena na post federálního soudce pro jižní New York. Jde o prestižní funkci zahrnující občanské i trestní federální kauzy v New York City. O tyto kauzy se soud dělí jen s federálním soudem pro východní New York.

Netburnová neuměla senátorům Výboru pro soudnictví Senátu Kongresu USA rozumně vysvětlit, proč jako soudkyně vyhověla žádosti násilnického pedofila McLaineho o přemístění do ženské věznice, když jde evidentně o obrovského potetovaného muže, který svou duševní poruchu (genderovou dysforii) jen předstírá. Senátor Cruz soudkyni připomněl, že Federální úřad pro vězeňství jeho přemístění nedoporučil s tím, že jde o biologického muže se všemi znaky muže.

Soudkyně Netburnová se nařčení z nekompetentnosti Cruze bránila, když tvrdila, že „hormonálně šlo evidentně o ženu“. Cruz citoval z jejího rozhodnutí, kde soudkyně mj. uvedla, že pedofil McLain působí zcela „přirozeně žensky“.

Celou přestřelku z 22. května mezi senátorem Cruzem a soudkyní Netburnovou si můžete poslechnout zde:

https://www.youtube.com/watch?v=RVptH9ZvS_c

Sarah Netburnová se s největší pravděpodobností federální soudkyní stane. Demokratická strana USA má v Senátu Kongresu USA většinu.

Konzervativní noviny

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)