Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč
Celkem za měsíc: ... 13 770,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Bohužel opozice na rozdíl od vládnoucích darebáků se nikdy takto nespojí, ten nepůjde s tím, ten zase s tím, jeden nepůjde s fašisty /SPD/druhý s komunisty /Stač̣ilo/když Fialovci si klidně na hrad zvolili komunistu a žádný problém.Oni
jsou odborně úplně pitomí, ale v jednotě spojení na udržení trafik jsou mistři, třeba s čertem jenom když vyhrajeme další 4roky.
Ten nemluví s tím, za druhého se stydí, ač k tomu fakticky není žádný důvod, SPD nejsou žádní fašisté a Stačilo žádní komunisté z 50tých let.Konečná je méně komunistka než panák na hradě a Okamura s Japonskými předky není žádný fašoun, ale větší vlastenec a Čech než většina zaprodaných Bruselských řiťolezců z koalice spolu.
Co nás čeká a co nás (ne)mine
Politické proklamace a realita
Všichni víme, že úsilí nadnárodních elit je kontraproduktivní v tom slova smyslu, že zatímco bojují na všech frontách, abychom byli zdravější, bohatší, žili bez spotřeby škodlivých energií, omezili průmyslovou i zemědělskou výrobu, vzdali se mincí i bankovek, přestali jezdit auty na spalovací motory, omezili jsme cestování do vzdálenějších zemí, vzdali se masných výrobků, pití mléka a živočišných tuků a v blízké budoucnosti přešli na sdílený majetek, čtvrthodinové výběhy v mega aglomeracích, jezdili na koloběžkách a kolech a dostávali pro svou existenci vyměřený příjem, protože budeme díky robotizaci většinově bez práce. Kdo si bude chtít zachovat soukromý majetek, tomu bude postupně všechno zdraženo tak, že se svého majetku rád zbaví, protože nebude mít prostředky na jeho provoz.
První krok do absurdity je pro nás připraven už se začátkem r. 2027. Začnou platit drastická omezení spotřeby energetických zdrojů a uhlíková daň. Je třeba právě tento vývoj zastavit a zachránit si tak své majetky i životy. Vývoj podle globalistů, kteří pro nás tyto likvidační podmínky připravili nás přivede do stavu, kdy bez peněz, a hladoví nebudeme mít možnost a sílu tomuto trendu čelit. ONI totiž všechny své kroky co na nás vymysleli myslí vážně. Má to vést samozřejmě k našemu vymírání, jejich cílem je drastická redukce početního stavu lidstva. To se plně týká i nás.
Už dnes existují důkazy. Jedním z nich je příliv statisíců Ukrajinců na naše území. Jejich předstírané vítání je v podání globalistů a jejich struktur v naší společnosti tragikomedie. Vítejte zde statisíce lidí a my vám už dnes doporučujeme omezení spotřeby, redukci průmyslové výroby, postupné ničený zemědělských ploch, postupné vybíjení hovězího dobytka i chovu vepřů. (Redukce počtu drůbeže už probíhá pod záminkou ptačích chřipek). Takže čím víc lidí zde bude, tím menší jsou a budou jejich možnosti k obživě. Začne obrovská (globalisty plánovaná) krize, (i finanční) kdy lidé bez peněz budou nuceni se zmocnit potravin i silou. Nejsilnější přežijí. Takto začne probíhat ta zásadní redukce počtu obyvatel. K tomuto stavu už máme nakročeno. Tato situace je mistrně naplánována. Bod zlomu, kdy by se lidé dokázali bránit, bude těmito kroky, opatřeními znemožněn. Lidé na tom budou tak špatně, že jejich první a poslední boj bude ten o holý život, o přežití.
Je důležité si uvědomit, že tento proces už jede a že se nedá jen tak snadno zastavit. Statisíce Ukrajinců už ví, že jsou v zemi, kde mizí pracovní příležitosti a ta je neuživí. Bojovat za zbytek pracovních míst pro naše občany je sice skvělé, ale nic to pro nás nevyřeší. Ta plánovaná likvidace zdrojů naší obživy zasáhne s plnou silou každého z nás. Svět, co pro nás globalisti připravili je světem, v němž se nedá žít. Budeme se těšit na to, abychom zemřeli. Každý den bude utrpení, bez majetku, v určeném výběhu, s podmíněným příjmem, s obchody bez masa a mléka, ale zato s červy a brouky určenými ke konzumaci a s tělesným postižením po povinných injekcích s likvidačními sajrajty. Budeme se modlit, abychom už měli takový život za sebou. To je naše budoucnost s globalisty. Ti stejní „lidé“ vyvolali finanční krizi v Německu před nástupem Hitlera k moci. I chléb tam stál miliony marek. Byla to jejich práce. Jsou stále stejní. Je načase nehrbit se, nestát v koutě, ale začít bojovat. Vždyť jde o naši holou existenci. Hra, kterou proti nám globalisti rozehráli, vede k naší zkáze. Probuďme se!
Mějte se hezky.
Lepsevici to dovedli do stavu, kdy naše existence ztrácí smysl . Je to selhání zdegenerované civilizace. Zlepšení může nastat skutečně až po redukci počtu obyvatel podobně jako po epidemii černého moru ve 14.stoleti. Ani oni nejsou nesmrtelní a vyhynou, aby mohlo nastoupit něco životaschopnějšího.Jestli se to dá ještě nějak zachránit, to fakt nevim Zombíci všechno zničí, to uvidíme po volbách.Blbejsi kolonie než ČUR neexistuje
Ještě poznámka:
Všichni máme v čerstvé paměti, jaký strach o život v nás vyvolali globalisti svou celosvětovou akcí covid. Lidé byli strachem bez sebe. Přitom nemoc i její údajná léčba byly vygenerovány samotnými globalisty pod vedením Billa Gatese. Na tento podvod většinová společnost naletěla. Globalisty byla vyvolána panika, strach o život a falešná naděje, že by snad injekce byly zároveň vakcínou, kterou však v žádném případě nebyly. Byl to největší podvod na důvěřivcích v dějinách lidstva. Vyžádal si už mnoho obětí na životech i závažné zdravotní následky s celoživotním postižením. A to je teprve malá ochutnávka z dílny globalistů.
Mějte se hezky.
Jak můžete takovou vládu nabízet, když do ní chete jít s Babišem? Vy bohužel od tohoto comming outu nenabízíte nic, jen totéž v jiném hávu.
Hodím to Urzovi
Jiří Přibyl
Je tu daleko větších lží a podvodů, než byl kovid.
Kraťasi, na to máte sice právo, ale hlas vyhodíte. Asi je to vašim cílem.
Lidé jásali, jak to děsně nandáme Putinovi, když si sem nataháme všechny ukrjaince (v drtivé většině z oblastí, kde se vůbec nebojovalo), tak to teď mají.
Komu není rady, tomu není pomoci a musí si nabít držku, aby pochopil. A řadě lidí nepomůže ani nabít si držku opakovaně (viz počet ovličů pětikoalice v roce 2025)
Jednoduché slinty pro jednoduché lidi. Dezzoláti nejsou schopni chápání a tak jim to lžiRajchl musí podávat v primitivních heslech. Zajímavé by bylo, podívat se na jeho diplomku. Také taková primitivní hesla? To samé se týká i hnojosterzika. Budete si muset zvyknout dezzoláti. Sláva hrdinně bojující Ukrajině 🇺🇦🇪🇺.
Rajchl se mýlí, zvládáme to dobře, protože přesně dle plánů IV. Říše.
Nesplatitelné zadlužení, dláždění cesty k občanské válce a depopulaci bílého gojim dobytka.
Sám je převlékač kabátů kterému věří jen tupá ojroovce. Musí moc dobře vědět jaká hra se hraje, když je jejím profesionálním hráčem. A hraje dobře, to se mu musí uznat.
A Kraťas je taky dobrý komik. Pokud to hodí pomatenému urzovi, de facto to hodí neburešovi. Že by to fakt nevěděl?
Ukrajince odtud oficiální cestou už nikdo nedostane. A i kdyby se o to někdo pokusil, zatrhne mu to nějaký evropský soud. Tohle prostě musíme udělat opět jen my, občané. Musíme jim tak znepříjemnit život, že sami odejdou. Jenže Češi nejsou zvyklí konat, jsme zvyklí čekat u piva, až to za nás někdo udělá. A podle toho vypadá v Česku úplně všechno.
leafroller – naopak, oficiální cesta je jediná možná. Sami se na Ukrajinu nikdy nevrátí, i když válka skončí. Budou tam jezdit na dovolenou.
Fronta na Ukrajině se už 3 roky prakticky nehýbe, takže poslední váleční uprchlíci přišli před 3 roky. Tak dlouho nikdo podporu nebo „ochranu uprchlíka“ nepotřebuje. Proto je nutné a možné okamžitě tuto podporu zrušit vč. všech výhod Ukrů jako jsou bezplatný přístup ke zdravotní péči, ke vzdělání, ke starobním důchodům, k invalidním důchodům. Zrušit je třeba i přístup k našemu sociálnímu systému, tzn. zrušit jim všechny dávky, speciálně na bydlení. Jsou to obyčejní cizí státní příslušníci a jak by to vypadalo, kdyby jakýkoliv cizinec mohl přijít a čerpat, čerpat a zase čerpat naše zdroje jako Ukrové?
Stížnost ministerských úředníků do Bruselu za zády ministra Rakušana ukazuje, že stav je opravdu špatný. Snad nikdy něco takového ještě nestalo. Oni mají oficiální statistiky počtů povolení k pobytu, místa bydliště, kriminality, porodnosti. Z evidence obyvatelstva vidí, že Ukrové už obsadili Prahu, která není česká, ale ukrajinská. A už se na to nemohli dívat a mlčet!
Ukrajinci z Česka oficiální cestou nikdo nedostane ! Máte pravdu, mluvila jsem z jednoho Ukrajinkou která mi řekla že ber Ukrajincu Česko padne na houby , jelikož v Čechách máme vzdělané lidé ale školy na řemesla nikoliv takže Ukrajinci v Čechách tyto pozice obsadili !
žádné českotřeskoplesko už není , je jen malá ukrajina a brzy bude velká , klidně si nechte ty koule na krku dál ve svých řitích zaražené
cocoqg
Evropský soud dal jasně najevo, že vyhostit uprchlíka je téměř nemožné ani po spáchání závažného trestného činu. A nikdo ze šestikoalice proti Bruselu nepůjde.
leafroller – já jsem zatím psal o zastavení podpor. Pár desítek tisíc váhajících by to vypudilo, zvlášť ty, co se přijeli léčit. A nepřitahovalo by to další. Fiala se vymlouvá, že např. čeští invalidi dostávají menší dávky než ukrové, protože to nařizuje EU. Ale v Německu nedávno začali podporu Ukrům omezovat. Zajímavý, co?
A v neposlední řadě by zastavení podpory Ukrů srovnalo ceny nájmů i platy s Čechama. Už tohle je Fialův zločin.
cocoqg
A já jsem zase psal o boji proti ukrajinizaci, který povede každý z nás. Ne o čekání, na nějaké rozhodnutí shora, které nikdy nepřijde.
Tschechische retarden utermenschen ist móc gute, stačit mu zahraniční rekreace u móře, banán a ist spokojéný. To, že tady zahnízdilo mega ukrošů, kteří mají větší výhody než domorodci, jsou pro něj marginálie.
leafroller – Jenže jak chcete proti ukrajinizaci bojovat? Češi jsou ovce a k Ukrům jsou zdvořilí nebo jim dokonce fandí. Přitom Ukrové nic neumějí, jenom fušují. Dneska v supermarketu se pokladní, samozřejmě Ukrajina, 5 minut usazovala za pokladnou. Furt ta kvočna neuměla zprovoznit schránku s penězma. Jindy pokladní kecá s další ukrajinskou kvočnou místo aby markovala. Nic neumějí a ještě jsou líní. Vůbec mě nepřekvapuje, že na Ukrajině nic nefunguje. S takovýma lidma… Ale proč takovou chamraď máme stěhovat k nám? Lenochů tu máme dost i bez nich.
cocoqg
Na tom se tedy vážně neshodneme. Ale to nevadí:-)
Přesně takové rváče naše země potřebuje. Aspoň vám žádný debilní probruselský pucflek nemůže nadávat do Japonců. Držím palce. Dobrá práce, jen tak dál!
Když máš křivou hubu,neplivej na zrcadlo.
Kolik z Vás vy vášniví ukrošbijci ještě nedávno přispívali Vetchému na drony,pronajímali jim ochorně uškudlené kvartýry po babičcě a nestydatě dřeli jejich první sledy robotězů utíkající před bídou šikanou a všepřítomnou likvidační korupcí.?
Uvědomte si že ti lidé jsem přišli na pozvání vámi zvolených vlastizrádných všekazů jen proto,aby vás svoji nemravnou všestranou podporou vyhnali do hrůzyjimi tolik vytoužených pouličních nepokojů ,nedej Bože občanské války.
A oni pak dokonce i podle prašivcem Rychteckým vzácně zachvaného práva mohli zneužít spolehlivě fungující vyjímečný stav.
Aby z nich,takto brutálně nestydatě motivovaných dnes už drzých okupantů hbitě vytvořili své pretoriány , vůdce žhářsko/rabovačných komad a vyčišťovací štráfsbataliony(trestné prapory) po vzoru Adolfa von Braunau či Soso Džugašvuiliho.
Apropó, kde je vůbec konec Rychetskyho, pořád je naživu nebo už se smaží v pekle?
Urvákův vyučenes jako pravej prd
,pšoukl,zasmrděl a nenápadně vyprchal.
Frigo – mně trvalo asi 2 měsíce od začátku SVO, než jsem si na Zelenskýho a Ukrajinu udělal názor, který jsem od té doby nezměnil a jenom se víc a víc potvrzuje. Zelenskyj je jenom žebrák a zloděj jako všichni Ukrajinci. A stal se z něj ještě k tomu diktátor. Že Ukrajina prohraje bylo taky jasný hned, a tak by mě ani nenapadlo posílat prachy Vetchýmu rozumu a dalším blbům, jako je Řehka a Foltýn. Jeho iniciativu s nákupem několika tun semtexu považuju za kriminální čin. Na Ukrajinu jsem nedal ani korunu a jsem na to hrdý, protože jsem se nenechal napálit těma ukrajinskejma zlodějema.