22.6.2024
Kategorie: Humor

Jak se baví internet: Pavel Novotný má od vedení slíbeno, že pokud dokáže nikoho neurazit celý týden, dostane bonboniéru a podepsanou fotku Petra Fialy

Sdílejte článek:

EMA

Maďar v Praze vystoupí z auta a ptá se kolemjdoucího: „Hol van a kijarat az autopalya Brno?“
Pražák se otočí na kámoše a říká: „Odbočka na dálnici kam?“

“Miláčku a vzala by sis mě, i kdyby mi můj otec neodkázal takové jmění?”

– “Ale drahý, já bych si tě ráda vzala, ať už by ti ho odkázal kdokoli.”

Mám tak staré auto, že když v něm nechám drobné na košík, zdvojnásobím jeho hodnotu.

Internetový provokatér, starosta Řeporyjí a postrach logopedů Pavel Novotný slaví jubilejní sté nevyhození z ODS. Za svá nepřijatelná slova mířená na Aničku Slováčkovou však byl tentokrát velmi krutě potrestán.

„Nedělám to rád, ale Pavel Novotný je nepoučitelný. Jeho výrok byl naprosto za hranou lidskosti, a poškodil jím obraz ODS. Z toho důvodu jsem neměl jinou možnost, sáhl jsem k nejpřísnějšímu nástroji a trestu, jakého jsem schopen. Poslal jsem panu Novotnému SMS zprávu se smutným smajlíkem,“ prozradil na tiskové konferenci viditelně rozrušený Petr Fiala, a kdyby měl nějaké emoce, tak by dozajista i brečel.

„To, co pan Novotný udělal, bylo více než nemístné, a byť byl již několikrát před tím napomínán, aby takzvaně klidnil hormon, nebylo to nic platné a udělal to znovu. Byla to moje první SMS zpráva se smutným smajlíkem v životě. Dočista mě to zničilo a už tři dny kvůli tomu nespím. Muselo to ale být. Věřím, že Pavel Novotný se po smsce napraví,“ dodal Fiala.

Média spekulovala, že by mohl být Pavel Novotný z ODS za svůj výrok dokonce vyloučen, nicméně stranický regulační orgán Pavla Novotného, který má na starost monitorovat Pavla Novotného, vyhodnocovat jeho aktivitu a podávat návrhy přímo Petru Fialovi, zda přišel čas na napomenutí Pavla Novotného, dospěl k názoru, že Novotný se ze strany vylučovat nebude.

„My na to nemáme mechaniky, někoho vyloučit. Nevíme, jak se to dělá. Pan Fiala navíc nemá schopnost někoho vyhodit. Bez této schopnosti se již narodil. Regulační orgán Pavla Novotného má tak možnost panu premiérovi pouze doporučit napomenutí nebo v tomto případě smsku se smutným smajlíkem,“ prozradil médiím Petr Valach, který v ODS předsedá regulačnímu orgánu Pavla Novotného a který jedním dechem dodal, že práce v orgánu je práce na plný úvazek, ale prý by neměnil.

Smutný smajlík od premiéra zřejmě Pavla Novotného vystrašil, neboť už druhým dnem nikoho neurazil. Respektive urazil, ale na poměry Pavla Novotného docela málo.

Pavel Novotný má od vedení slíbeno, že pokud dokáže nikoho neurazit celý týden, dostane bonboniéru a podepsanou fotku Petra Fialy, na což očividně Pavel Novotný slyší.

Vedle pozitivní motivace podepsanou fotkou a bonboniérou však nad Pavlem Novotným podle informací ze zákulisí visí i trest nejvyšší. Něco, co se napříč ODS nevyslovuje nahlas, ale všichni tuší, že tato krajní možnost tu je.

Tou možnosti není nic jiného, než že by premiér Fiala napsal na sociální sítě „Pavel Novotný je pitomec“. Všichni však věří, že toto více než extrémní řešení nebude potřeba využít a že se Pavel Novotný zalekne smsky se smutným smajlíkem.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
4 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)