31.3.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: EU navrhuje zavést pro Evropany zimní spánek

Sdílejte článek:

EMA

Facebook je jako lednička. Chodíš tam každejch 10 minut, i když víš, že tam nic není.

Ptá se pocestný hostinského:
„A proč se vlastně téhle hospodě říká U dvou buzerantů?“
– „To nevím, zeptám se manželky. Karleee…“

Skot přistihl svou manželku in flagranti. Naštvaný říká:
„Ještě jednou vás přistihnu v tomto bytě a budete platit třetinu nájmu!“

 

DAL JSI JIM HLAS DO OBÁLKY,
DOČKAL JSI SE OD NICH VÁLKY,
KTEROU VEDOU PROTI TOBĚ,
RUCE SIS MĚL ZLOMIT OBĚ.

V rámci boje za klima a v duchu zeleného údělu navrhuje EU zavést pro Evropany zimní spánek. Sníží se tak emise skleníkových plynů o 25 až 30 %.
Pokud budou cca dvě třetiny (nebo aspoň polovina) obyvatel Evropy v hibernaci (zimním spánku) přes zimní období, sníží se spotřeba nákupů zboží a služeb, též spotřeba energie, neboť nebude potřeba tolik potravin, tepla a světla. Uhelné a jaderné elektrárny se budou moct zavřít i dříve, než je naplánováno.
Zároveň se tím EU vyhne případným zimním black-outům. Nové nařízení o zimním spánku současně řeší i přechod letního a zimního času. Nadále bude platit jen letní čas, protože přes zimu bude většina obyvatel spát.
Také se počítá s tím, že část obyvatel odletí do teplých krajin. Budou to převážně ti, kteří z těchto krajin do Evropy přicestovali s pomocí speciálních cestovek. Aby tyto cestovky měly zajištěny i další příjmy, tak na jaře je přivezou zase ze zimovišť zpět do Evropy.
Také se nebudou muset rušit Vánoce, protože většina obyvatel, kteří je vyžadují, bude tou dobou spát. A naopak ti, kteří proti tomu protestují, budou ve svých zimovištích čili v teplých krajinách.
Jak to jen zařídit, aby lidé na podzim ulehli a spali až do jara? Už jsou vyčleněny zdroje na reklamní kampaň s názvem: „Zimní spánek: nejlepší přítel člověka“ a navíc EU, jak je jejím dobrým zvykem při zavádění veřejného blaha, nenechává nic náhodě.
Ve spolupráci s proslulými vědci z nejmenované, ale osvědčené, farmaceutické firmy a za pomoci peněz známých (a osvědčených) mecenášů vyvíjí novou hibernační pilulku. Ta bude uvedena na trh, jakmile vyjde nařízení EU v platnost. Léková agentura EMA je připravena hibernační pilulku podmínečně schválit.
EU počítá i s odporem a protesty některých Evropanů, proto již zřídila na úrovni EU nový Úřad pro kontrolu a řízení hibernace a na úrovni členských států se chystá zřízení poboček.
Evropská komise jako předvoj pokroku a všeobecného blaha, tentokrát předpokládá, že se nové nařízení o zimním spánku bude většině lidí líbit a každoročně se budou tvořit fronty lidí na hibernační pilulku, s níž lidé snáze překlenou nepříznivé zimní období.
Pro úředníky, kteří budou bohužel tvrdě pracovat přes celou zimu, neboť dodržování nařízení je třeba bedlivě kontrolovat, budou připraveny na základě výjimky a povinné certifikace subjektů v provozu certifikované služby jako restaurace, penziony, kavárny, bary, kadeřníci a lyžařské areály.
Milujeme EU: vše pro naše dobro a kvalitní zimní spánek. Již brzy!

 

A pár tweetů od Dojnice:

  • Končí mi operák na druhý auto, tak se po něčem porozhlížím. Vyřazuju ty, co jsou malý nebo hnusný. Pak jsou větší auta, ale jsou v nich hnusný malý motory. Pak jsou i větší auta, který mají lepší motory, ale zase mají hnusnou cenu, takže jsem v stejně v koncích.
  • Skoro to vypadalo, že neprojde, ale nakonec obměkčil delegáty slibem, že ty příspěvky začne zase platit.
  • Holding sděluje, že Andrej Babiš na tiskovce mluvil z cesty. Kde tohle skončí?? Stay tuned!
  • Já se chci zeptat jako tady za nás za všechny, jak teda probíhá to hledání řízků ve vagínách A HLAVNĚ CO SE S TĚMA NALEZENEJMA ŘÍZKAMA PAK STANE?
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)